Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2071 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Kiedy uderzą?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Bliskim Wschodzie mało kto już pyta „Czy..”, a prawie wszyscy pytają: Kiedy USrael zaatakuje Iran? Już w kwietniu, czy trochę później?

 

Narastająca presja plotek o rychłej wojnie może być starannie wyreżyserowaną kampanią nacisku w celu zacieśnienia sankcji i zmuszenia Iranu do stołu rokowań, ale jest bardziej prawdopodobne, że atak ze strony USraela jest rzeczywiście blisko. Doroczna konferencja izraelskich sił bezpieczeństwa w Herclija na początku lutego, jeśli wierzyć doniesieniom i przeciekom z kół izraelskich, przebiegała w atmosferze histerii co do postępów irańskiego programu nuklearnego. Najdalej poszedł jastrzębio nastawiony minister obrony Ehud Barak, który stwierdził, że „okno czasowe” dla skutecznego ataku lotniczego na Iran szybko się zamyka, w miarę jak coraz więcej wirówek przenosi się do nowych zakładów w Fordow  w pobliżu świętego miasta Qom, schowanych i umocnionych tak głęboko pod ziemią, że jakikolwiek atak powietrzny czy lądowy już mu nie zaszkodzi i program budowy bomby A będzie tam dokończony, tym  łacniej zresztą, jeśli do ataku dojdzie.  Natomiast zbombardowanie, próba desantu lub atak lądowy na święte miasto Qom wyzwoli po prostu masowe poparcie dla władz irańskich i oddali możliwość ich obalenia droga sankcji i nacisków z zewnątrz.

Szczególnie ostro Barak zaatakował koncepcję odczekiwania na skutki sankcji, których kolejna runda wchodzi w życie dopiero w połowie tego roku. „Każdy kto mówi ‘później’, wkrótce dowie się, że powiedział ‘za późno” – perorował Barak dodając, że  „w ocenie wielu ekspertów dalsze powstrzymywanie działań wojskowych będzie oznaczać wkrótce Iran z bombą atomową, a stosunki z Iranem atomowym będą dużo bardziej skomplikowane, bardziej niebezpieczne i bardziej kosztowne w ludziach i w pieniądzu niż powstrzymanie tego procesu w porę”.

Amerykański kolega (bo nie śmiem twierdzić, że podwładny) Baraka – sekretarz obrony, czyli minister wojny USA Leon Panetta lecąc z grupą dziennikarzy do Brukseli na konferencję NATO powiedział w dwa dni potem, że jego zdaniem jest bardzo prawdopodobne, iż Izrael uderzy na Iran już w kwietniu, maju albo czerwcu, kiedy niebo nad tym rejonem jest zwykle czyste. Panetta mówił to nieoficjalnie, ale później bynajmniej nie odciął się od tak rzuconych publicznie uwag.

Najwyższy przywódca duchowy Iranu -  ajatollah Ali Khamenei nie pozostaje zresztą dłużny i w swoich piątkowych kazaniach transmitowanych przez radio do całego narodu zachęca do kontynuacji programu nuklearnego bez względu na sankcje i groźby z zewnątrz. „Iran nie może ulec bezprawnej obcej presji w sprawie swoich planów energetycznych i rozwojowych. Nikt nie może nas skazać na rolę eksportera wyłącznie surowców. Ropa jest darem Boga po to, abyśmy zdążyli zrobić z niej trwały użytek i przeszli do wyższego etapu rozwoju zanim jej zasoby się wyczerpią.”  Jego hotba  (kazanie) z 3 lutego zawierała też pogróżki, które szeroko komentowano w mediach Zachodu. „Jeżeli wojna wybuchnie wskutek ataku na Iran, będzie ona dziesięciokrotnie bardziej śmiertelna dla Amerykanów niż dla nas”. Izrael nazwał  on „rakowatą naroślą” na ciele Bliskiego Wschodu, która zostanie wtedy doszczętnie usunięta. „Iran wesprze każde państwo i każdą organizację, która podejmie walkę z coraz słabszym reżimem syjonistycznym”  dodał. Można to odczytać bardziej jako słowa otuchy dla Damaszku, aby póki co trwał, niż aby podjął wojnę z Izraelem. Jeśli bowiem reżim Assada upadnie, oznacza to marną przyszłość dla  Hezbollahu w Libanie i Hamasu w strefie Gazy, gdyż przetnie im linie zaopatrzenia z Iranu.

Narastającej wojnie słów towarzyszą coraz pełniejsze przygotowania do wojny „na twardo”. 19 lutego pisałem na tym blogu o wielkich manewrach floty i piechoty morskiej USA pn. Bold Alligator , w których ćwiczono zmasowany atak i desant. Admirał John Harvey z dowództwa floty USA powiedział o nich, że są one „do zastosowania w rejonie Zatoki Perskiej”. Trochę sensacyjny, ale często bardzo dobrze poinformowany portal DEBKAfile, będący instrumentem wywiadu Izraela, doniósł też o wielu tysiącach żołnierzy amerykańskich, których rozmieszczono ostatnio na omańskiej wyspie Masira i jemeńskiej wyspie Sokotra na przedpolu krytycznej cieśniny Ormuzd. Z kolei głównodowodzący sił lądowych Irańskiej Gwardii Rewolucyjnej zakomunikował światu o manewrach lądowych i obrony wybrzeża Iranu w pobliżu tejże cieśniny.

Mimo takiej obfitości sygnałów nikt poważny i rozsądny nie postawi większej sumy na to, że atak lotniczy na Iran jest nieunikniony, albo że Izrael jest w stanie dokonać go w pojedynkę. Tylko zresztą przywódcy Izraela (a może i Amerykanie) wiedzą czy lotnictwo izraelskie mogłoby taką dalekosiężną operację w ogóle przeprowadzić. W każdej trzeźwej ocenie wygląda to po prostu na blef, mający podtrzymać – także na wewnętrzny żydowski użytek - gasnący mit o „niezwyciężonej armii Izraela”. Logistyka i skala takiego uderzenia wymagałaby bowiem zgody na przelot i osłony chociażby ze strony Arabii Saudyjskiej, a więc de facto  wciągnięcie i jej do wojny. Nikt rozsądny nie zakłada także, że irańskie zakłady atomowe są bezbronne przeciwlotniczo.  Iran miał dość czasu, aby się na taki atak przygotować, więc straty atakujących samolotów (i zestrzelonych pilotów) byłyby z pewnością bardzo duże. Ponieważ konsekwencją rozpętania takiej wojny byłoby zaraz potem starcie z Syrią, Izrael, którego najsłabszą stroną jest szczupłość kadr, może po prostu nie móc sobie na to taktycznie pozwolić.     

Trudno zresztą dopuścić myśl, że atak o takiej skali i znaczeniu nmógłby być przeprowadzony bez wiedzy, zgody i wsparcia sił USA. Dlatego część obserwatorów uważa, że Izrael celowo blefuje po to, aby zmusić Amerykę, by zrobiła to za niego. Pomijając opór, jaki wobec wojny z Iranem daje się od dawna zauważać także w części kół wojskowych USA, w grę wchodzi tu przecież także kalendarz polityczny, bo Amerykę czekają w listopadzie wybory prezydenckie, do których staje ponownie Barak Obama. Trudno wyczuć, czy w wyniku rozpętania wojny jego szanse wzrosłyby („bo nie odstępuje się wodza gdy prowadzi na bój”) i gdzie dałby się poznać jako polityk silny i zdecydowany, czy też raczej – zwłaszcza jeśli uderzy za wcześnie – jego wizerunek ucierpi wskutek niechybnego, a gwałtownego wzrostu cen ropy i gazu oraz tąpnięcia całej światowej gospodarki. Żydowskie media w USA pracują całą parą nad wzmaganiem antyirańskiej histerii i poparcie dla takiej wojny w społeczeństwie tak rozpracowanym psychologicznie, jak amerykańscy goje, i tak wytresowanym jak psy Pawłowa, rośnie. Z drugiej strony jednak jeszcze żadne plany wojenne Ameryki nie były dotąd tak szeroko i mocno kontestowane jak obecna nagonka na Iran. Prawie wszyscy przeciwnicy wojny w USA to poprzedni wyborcy Obamy, gdyby więc do wojny doszło, jego własny i najbardziej opiniotwórczy elektorat z pewnością by się od niego odwrócił. Cynicznie rzecz oceniając, nie jest to dla niego łatwa sytuacja ani prosty wybór. Ale najgorsze jest to, że decyzję za niego może podjąć Ehud Barak albo Binjamin Netanyahu, skazując Amerykę zwykłe na reagowanie wobec faktów dokonanych. Co w stosunkach amerykańsko-izraelskich od dawna wydaje się normą.

