Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2071 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Przerwa będzie długa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wnoszę o udzielenie mi półrocznego urlopu. Na razie…

Niestety, moja nieobecność na blogu potrwa dłużej niż myślałem. Sprawy ze wzrokiem wciąż wyglądają nienajlepiej i obawiam się, że chyba tak już zostanie, a wzrok - dużo słabszy i szybciej męczliwy - jest mi potrzebny w pracy zawodowej, co wymaga, aby oczy bardziej oszczędzać. Pojawiło się – znów niestety - dużo pilnej pracy pisemnej (dokumentacja kontraktowa), którą nie tylko muszę, ale i chcę wykonać, bo to mi daje wgląd w szczegóły i biegłość w ich dalszym negocjowaniu, czyli zapewnia zarobki w dłuższej perspektywie. Wróciłem już wprawdzie z dalekiej i dość męczącej podróży (tzw. roadshow), ale w jej wyniku usiadłem teraz na dużym i bardzo wymagającym przedsięwzięciu („projekcie”), co mnie zapewne mocno zaabsorbuje przez wiele najbliższych miesięcy, jeśli nie dłużej. Tematyka jest dla mnie zupełnie nowa, bardzo nowatorska, skomplikowana i wielowątkowa, a język, w którym projekt będzie przeze mnie obsługiwany, okazał się bardziej zapomniany i zaniedbany niż myślałem, o czym boleśnie przekonałem się w czasie objazdu instytucji i instalacji u klientów oraz w dotychczasowych rozmowach. Niemniej, propozycję obsługi już dostałem, wyzwanie podjąłem i kontrakt podpisałem, ale teraz i jedno i drugie – tzn. i tematyka i język – będą wymagały ode mnie wiele wzmożonego wysiłku i starannych przygotowań, co jest możliwe tylko kosztem blogu.

Będę więc pojawiał się tylko sporadycznie, raczej polecając tu teksty innych niż opracowując własne, ale przez dłuższy czas, dużo pożytku ze mnie tu nie będzie. Zarówno polityka jak i „hobbystyka” pójdą na półkę, gdzie będą kisić się w tęsknocie i niemocy uzewnętrznienia, choć może czasami uda się któremuś tematowi wyrwać na blog. Postaram się aby co i raz coś zamieścić, choćby komentarz jaki…

Po tym, ile tych materiałów (i komentarzy) będzie i jakiego znaczenia, poznacie Państwo, czy się już z „projektem”  należycie oswoiłem i na ile sytuację opanowałem. A póki co, pozdrawiam wszystkich serdecznie. BJ

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  صحة جيدة
 • PANIE BOGUSŁAWIE
  Proszę o pisanie co miesiąc małego ciekawego tekstu dla nas, Pańskich oddanych wielbicieli, miłośników Pańskiego talentu. Pan jest elita. Elity się nie pyta czy zmęczona ona. Od elity się wymaga. Żeby była. Żeby przewodziła. Towarzyszyła. Żeby wierna była.
 • Szkoda, ze Pana nie bedzie.
  Serdecznie Pana pozdrawiam i zdrowia zycze.
 • Pozwolę sobie delikatnie zaprotestować.
  Przywykliśmy już do tego, że nam sie też coś należy. Ciężko nam z tego zrezygnować. Ale mimo wszystko życzę zdrowia i pomyślności i pamięci o wiernych czytelnikach.
 • @Autor
  Również bardzo żałuję, że dłuższy czas nie będę mógł Pana czytać. Poprzednia przerwa spowodowana Pańską chorobą bardzo mi się dłużyła a myślami byłem cały czas z Panem, życząc udanej operacji i szczęśliwego powrotu do zdrowia.
  Przepraszam za pisemne nieprzywitanie Pana po powrocie z choroby, ale też nie zawsze mogę. Tym nie mniej, od zawsze jestem gorącym Pańskim czytelnikiem, jeszcze z czasów "Ojczyzny". Pomimo małej ilości moich komentarzy, żadnego Pańskiego artykułu staram się nie pominąć. Z Pana wiedzą i mądrym spojrzeniem na świat, łatwiej mi rozumieć otaczającą rzeczywistość.
  Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę zdrowia i szybkiego, na ile to możliwe, powrotu na Neon 24.
 • @
  Czekamy wszyscy na Pana powrót.
  Powodzenia w pracy i zdrowia.
 • @ Autor
  "Tematyka jest dla mnie zupełnie nowa, bardzo nowatorska... "

  Przemawia przez Pana skromność.

  "a język, w którym projekt będzie przeze mnie obsługiwany, okazał się bardziej zapomniany i zaniedbany niż myślałem..."

  Czuję że narobi Pan wstydu "tambylcom" :-DDD


  Życzę dużo zdrowia i oczywiście powodzenia w przedsięwzięciach.

  Ukłony
 • Panie Bogusławie !
  Wniosek o urlop rozpatrzony pozytywnie. My, czytelnicy Pana artów rozumiemy sytuację, która wymaga takich a nie innych decyzji. Ale: rozumiemy to tylko głową. Trzeba będzie czasu, aby pogodzić się z tym emocjonalnie. Na razie odczuwamy smutek, jakby ktoś bliski z rodziny wyjeżdżał na ten cholerny półroczny urlop.
  Niech Pan Bóg ma Pana w swojej opiece.
 • Powodzenia
  Dużo satysfakcji z nowego.
  Miło będzie od czasu do czasu co nieco przeczytać.
 • @Repsol 20:33:09
  "صحة جيدة"

  Towarzyszu Repsolnow, Wy mnie chcecie obrazić? ;-DDDD

  Chciałbym jakoś skomentować, być może przyłączyć się do życzeń, a tu masz Jasiek placek....

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031