Bogusław Jeznach

 

Deser muzyczny

Muzycznym deserem będzie dziś piękny utwór pt. Ma ihye (po hebrajsku: Co to będzie?) w wykonaniu izraelskiej śpiewaczki pochodzącej z Maroka, występującej pod pseudonimem Zehava Ben. Jest to pytanie do Boga, wyrażające niepokój o przyszłość Izraela. Nie rozwijam tu tekstu piosenki ani biogramu artystki obiecując sobie kiedyś większy materiał na jej temat. Myślę jednak, że pytanie jest dobrze zadane: tylko Bóg wie, co będzie…

 

KOMENTARZE

 • Moskwa jest trzecim na świecie pod względem wielkości zwartym skupiskiem ludności pochodzenia żydowskiego
  Saddam i Kadafi przejechali się na sojuszu z "Rosjanami". W przypadku Kadafiego właściwie doszło do zdrady.
 • @superfajny 22:57:57
  Doszło do zdrady, bo jeszcze działały jakieś zobowiązania związane z resetem w stosunkach USA-Rosja(ale był dwugłos w tej sprawie Putina i Miedwiediewa, który krytykował zajętą postawę przez Putina w RB)
  Teraz po próbach z Syrią w RB widać, ze Rosja już gra inaczej(stąd próby obalenia Putina i te słynne protesty)
 • @Bogusław Jeznach
  "Logistyka i skala takiego uderzenia wymagałaby bowiem zgody na przelot i osłony chociażby ze strony Arabii Saudyjskiej, a więc de facto wciągnięcie i jej do wojny."

  Swego czasu na blogu Pana Tomasza Urbasia na Onecie, była ta kwestia rozważana i przywoływano wtedy doniesienia, że Izrael ma w tej sprawie(użyczenia zgody na przeloty samolotów Izraela) tajne porozumienie z władzami AS, polegające na tym, że na dany sygnał o takim ataku, instalacje monitorujące przestrzeń powietrzną AS zostaną wyłączone(będą ślepe). Podobno ćwiczono taką operację.
 • Antoni1
  W związku z tą umową, my jako spadkobiercy PRL, powiązani w tamtych czasach z ZSRR, powinniśmy też udzielić pomocy :)
 • Antoni1
  Źle to wypadło, ale chodziło o to"jeśli państwa trzecie dokonają inwazji na terytorium Syrii, Związek Radziecki zaangażuje się w wydarzenia" :)
 • Patrząc na to inaczej
  Biorąc pod uwagę wiele "strategicznych symptomów", np w Warszawie był prąd a w Pałacu Prezydenckim ciemność rozświetlała świeczka hanukowa, wyjazdowe posiedzenie w Izraelu naszych najznamienitszych, gwałtowny, nagły zakup uzbrojenia o określonym celu do Jastrzębi, planowane wspólne ćwiczenia na pograniczu z Syrią, świadczą, moim skromnym zdaniem, że decyzje zapadły.
 • Syria w odróżnieniu od innych sk...ów
  ma dwustronną umowę z Iranem.
  A nie tak dawno Iran przeprowadził bardzo udaną demonstrację rakiet swojej produkcji. Ponoć ta demonstracja ostudziła zapały amerykańskie na atak z wód Zatoki.
  Również do czasu podbicia Syrii nie ma szansy na atak Izraela na Iran. Właśnie przez te rakiety. Bo startujące z Syrii ...

  Dla przypomnienia Iran jest głównym dostawcą ropy i gazu do Chin, a Chiny wyraźnie sobie nie życzyły ataku na Iran. I USA to wie i dlatego "diaspora" może teoretycznie nie wystarczyć. Bo długi USA skupowały Chiny a nie Izrael.
 • autor
  A mnie się wydaje, że w tym przypadku błędne jest założenie o wymaganej "wiedzy i zgodzie USraela". Bo tu mamy do czynienia z sytuacją gdy to nie pies macha ogonem lecz ogon psem.
  Co do daty to obstawiałbym okolice Wielkanocy lub tuż po wyborach w Rosji, które to mają istotne znaczenie dla ewentualnej eskalacji konfliktu.
 • @ojciec i dyrektor 23:46:22
  To sensowne uwagi.
 • @w.red 23:55:47
  Tenże ogon może nie zdzierżyć tego:http://kossobor.nowyekran.pl/post/54576,brawo-iran
 • Piękna muzyka...
  Pasuje dobrze do tych smutnych konstatacji :(
 • a jakie są wasze oczekiwania?
  Bo coś wygląda mi na to, że wszyscy pragną, by banda średniowiecznych fanatyków religijnych i wrogów chrześcijaństwa, oraz zachodniego stylu życia posiadła broń atomową!
  Czyli, "zapuszczę brodę i ubiorę żonie czador, żeby tylko tym cholernym Żydom i Jankesom zrobić na złość"?
  Uszy jeszcze odmróźcie!
 • @KOSSOBOR 00:12:29
  Sądzę że ogonowi o akurat nie bardzo na tym zależy. Raczej może być to w zainteresowaniu pieska, któremu od pewnego czasu kiszki marsza grają.
  I dlatego może to stanowić argument do wysiłku gonienia własnego ogona.
  Natomiast poza względami utrzymania status quo w regionie może ogonek być żywotnie zainteresowany złożami gazu na jego terytorium. Które to sięgają znacznie dalej. A tam gdyby zapuścić słomkę sąsiedzi mogliby się podłączyć do zbiornika z małmazją. Dodatkowo mogliby utrudnić trzymanie Jewropy wspólnie z Rosją za twarz (o spacyfikowaniu złóż ropy nie wspominając). Czyli mamy "kasa","polityka" i "supremacja". A to już co najmniej za dużo by oprzeć się pokusie napuszczenia pieska na ofiarę.
  Bo co do tego że sam będzie gryzł nikt nie ma wątpliwości. Ta nacja już tak ma że do każdej brudnej roboty wysługuje się "goim" ;)
 • @Muni 00:46:28
  panie kolego, też nie mogę się nadziwić poziomowi odmóżdżenia tutejszych i nie tutejszych dyskutantów...ładnych parę lat temu, Waldemar Łysiak twierdził, że konflikt islam - zachód to najważniejszy konflikt lat ostatnich, kto tego nie rozumie, ten nic nie rozumie...
  oczywiście cała ta szara masa tumanów nie zadaje sobie podtawowego pytania, po co iranowi reaktory atomowe skor iran lezy na gazie i ropie...oczywiście, rzecz jasna to "pokojowe" reaktory...tylko qrka "przypadkiem" dają materiał do produkcj bombi atomowych...aani chybi w celach pokojowych tylko...co za matolstwo...
 • @gorylisko 01:21:58
  To powiedz mi po co ci buty skoro masz kapcie ? , niech idzie podluczy sie troche i wroci oswiecony bo na durnia wychodzi

  Wiesz jaka jest roznica pomiedzy uranem uzytym do elektrowni a uzytym do bomby a?

  Matolku Iran jest krajem niezaleznym i wolno mu produkowac co zechce a frendzla nic do tego
 • @Muni 00:46:28
  Jedna banda ma. Jak będzie miała druga to się trochę uspokoi w tamtym regionie.
  Swoją drogą to OCZYWIŚCIE nie chodzi o broń, tylko o ropę i najprawdopodobniej o niezależny bank centralny.
  W Libii jeszcze nie zdobyto stolicy dyktatora a już założono nowy bank centralny, którego pierwszą decyzją było zdeponowanie złota w USA.
 • @Muni 00:46:28
  Wrogiem chrzescijaństwa to jest Izrael i USA. Nie wiem co czytałeś, że sie tak okroiłes ze świadomosci.
 • @gorylisko 01:21:58
  Masz rację, że to wazny konflikt. Dlatego przy Izraelu i USA napewno go przegramy, tak jak przegrywamy dotychczas.
 • @radosław1 04:42:22
  Jak to przegramy , pierwsze slysze by Polska do wojny jakiejs sie szykowala, pierwsze slysze by USA do wojny sie szykowalo .
  Paplacie idioctwa za pedalamy tfu chcialem powiedziec cyklistami ...
 • @Uniplas 07:10:10
  Też jestem zdania, że jakaś jedna atomowa na Izrael - rozwiązałaby problem pokoju na świecie.
  Przynajmniej przez kilkadziesiąt lat.
 • tylko jak pójdzie coś nie tak
  nie chciałbym żeby po raz kolejny znaleźli tu w naszym kraju schronienie
 • @Uniplas 07:10:10
  czemu bluzgi ,żyj zdrowo ,jedz macę i patrz dobrego końca ,tylko nie widzisz draństwa w judejczykach kanciarzach świata,a to się zbiera i zbiera i znowu nikt może ręki nie podać.
 • @Andrzej22 08:15:41
  Oj, zaraz Pan rozwija.
  A ja tylko wspomogłem intelektualnie Uniplas'a.
 • @Uniplas 07:10:10
  Jesteś szabes gojem na usługach syjonistów czy jednym z potomków hazarów przemianowanych na Żydów?
  http://youtu.be/CJjTC46TZS0
  http://youtu.be/cKYObkhQV-0
  http://youtu.be/XXs4oVrzDbM
 • @Uniplas 07:10:10
  Tak... pamietam jak i nam snila sie bomba atomowa. Wolnosc, neutralnosc i swoboda. Nawet juz zaczelismy ja majstrowac. Tylko ze
  ruskie wyweszyli i naukowcow nam dorzneli. Bylo by pieknie i niezaleznie!
  Szkoda.
 • ale debilna dyskusja
  ciągle o tym samym i ciągle tych samych...aż porzygać się można...nawet KOSSOBOR się odezwala...hi..hi...pozdrawiam...dyskutujcie ...a oni tam i tak swoje zrobią jak przydzie czas...
 • @val 09:16:50
  Wręcz przeciwnie. Rada Stosunków Międzynarodowych USA w najwyższym skupieniu oczekuje na werdykt blogerów NE: wolno uderzyć na Iran, czy też nie wolno. Tu się ważą losy Bliskiego Wschodu.
  pozdrawiam
 • @Ratus @Val
  Sorry, ale odzywacie się pod każdym artykułem o Iranie, jak najęci. Ja też - staram się. Ale ja mówię to, co mi serce i umysł podpowiadają, a Wy? Jakoś tak po linii syjonistów... To Ty ostatnio Ratus mówiłeś, że żydzi już nie rządzą w Ameryce? Ciekawe, ciekawe...

  Większość normalnych myślących ludzi jest przeciwko tej wojnie, jak przeciwko każdej innej, a Wy tu kpicie z tych, którzy informują o tym, co się dzieje i próbują zrobić COKOLWIEK przeciwko tym bandyckim, bestialskim działaniom. I tym razem ta większość ma rację.

  Dodam, że akurat się mylisz Ratus, bo tym razem OPINIA SPOŁECZNA całego świata jest mocno przeciwna tej wojnie. I ma duże znaczenie. Kto, wyda te rozkazy, zostanie zapamiętany jako ten, kto zignorował wezwania MILIONÓW ludzi do zaniechania tych ataków.

  Wszyscy pamiętamy Irak i jak zostaliśmy okłamani i co się stało z Irakiem. Kto to ignoruje, albo przykłada do tego rękę ten sam zasługuje na podobny los.
 • CZYŻBY?
  Cyt.: "...wygląda to po prostu na blef, ...".
  Sz. Panie!
  Bardzo celne przemyślenia, ładny artkuł, aczkolwiek śmiem zauważyć, że w 1939 r. politycy polscy mówili to samo o Hitlerze. Później ledwo zdążyli uciec do Anglii i zostawili Naród Polski na pożarcie.
 • @Andrzej22 09:09:38
  Cóż. Przejrzałem chyba ze trzy pierwsze numery GW i stwierdziłem, że Trybuna Ludu była bardziej wiarygodna.
  Od tamtej pory wstręt mam jakiś...
 • @space 09:38:27
  kolego...opinia publiczna całego świata ....dobre sobie...na takim poziomie podejmowania decyzji strategicznej to nikt się nie pyta opinii publicznej...to po pierwsze..po drugie tak opluwacie Amerykanów że uderzyli na IRAK gdzie ponoć miała być już broń biologiczna SADAMA gotowa do użycia...no i smiejecie się że jej tam nie znaleziono bo jej nie było ...była ,była ...jestescie po prostu głupcami...bo kto chce to wie że SADAM wywiózł po cichu broń biologiczną do IRANU !!!tak samo jak wysłał tam swoje najnowsze MIGI29 aby je uchronić przed zniszczeniem,do dzisiaj tam latają ...a decyzja aby nie atakować IRANU będzie totalnie błędna ,kto chce ten wie iż w 1934 roku PIŁSUDSKI zaproponował zachodowi prewencyjne uderzenie na NIEMCY słusznie przewidując,że stamtąd wyjdzie coś złego dla całego świata...Francuzi odrzucili tą propozycję twierdząć że nie wiedzą jak to wytłumaczyć opinii publicznej..
  jak to się zakończyło i kto miał rację wszyscy wiedzą myślicie że decydenci ci tam od żydów i amerykanów nie wiedzą o tym fakcie...oni drugi raz nie popełniają tych samych błędów...i bardzo dobrze..
 • @Andrzej22 09:50:20
  Widzę, widzę. Czy to chazarzy, czy nie chazarzy - mnie to tak bardzi nie interesuje. To może byś syjonistyczna propaganda o legendarnym rodzie, aby odwrócić naszą uwagę od tego, co się dzieje. Jeden bies. Tych, o których mówisz, należy wyeliminować z życia społecznego i politycznego.

  Tylko, że my tu z nimi możemy sobie poradzić sami, jeśli będziemy ich demaskować. A tam Izrael chce zrobić "swoje" i nie bardzo mamy na to wpływ a skutki odczulibyśmy na pewno. Trzeba robić, co się da. A teraz jedyne, co możemy zrobić to demaskować syjonistów i ich plany na całym świecie, informować, alarmować i nastrajać negatywnie do tych zbrodniarzy.
 • @val- JESTEŚ ALBO NIEDOINFORMOWANY ALBO CELOWO DEZINFORMUJESZ
  //decydenci ci tam od żydów i amerykanów nie wiedzą o tym fakcie...oni drugi raz nie popełniają tych samych błędów//

  Hitlera finansowali między innymi Amerykanie. Dziadek Busha - Prescott, nawet wiedząc już o działaniach nazistów.Jak możesz o tym nie wiedzieć?! Świadomie kłamiesz! Szkoda gadać, sam siebie demaskujesz.

  II wojna światowa była w planach tych, którzy rządzą światem, a syjoniści mają w tym swój istotny udział:

  http://zbawienie.com/plan3wojen.htm
 • @Andrzej22 - GŁUPOTY
  //I przestań mnie tu straszyc Ameryką...ta jak do tej pory tej skurwionej Europie juz dwa razy dupę ratowała! //

  OTO, JAK AMERYKA //RATOWAŁA// "skurwioną Europę":

  http://www.wprost.pl/ar/67686/Dziadek-Busha-zarabial-na-Hitlerze/
 • @Andrzej22 10:03:54
  no cóż ANDRZEJ masz rację ...na poparcie twoich tez mogę dodać że z relacji emerytowanego ostatnio francuskiego generała który pracował na wysokim stanowisku w strukturach NATO wydostała się krótka opowiastka jak potraktowano polskich generałów oddelegowanych tamże po przyjęciu POLSKI do NATO...zebrano ich wszystkich w sali z innymi i powiedziano że dostają tylko dostęp do taktycznych programów ,gdy oburzeni zaprotestowali ,zjawił się na sali amerykański generał i powiedział brutalnie aby zamknęli dzioby gdyż w wypadku dopuszczenia ich do tajemnic ,one już następnego dnia byłyby na biurku Putina w MOSKWIE,wyjawił że może dostaną pełny dostęp do tajemnic najwcześniej w 2030 MOŻE 2040 ROKU...to jest potwierdzenie powodu dlaczego Amerykanie traktują nas tak jak traktują...pozdrawiam
 • @space 10:10:34
  a w neutralnej SZWECJI produkowano do samego końca łożyska dla przemysłu militarnego Hitlera ...NO I CO Z TEGO...!!! wielu amerykanów ,także żydów handlowało z nim ,i co z tego??? dzisiaj ropa z IRANU trafia także do Europy ,I CO Z TEGO ??? bzdury piszesz jak mały chłopczyk w piaskownicy który w zębach trzyma przydługie jeszcze nogawki od gaci aby się o nie nie obalić...pozdrawiam
 • @val 10:17:53
  he he he dobre :D taka opowiastka dla dzieci na dobranoc :D Polska ma być wasalem a nie partnerem i tak to widzą w Usraelu. Polska to drugi Izrael dla syjonistów, tylko jest problem z Polakami bo jest ich za dużo. Najlepiej zmniejszyć ich liczbę w jakiejś wojnie.
 • @val 10:22:40
  //NO I CO Z TEGO...!!! wielu amerykanów ,także żydów handlowało z nim ,i co z tego???//

  To z tego, AGENCIE, że 50 lat później dziadek tego gościa staje się prezydentem USA i wykonuje posłusznie polecenia Izraela. A więc wszystko jest "pod kontrolą". Sam sobie przeczysz, jesteś zdrajcą, antypolakiem!
 • @radosław1 04:40:52
  Może jeszcze się dowiem, że hejnalistę z wieży mariackiej zastrzelił jakiś marine?
 • @superfajny 22:57:57
  NIE MA POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO. plemię Judy prawie wyginęło, to jest chazarska okupacja banków i polityki całego tzw. "demokratycznego świata"... to nie żydowska dominacja - to chazarska okupacja, czyli inwazja aszkenazyjskich nomadów zorganizowanych po zamachu na Rosję w 1917r. najwyraźniej w coś pod postacią międzynarodowej "synagogi szatana".
 • @space 10:10:34
  drogi kolego ...ci syjonisci ,żydzi ,byznesmani z Ameryki potrafią wyciągać wnioski ,niestety gdy raz się sparzyli i odbiło się to mocno na ich interesach to długo to pamiętają,jeśli IRAN nie ustąpi to będzie atak..na razie są przede wszystkim zakulisowe naciski na tych którzy go wspierają..a tutaj już widać efekty...jak Iran pozostanie sam to już przegrał...NIKT NIE BĘDZIE WALCZYŁ ZA IRAN !!!...ani ROSJA ani CHINY ..to że obecnie wspierają ich to jest dokładnie tak samo jak nas wspierały ANGLIA i Francja w walce z HITLEREM przed wojną...
 • @loo 10:29:29
  booooo.bo ...dzieciom nie odpowiadam ...pa...pa...!!!
 • Jak wkęca się Polskę w III Wojnę Światową:
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/jak-wmanewrowuje-sie-polske
 • @val 10:36:39
  Sam stwierdzasz, że chodzi o interesy syjonistów w ataku na Iran. Chiny potrzebują ropy i staną w obronie Iranu, Rosja też ma interesy z Iranem. Jest jedna różnica w tych interesach a interesach syjonistów. Syjoniści przelewają, krew w imię zysku pod płaszczykiem demokracji i wolności. Chazarskie geny ciągną do wojny, haraczy i podbojów. Wszystko w imię boga od kultu pyty.
 • do Autora
  beznadziejna czcionka oraz kolor - czyta się jakoś tak psychodelicznie ;)))
 • @space 10:32:23
  hi...hi..dobre...to ja jako porównanie mógłbym przytoczyć że daleki przodek obecnego prezydenta BRONKA był ukraińskim rezunem i w tamtych czasach mordował szlacheckich rrezydentow tamże ...po jednym z nich ktorego rodzinę zamordowano ,przejął jego majątek i nazwisko KOMOROWSKI i herb no i potem przyszedl jego tatuś z NKWD do POLSKI i z czasem został prezydentem...czyli mamy prezydenta z nacjii ktora do dzisiaj nienawidzi POLAKÓW ...może z tym problemem lepiej najpierw się uporać niz sięgać tam za delka wodę...moze zacząć od własnego podworka ??? tutaj masz jeszcze jakąś szansę coś zmienić ...tam niestety NIE !!! zwłaszcza jak pokazujesz czym dysponujesz...koleś...
 • @loo 10:43:56
  oj dziecino...wracaj do piskownicy...tam nadal twoje miejsce ,łap łopatkę i zacznij lepić babki..do tego tylko się nadajesz...szkoda ciebie ,nie daj odebrać sobie dzieciństwa...na wszystko przyjdzie czas...
 • OJEJ? ALEŻ TA ZEHAVA BEN PODOBNA DO NATALII KUKULSKIEJ?
  Ciekawe... bo i głos ma podobny?
 • @jedrek 10:42:03
  http://m.nowyekran.pl/11ad929f38d5cfdd02bd388f4f845870,0,0.gif
 • Uderzą skrycie wtedy
  gdy wcześniej dojdą do wniosku, że ujdzie im to bezkarnie.

  Gdyby wisiało nad nimi zagrożenie, że po ataku na całym świecie wybuchną zamieszki i zwykli ludzie, którzy mają już tego dosyć, wezmą się za żydów pojedynczo (i po dwóch) to by trochę dłużej się zastanawiali czy warto.
  Być może w końcu przeliczą się w tych swoich bankierskich kalkulacjach i dostaną odpowiedź na jaką sobie już dawno zasłużyli.
 • @space 09:38:27
  Po pierwsze i najważniejsze: wojna z Iranem ani nas ziębi ani grzeje. Nie sąsiadujemy, ani nie handlujemy w zauważalnym zakresie. Jeśli spojrzeć politycznie to widać, że nasz sojusznik (USA) chce sobie podbić następne państwo (nam obojętne). Sojusz zobowiązuje do neutralnej życzliwości. Jeśli spojrzeć cywilizacyjnie, to chrześcijanie chcą dać wycisk islamowi w jego najdzikszym odłamie. Ja jestem za. Jeśli spojrzeć geopolitycznie, to Iran jest brakującym puzzlem do opanowania "miękkiego podbrzusza" ruskim i wyprzedzenie Chin w zdobywaniu wpływów na Bliskim Wschodzie.
  I taka jest polityka, sorry. Można lamentować, ale to "rzecz niewieścia" jak pisał wieszcz i nie nic daje oprócz samozadowolenia. Zresztą Iran nie odmawiał sobie prowokacyjnego zachowania.
  Po drugie: broń atomowa w rękach ajatollahów to nie przelewki. To jest poza dyskusją. Nie ma też sensu argumentacja, że w Iraku nie wykryto broni, to i w Iranie pewnie jej nie ma. Ajatollahy kupiły wirówki nie do odwirowywania turbanów; tego bądź pewien. Poza tym tłumaczenie, że to w celu budowania elektrowni atomowej jest ewidentnym waleniem w cymbał. Jak sie chce mieć elektrownie atomowe, to się ogłasza przetarg na budowę i dostawę paliwa a nie kombinuje z wirówkami.
  pozdrawiam
  PS o Izraelu i USA później.
 • Zbrodniarze gotują się do wojny
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-poinformowal-o-kluczowym-tescie-tarczy-antyrakietowej-arrow-3
 • @Muni 00:46:28
  oooo ! następny idiota albo hasabarowiec.
  1. w Iranie nie wszyscy noszą brody. Posiadacze bród są w dużej mniejszości.
  2. nakrycie głowy kobiety nie zasłania twarzy. Tak jak jest to np. Arabii Saudyjskiej [ popieranej przez USA] To nie czador czy burka.

  W Iranie śmieją się z arabów że nie pozwalają kobietom grać w piłkę [Arabia Saudyjska]

  Kto tu jest tym średniowiecznym fanatykiem ?
 • holocaust XXI wieku
  http://religiousfreaks.com/UserFiles/Image/muslim.anti.semetic/anonymous.holocaust.jpg
  http://religiousfreaks.com/UserFiles/Image/muslim.anti.semetic/carlos.lattuf.brazil.jpg
  http://4.bp.blogspot.com/_qUFDMUpk9jE/SWQqpooHLqI/AAAAAAAAOsU/ORN2pcl1oVg/s400/iran_holocaust_cartoons.jpg
 • @ratus 11:06:30 - SYJONISTYCZNE MYŚLENIE PSYCHOPATY
  //Po pierwsze i najważniejsze: wojna z Iranem ani nas ziębi ani grzeje. Nie sąsiadujemy, ani nie handlujemy w zauważalnym zakresie. //

  Jak nie handlujemy z nimi, to niech ich wymordują, ani nas to ziębi, ani grzeje... PIĘKNIE!

  Tak się właśnie ujawniacie. Jesteście nieludzcy.
 • @Antoni1 12:36:54
  Może nie tak długo aż zdechną, ale tak długo aż zrozumieją, że po chrześcijańsku można też dać w mordę!

  POPIERAM!
 • @
  kolejna wojna o rope.Jankesi pchaja sie wszedzie gdzie sa pieniadze a ludzkie zycie nic nie znaczy.
 • @antoni1949 11:57:02
  "istnieje umowa międzynarodowa o broni jądrowej."

  czy może dyktat paru krajów.
 • @antoni1949 13:13:09 val i paru innych troli
  http://viciousbabushka.typepad.com/.a/6a010536b72a74970b013487605571970c-pi
 • @Antoni1 13:31:12
  ech... ciężko być Dobrym Katoilikiem pod chazarską dominacją :(((
 • USA NIGDY NIE BYŁY I NIE SĄ NASZYM SOJUSZNIKIEM
  W czasie tzw. Zimnej Wojny cały czas dochodziło do spektakularnego przekazywania ZSRS najnowszej technologii wojskowej. Inaczej nie da się wyjaśnić "nieprzerwanego pasma sukcesów" sowieckich wywiadowców . W przeciągu 50 lat może się zdarzyć 1-2 wpadki , ale nie jest możliwa nieustanna transmisja "najtajniejszych" broni.
  Po załamaniu się ZSRS cały "wolny świat" na czele z USA rzucił się do cucenia i reanimowania sowieckiego potwora . Nie było żadnej sowieckiej Norymbergi , bo "wolny świat" na czele z USA nie życzył sobie żadnych rozliczeń . Okazało się , że ZSRS był bardzo pożyteczny i należy go pracowicie odbudowywać . W obecnej wersji ZSRS nazywa się Federacją Rosyjską.
  Dzisiaj jesteśmy w stanie realnej wojny z USA . Hilary Clinton zaangażowała cały autorytet państwa , które reprezentuje i przyłączyła się do izraelskiej agresji na Polskę . Podobnie postąpił ambasador USA w Polsce. Obejmując swój urząd zadeklarował , że jego głównym zadaniem będzie realizacja celów izraelskiej agresji na Polskę, czyli obrabowanie nas z 65 miliardów dolarów.Na początek ,bo apetyt na pewno urośnie w miarę jedzenia.
  Prawdziwym celem "sojuszy" z państwami naszego regionu jest podbicie ceny ,za którą USA sprzedadzą nas Rosji i Niemcom . Przy sprzyjającej koniunkturze starsi i mądrzejsi wykroją sobie swój Lublinland.
  Nasz los zależy tylko od nas . Jesteśmy najsłabsi w naszej tysiącletniej historii , ale nasi wrogowie Niemcy i Rosjanie są w równie opłakanym stanie . Jeżeli jest prawdą , że dojdzie do jakiegoś konfliktu na skalę światową to wtedy najmarniejszy sojusznik ,czyli ktoś traktowany serio, jest na wagę złota.
 • @loo 13:22:04
  dzicino...jeszcze sylabizujesz...składasz literki..ale poświęć trochę czasu i przeczytaj dobrze co ci napisałem w mojej ostatniej notce o tobie...pozdrawiam....boooobas,ie
 • @Uniplas 07:10:10
  bhyba cie nie obraze jak powiem ze takich i tobie podobnych powinno sie w ZOO trzymac .
  Odwiedzalbym cie i nawet banana podrzucil
 • Scenariusz biblijny
  Iran jeśli wyprodukuje broń jądrową, zapewne nie użyje jej pierwszy. Poza tym, z analizy biblijnej wynika, że kolejna wojna światowa nie rozpocznie się w Iranie. W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła swoje wpływy na Egipt, i przejęła w ten sposób rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym okresie czasu Rosja rozciągnęła swoje wpływy na obszary należące niegdyś do Seleukosa I, i przejęła rolę "króla północy" (Daniela 11:27). Dalej w Księdze Daniela czytamy: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi, a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [oznacza to finansowe i geopolityczne trzęsienie ziemi, rozpad nie tylko strefy euro, ale też UE i NATO. Końcowym rezultatem będą bazy rosyjskie w wielu krajach dawnego bloku wschodniego], i wkroczy na południe [Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej, lub jak później, gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód] i będzie utrapiony i zawróci" (11:28-30a, przekład dosłowny).

  Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny]" (Liczb 24:24a, przekład dosłowny).

  Zostanie wówczas użyty "wielki miecz", miecz nuklearny (Apokalipsa 6:4). To będzie rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

  Rosja zostanie upokorzona, szybko jednak podniesie się i stanie się czołowym mocarstwem świata. Przyszły dyktator Rosji (który będzie rządził na wzór Aleksandra Wielkiego) doskonale przygotuje armię do następnej wojny światowej. Wtedy Rosja upokorzy i spustoszy Zachód. Izrael także będzie wówczas okupowany (Daniela 11:36-43).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie interpretowana. Jak widać, zawiera mnóstwo szczegółów, dzięki czemu osoba wnikliwa może dostrzec każdą sofistykę, lub fałsz (por. Daniela 12:10; 11:33).
 • @val 13:57:53
  Nie przepracuj się dzisiaj, w szabas nie wolno :D
 • @antoni1949 13:13:09
  Przypomnij ktore panstwa nie podpisaly i nie ratyfikowaly tej umowy ,bedziesz krecil czy mam przypomniec ?
 • @Antoni1 13:27:00
  Film jest dostepny jedynie musisz potwierdzic ze masz 18 lat i powyzej
 • @loo 14:12:39
  może on z tych konwertujących się jeszcze ;)))
 • @Naes 11:43:17
  Posłuchaj zaklinaczu rzeczywistości.
  W Iranie, wieszają ludzi na lampach ulicznych. Kamienują. Twoje idiotyczne wywody, że nie "wszyscy noszą brody" są takie jak "nie wszycy Niemcy służyli w SS". Równie to dobre.
  A nakrycie głowy kobiet zarezerwuj dla swojej rodziny, ja nie chcę żeby moja córka chodziła w jakimkolwiek muzułmańskim nakryciu, perskim, azerskim, czy nigeryjskim.
  Jestem członkiem czywilizacji opartej na chrześcijaństwie i nie mam zamiaru popierać świata islamu w jego chorobliwej ekspansji.
  Wall Street i tak nie zmiotą, więc korzyści z ich popierania są żadne.
 • @stefan1977 12:45:13
  Wojna o ropę? Masz czyraki?
  USA ma ropy od diabła i trochę.
 • @moher 11:48:39
  A jak jest? Znaczy broń. Poczekać, aż muslimy znajdą okazję i poczęstują nas (niekoniecznie nas Polaków - nas chrześcijan).
  Muslimy w wydaniu szyickim to pojeby pierwsza klasa i prewencja jest w stosunku do nich co najmniej pożądana.
  pozdrawiam
 • @space 12:34:20
  Myśl jak Polak, a nie Semita zatroskany kłótnią w rodzinie.
  pozdrawiam
 • @ratus 16:02:52
  ZDRADZACIE SIĘ Z KAŻDYM KOMENTARZEM.
 • @ratus 15:52:56
  chowaj sie ratus ..muslimy ida i cie znajda :))) i antka zabierz bo juz mu calkiem odwalilo.Granaty na choince wiesza
 • Gluchy prowadzi Slepego
  Kakofonia Domyslow...
  Pare osob z tych ktore skomentowaly, byla by w stanie zrozumiec gdyby mialy wglad w zrozumienie PLANU.
  A ten jest u wiekszosci z Was, u jednych zakurzony, u innych wymiety...
  Zgrywacie sie jeden przed drugim, popisujecie i gadacie glupoty.
  Teksty o tym ze atak na IRAN i tego skutki nie dotycza Polski to juz kwintesencja ludzkiego ograniczenia. Robicie to na wlasne zyczenie.Wpisujecie sie w role BYDLA jak chca ci ktorzy prowadza GRA LUDZKOSCIA!
  Pare wyjatkow sie tutaj znalazlo w komentarzach i te osoby pojelyby co jest at STEAK.

  DUCH MEDII jest narzadziem ktorym zostanie starty Babilon.
  Warownia po Warowni.
  16 kontra 8!
  Jak klucz do Zamka.
  Wielki KATHARSIS nadchodzi.
  Kiedy Gwiazda osiagnie etap FURII scenariusz wejdzie w koncowa faze.
  Uroboros patrzy, ogarnia wszystko swymi ramionami.
  Smok, 1 i 2 Olbrzym wypuszcza ze swych paszczy 'Ropuchy' i zgromadza wszystkich liczacych sie krolow na WIELKA UCZTE.
  A wszystko przez SKRADZIONE DZIEDZICTWO, przez toksyczna MILOSC "Kobiety co z piany morskiej na piasek wyszla do mezczyzny...tylko ze kawalerow bylo dwoch, ale zostanie tylko jeden.
  Wszystko przez to ze LUDZIE ZWARIOWALI, i ze nie byli czujni.Dali sie poniesc BASOWI co dzwiecznie i rytmicznie drga struna Duszy.
  Nie uwiezylismy Prawdzie a wybralismy ILUZJE!
  Iluzje o ktora teraz czesc Swiata gotowa umrzec, a ktora zostanie rozbita jak gliniane naczynie i w proch sie zamieni.Tak wypelnia sie Slowa bo Czloweik jest glupim Tancerzem i daje swoim Umyslem i cialem wywijac jak lalka w rekach Maga CHALDEJSKIEGO co szepnal Dziewczynce do ucha, a Ta biegnie za MOTYLKIEM.
  Motylki sa piekne ale Kruche i szybko Przemijaja.
  Nie powaznym jest lokowac nadziej w MOTYLKU.

  Bawcie sie dalej w zgadywanki czy Iran dobry czy nie , czy USA dobre czy nie, czy wreszcie Izrael dobry czy nie.
  Wszystko macie przed nosem.
  Kwiat inteligecji.21 wiek, nowoczesni POLACY, wspanialy Narod. A synowe i Corki w wiekszosci slepi i glusi na PRAWDE.

  Otworzcie uszy i oczy.

  Jesli poznalibyscie PLANY o gorzkiej tresci czy potrafilibyscie wyciagnac wnioski?
  Czy zrozumielibyscie Istote czlowieczenstwa i Zycia?

  Czy dalej prowadzilibyscie jalowe dyskusje o oczywistosciach?

  Tutaj jest podpowiedz.
  Kto kieruje sie rozumem w parze z sercem ten zobaczy.

  http://www.youtube.com/watch?v=N7OPZOBJZyI
 • @eonmark 17:16:33
  Powinieneś więcej napisać, jeśli możesz tym kogoś uratować, jest tu wielu gotowych i wyczekujących Prawdy. Muszę się przyjrzeć Twoim artykułom.

  Ale fakt, że bawisz się liczbami jest niepokojący, prawda jest prosta. Jeśli coś ukrywasz, też pójdziesz na przemiał. Bo nie po to jest Światło Prawdziwe, żeby je chować. Na dachach miało być. Albo masz światło fałszywe i wtedy zachowaj je dla siebie.

  Bo kto zgadnie, czy Twoje słowa nie tańczą tu przed nami, tak jak ta dusza, która nie zna prawdziwego pokoju, gdy ją zaślepić barwnym mirażem? Prawda jest prosta.
 • @space 18:01:55
  Prawda jest prosta.
  Znamy ja wwszyscy.
  Walka Synow Swiatlosci z synami ciemnosci.Wielopoziomowa liczona w eonach...
  Tak, Swiatlo powinno byc wystawione na dachach by swiecic dla innych a nie pod korcem schowane...
  Jednak nie mozesz osadzac nie rozumiejac do konca sytuacji. A nie rozumiesz jej.
  Chociaz prawda jest prosta, to wielopoziomowosc jej materjalizacji oslupilaby niejednego poszukiwacza.
  Poza tym 'Zapisana Informacja' tak sie zabezpieczyla ze wszystkich stron ze jakie kolwiek proby swiecenia skonczyly by sie prostackimi oskarzeniami...
  A tak apropo, napisano w ksiedze ze swiatlo zaiste nie powinno sie chowac to dlaczego Jezus byl tak przewrazliwiony na punkcie nie wspominania o jego czynach i dlaczego uczyl w przypowiesciach zamiast wprost mowic do ludu, chociaz jak jedna ewangelia wspomina, swoim uczniom mial tlumaczyc w ukryciu ich znaczenie doslowne.

  Nie bawie sie liczbami. Trzymam sie z dala od 'kabal'...Uzylem tutaj prostego zestawienia zeby zachecic tych ktorzy szukaja do wysilku zamiast podawac na tacy.
 • @eonmark 18:19:00
  Nie Prawda. Nie znasz Jej. Więcej by było w tobie pokoju i słodyczy, ale Ty się lękasz, bo ulegasz swoim słabościom. Teraz jest Wielki Post, masz okazję wyniszczyć swoją wolę, ile jeszcze będziesz miał szans? Jeśli oddasz więcej, będziesz świecił jaśniej, ale Ty zachowujesz dla siebie i budujesz na lęku przed utratą tego. Śpiący nie przebudzi śpiącego, będzie budził tylko kolejne miraże w swoim własnym śnie.
 • @space 18:01:55
  "Walka Synow Swiatlosci z synami ciemnosci.Wielopoziomowa liczona w eonach."
  http://whatwhy.in/wp-content/uploads/2011/04/mahabharata_war.jpg

  http://larryavisbrown.homestead.com/files/arjuna_Krishna_chariot.jpg

  Co raz bliżej końca Kali Yuga (wiek żelaza), nie zostało wiele czasu
 • @loo 18:56:33
  Trzymajmy się faktów a nie wedyjskiej mitologii. Wedanta bez ofiarowania swojego serca jest igraszką umysłu a być może jest w ogóle szkodliwa. W najlepszym razie to nauki albo przestarzałe albo przedwczesne. Teozofia powiązana z masonerią lubuje się w mieszaniu wszystkiego i odwodzeniu od Krzyża, który jest Jedyną Prawdą. Oczyszczenie przychodzi przez dobrowolne cierpienie dla Miłości i wyniszczenie swojej woli, bo tylko to jest dowodem, że nasz egoizm jest absolutny, a więc, że cierpienie drugiej istoty traktujemy z większą czułością niż własne.
 • NIE ODPOWIADAJCIE MIOTAJĄCYM SIĘ DIABŁOM!!!
  Nie karmi się trolli.

  Przez to znika wątek dotyczący Prawdy, co jest ukrytym celem złego ducha, pobudzającego opętanych.
 • @space 19:07:42
  Ale w tym jest zawarta historia walki dobra i zła. Według kosmicznych cykli kończy się era żelaza w tym roku a kolejna jest era oświecenia. Historia zatoczyła koło i wracamy do wieku oświecenia. Wcześniej będzie oczyszczenie, niestety 1/3 ludzi przejdzie w nową erę. W naszych czasach tylko Jezus jest jedyną drogą, formuła Wed dawno się wyczerpała. Nie ma czasu na dojście do Boga przez medytację. Jezus przyszedł i pokazał najlepszą drogę do Boga w naszych czasach.
 • @loo 19:18:22
  Koncentracja na tym nic nie da. Wiedza ta nic nie wnosi. Cała nadzieja i cała Prawda jest w Ewangelii. Nic więcej nie potrzeba. Prawda jest prosta. Gdyby było trzeba więcej, Jezus powiedziałby nam więcej. Bóg zadbał, aby to, co najważniejsze w Piśmie przetrwało. Nie zostawiłby nas bez światła. Po co przyglądać się kolorowym lampkom, kiedy Światło Prawdy jest tak oczywiste? Nie jest to "najlepsza droga". To jest JEDYNA droga. Medytacja może być najwyżej intelektualnym wstępem do prawdziwego poświęcenia, którym jest zgoda na Krzyż i cierpienie dla Innego. Dalej umysł jest oświecany przez Ducha, nie porusza się już w ramach ludzkiej logiki. Ale żeby On zamieszkał, trzeba mu przygotować Świątynie w swojej duszy. I jedynym sposobem jest, gdy już się to zrozumie, zrezygnować kolejno ze wszystkich swoich słabości - wszystkich grzechów - on największego do najmniejszego. I wtedy idziemy Drogą i nie lękamy się niczego, a miłość, radość i światło wypełniają nas.

  Wiedza, która nam się przyda w danej chwili dla celów Najwyższego - bo tylko one się liczą - jest "chlebem powszednim", który przyjdzie, kiedy zatroszczymy się o Królestwo. Nie szukajmy jej sami, tylko bierzmy, gdy sama przychodzi od Niego.
 • @space 18:55:32
  Space, Ty sie nie boisz bo nie masz co powiedziec.Nic co jest ukryte nie wychodzi z Twoich ust tak by oswiecac innych.Sypiesz jak z rekawa oczywistosciami i uzywasz ostrego jezyka budujac image Rycerza o Prawde.
  Nie watpie ze pragniesz z calego serca byc Dobrym Rycerzem walczacym o sluszna sprawe.
  Piszesz ze nie prawda, bo inaczej bylo by spokojniej i bardziej slodko.
  Slodkie bywaja klamstwa i to czesciej niz sie Tobie wydaje.
  Kiedy poznasz czesciowo to co 'pozornie' ukryte, wtedy ja zapytam sie Ciebie jak z ta Twoja odwaga.Dlaczego mowisz polslowkami.

  Ja wiem ze napisano w Bibli zeby byc albo zimnym albo goracym, ale goracy nie oznacza 'opetany wiara' bo wtedy jest sie zaslepionym.

  Nie jest moja intencja obrazac Ciebie.

  Jeszcze jedna podpowiedz.Szukajcie a zobaczycie i uslyszycie:

  http://www.youtube.com/watch?v=2uYs0gJD-LE&ob=av3e

  " ZLE DZIEWCZYNY ZYJA SZYBKO I UMIERAJA SZYBKO".

  WAROWNIA PO WAROWNI.

  BO UPILY SWIAT SWYM WINEM.

  A LUDZIE DALI ZWIESC SIE MAGI ICH AUTORYTETU.

  MEDIA - Przekaziciel.

  HOLLYWOOD - MUZYKA- MEDIA INFORMACYJNE - To jeden z lbow tej pieknej KOBIETY ktora omamila umysly naiwnych Dzieci.

  SMOK zlozyl JAJO. To co sie z niego wyklulo uroslo pod NIEBO. A teraz nadchodzi czas kiedy zostanie stoczony Wielki Boj.

  Prawdziwy Chaos z ktorego ma wylonic sie LAD.

  NOC sie powoli konczy, i zaczyna sie ZMIERZCH.
  TWILIGHT.
 • @antoni1949 19:29:31
  Cierpią, bo ich zostawiasz samych, tak jak swoją matkę i ojca i dzieci. I w ten sposób samego siebie opuszczasz i umierasz w samotności i do samotności trafiasz. I to jest prawdziwe cierpienie. To ty piszesz ten program razem z Twoim "bogiem", którym jest pustka, stęchlizna, upadek i śmierć we własnej osobie. Piszecie go od zawsze i będziecie w nim tkwili już zawsze, jeśli nie potrafisz inaczej.
 • @space 19:30:24
  "Koncentracja na tym nic nie da. Wiedza ta nic nie wnosi. Cała nadzieja i cała Prawda jest w Ewangelii. Nic więcej nie potrzeba. Prawda jest prosta."

  Prawdę to niebawem poznamy tą o Bogu a która jest ukrywana i duchowość ludzka zepchnięta na margines. Prawda nie jest prosta tak jak nie jest łatwa do osiągnięcia miłość bezwarunkowa. To nie jest zarzut wobec KK. Tak niewiele wiemy o duchowości, znamy podstawy i prawda jest mocno przybrudzona i pochowana. Pismo święte to podstawa i zawiera wszystko czego potrzebujemy na chwilę obecną.

  "Medytacja może być najwyżej intelektualnym wstępem do prawdziwego poświęcenia, którym jest zgoda na Krzyż i cierpienie dla Innego"

  100% prawdy, tylko cierpienia dla innych jest największą wartością

  "Wiedza, która nam się przyda w danej chwili dla celów Najwyższego - bo tylko one się liczą - jest "chlebem powszednim", który przyjdzie, kiedy zatroszczymy się o Królestwo. Nie szukajmy jej sami, tylko bierzmy, gdy sama przychodzi od Niego."

  Tak wobec każdego Bóg ma indywidualny plan i każdy ma w życiu coś ważnego do zrobienia. Boski plan jest doskonały.
 • @eonmark 19:34:31
  Szukajcie 'ZLYCH DZIEWCZYN' , a zrozumiecie jaki jest scenariusz, zrozumiecie co jako ludzkosc zrobilismy zle az do samych szcegulow.
  Plan pelen jest konkretow.Jest bardzo spojny i niewyobrazalnie zaskakujacy, przy czym po wszystkim okazuje sie ze tak OCZYWISTY.

  "Zle Dziewczyny" sa jednym z najwazniejszych kluczy.

  Z cyklu 'Zle dziewczyny' tym razem DODA jako 'Krolowa' zlych dziewczyn, w skrocie WIELKA NIERZADNICA.

  http://www.youtube.com/watch?v=gfY74ogx1rI&ob=av2e

  Uwaznie obejrzyjcie teledysk i zrozumcie co jest jej zamiarem, z kim stoczyc chce walke...
  Na dobra sprawe teledysk ten mowi tak wiele ze po zrozumieniu tego zrobiloby sie wam niedobrze.
 • @eonmark 19:34:31
  Być może nigdy nie będziesz w pełni gotowy na tortury i śmierć, bo to całkiem nowe. Ale możesz starać się do nich przygotować. Jeśli chowasz coś, bo mogłoby uratować choć jedną osobę, aby uratować siebie, idziesz na przemiał. Może coś z tego przemiału zostanie, ale lepiej, gdybyś już teraz się wzmocnił i zachował więcej. Ja nie ukryję nigdy niczego, co mogłoby kogokolwiek uratować, tak aby uratować siebie. Nie zmierzyłeś się ze swoim strachem. Przyjdzie jak złodziej.
 • @antoni1949 19:39:05
  Nic im nie dajesz, bo nic nie masz. A nawet gorzej. Odbierasz.
 • @eonmark 19:47:36
  King of the City to ciemny lucek, który obecnie włada tym padołem. Tak jesteśmy pożywieniem dla istot z astralu i o to się toczy walka bo jak ludzkość wreszcie przejdzie na piąty wymiar to się skończy darmowa stołówka. Czlowiek jako jedyna istota w kosmosie ma najdłuższą linię ewolucji w dualizmie materii. Od razu przeskok z 3 poziomu na 5.
 • @space 19:48:53
  Z latwoscia przychodzi Tobie ferowanie wyrokow.
  Ty nic nie ukrywasz bo nie masz co pokazac.Oczywistosciami mozna zasypac czytelnikow, odbiorcow ale nie mozna przy tym robic z siebie tego ktory otwiera oczy ludziom na 'zakryta prawde'.

  Sproboj odczytac to co zapisane w Bibli, a po tym jak w ustach Twoich pozostanie posmak miodu, poczujesz pozniej tez gorycz, bo przerazi Ciebie to co 'strawilas'. Wtedy napisz o tym wszystkim, tak lekka reka, bez zastanowienia.
  Madry ten kto sam nie daje nic a krzyczy na innych ze nic nie daja.

  Pozatym jestes Space zaslepiona/y tym co sie Tobie wydaje ze jest zapisane w Bibli.
  Plan jest przerazajacy dla tego ze jest 'perfekcyjnie realizowany' a ludzie co najwyzej dostrzegaja jego fragmenty.

  I jeszcze jedno, Bog istnieje, nie mam co do tego watpliwosci, ale kto naprawde przeczytal ksiegi Pisma ten powinien sie bardzo mocno zastanowic nad Zrodlem tego przekazu, tak samo zreszta jak z Koranem.
  I z kazdym innym pismem niosacym chocby szczatkowe informacje dotyczace 'przyszlosci ludzkosci'.

  Slepa wiara jest zaprzeczeniem PRAWDY.
 • @eonmark 20:01:22
  "I jeszcze jedno, Bog istnieje, nie mam co do tego watpliwosci, ale kto naprawde przeczytal ksiegi Pisma ten powinien sie bardzo mocno zastanowic nad Zrodlem tego przekazu, tak samo zreszta jak z Koranem."

  Jeśli podważasz pismo święte to nie masz nic do przekazania.
 • @eonmark 20:01:22
  Nie masz racji. Bóg jest Miłością i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wiedząc to, nie ma lęku, bo kiedy On przychodzi, lęk znika. Wiem to na pewno - szukałem właśnie Jego i przyszedł do mnie, to nie jest wiara, tylko wiedza, pewność. Nie jest ślepa. Widziałem. Nie jest to świadectwo dla innych tylko dla mnie, bo szukałem.

  Skoro wiesz zbyt wiele, by to ujawniać, to znaczy, że pobłądziłeś, bo szukałeś nie tam, gdzie trzeba. Teraz ponosisz konsekwencję, bo masz niepokój. Możesz go usunąć, jeśli nie będziesz ukrywać tego, co może zaszkodzić bliźniemu. Ale to wymaga oddania, które jest znajomością Miłosierdzia Bożego. Ufności. Ale od tej ufności ktoś/coś Cię odwodzi. To właśnie "syn zatracenia". I tak jesteś rozrywany, bo nie potrafisz się złożyć w ofierze. Nie szukałeś Wszechmogącego, tylko spisków diabła. I one Ci przesłoniły, że dla Nieskończonej Miłości nie ma niemożliwości. I że Ona Cię uratuje. Nie ufasz, bo nie szukałeś zaufania, które mógłbyś innym ofiarować, tylko poprzestałeś na tym, co mniej znaczące. Teraz się boisz.

  Faktycznie nie mam teraz wiedzy, za którą ktoś mógłby mnie zabić, ale jeśli będę miał, to nic mnie powstrzyma przed jej ujawnieniem. Kto by zachował swe życie, straci je.
 • @loo 20:09:38
  NIe masz pojecia o czym gadasz.
  Nie czytales nigdy Bibli w calosci, co najwyzej fragmenty...
  Wnioskuje z postawy jaka prezentujesz.
  Biblia w calosci jest niespojna.
  Ale ksiegi prorocze niosa wielka ilosc infrmacji o losach ludzkosci.
 • @eonmark
  Powiem Ci coś. Nie jest tak, że ze zrozumieniem przychodzi wiedza i jest po sprawie. Najpierw przychodzi niejasny obraz w tym częściowym zrozumieniu. Zrozumienie to daje pewne narzędzia.

  Po tym jest ciężka praca, aby to zrozumienie zamieniło się w wiedzę. To jest praca za darmo. Niczego za to nie oczekujesz dla siebie, bo taki jest charakter tych "narzędzi". Zaufanie i wiarę budujesz na zasadzie pragnienia dobra dla innych. Choćbyś miał oddać wszystko swoje. Nie wierzysz, żeby coś dostać, tylko wierzysz, żeby coś dać. I to na zasadzie "błogosławieni, którzy nie widzieli".

  Dopiero po tym akcie zawierzenia, wielokrotnie i ostatecznie przetestowanym, przychodzą autentyczne znaki, które niosą wiedzę. I wtedy już się tak nie chwiejesz, bo wiesz już coś, czego nic Ci nie zabierze. Tu już wiara ustępuje wiedzy. Ale nie ma nic za darmo. Łaska jest większa niż przypuszczasz, ale trzeba się na nią przygotować.

  Feruję wyroki?... Po prostu przeczuwam, że jakieś kroki opuściłeś, bo śpiewałbyś inaczej. I dlatego błądzisz w strachu o swoje bytowanie. Teraźniejsze, czy przyszłe - bez znaczenia. Nie najesz się opowieścią o jedzeniu. Przygotowujesz się na najgorsze, zamiast na Najlepsze. To Twój własny wybór. Czy nie?
 • @space 20:16:25
  Space, wszystko w rekach Boga.
  Mam jednak pytanie, i jak uwazasz, Bog powinien zniszczyc ten Swiat za zepsucie ludzi, czy pownien pozwolic go uratowac.
  Jezeli odpowiedz druga jest ta ktora Ty wskazesz, to powiedz jak wyleczyc nas z tego wszechobecnego zla ktore niewinnie z poczatku, opanowalo juz wiekszosc zywych istot.
  Kazdy z nas ma w tym swoj udzial.Wiekszy badz mniejszy. ale jednak kazdy.
 • @space 20:34:18
  Dusza jest tym o co idzie walka. Ale jest tez Pycha.I jest ona podstepnym narzedziem ktore uzywa sie po to by tej duszy czlowieka pozbawic...
 • @eonmark
  To jest trochę tak, jak z tymi teledyskami, które nam "zaprezentowałeś". Są więcej niż bezwartościowe - są szkodliwe. A zatem po co je prezentować? Jeśli to robisz, to zwodzisz, bo nie ma tam nic godnego poszukiwania.

  Ile razy obejrzałeś te teledyski?

  Ja obejrzałem każdy 1 raz i to mój ostatni raz. A jestem mężczyzną i kobiety mi się podobają. Podobnież dzikie tańce wydają się kuszące, a technologia dźwięku uwodzi duszę i niecnie pobudza. I wiedząc to, nie zaglądam już tam, bo nie interesuje mnie nic z tego, co ma mi zło do przekazania. Odrzucam to, wypluwam jak truciznę, gdy tylko poczuję jej cierpki smak, choćby była zmieszana z cukrem.

  Prawda jest tam, gdzie jest czystość, poświęcenie, piękno i trud. I dlatego opuszczę już tę dyskusję i wezmę się wreszcie do pracy... ;)

  Pozdrawiam z Bogiem!
 • @eonmark 20:37:35 - TO BARDZO PROSTE
  Jedyne, co możemy zrobić i jedyne, co musimy robić, to kochać Boga, poświęcać się dla bliźniego, miłować go, wyrzekać się własnej woli, pracować uczciwie, robić co do nas należy - kiedy to przychodzi, modlić się. Nic więcej nie trzeba i o nic więcej nie trzeba się martwić, Bóg zadba o wszystko, tylko trzeba Jemu zaufać i to wszystko. Jak będzie coś do zrobienia, on Ci to przedstawi - ustami innego człowieka, obrazem, przeczuciem. Sumienie jest niezawodne.

  Jeśli Jemu ufasz, to już jesteś zbawiony i spokojny, ale żeby mu zaufać, musisz wiedzieć, że i Ty zasługujesz na Jego zaufanie, a więc wyrzekać się grzechu, słabości, doskonalić się najgorliwiej, jak potrafisz. Po upadku natychmiast wstawać i nie oglądać się na zło, które zostawiłeś za sobą. No ale miałem już iść...
 • DLA WSZYSTKICH PRAGNĄCYCH:
  http://www.monastyczny.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=117:o-milczeniu-o-piotr-rostworowski&catid=8:postulat&Itemid=5
 • pytanie
  czy stać izrael na czekanie co jeśli jastrzębie mają racje i iran zbuduje bomby A i użyje je na izraelu mówimy o kraju wielkości bodajże woj.opolskiego może lubuskiego jedna dwie bomby i po krzyku że izrael odpowie nawet jęśli to iran jest 6-7 razy większy od polski można zaryzykować spokojnie .ps izrael nie musi lecieć nad arabią spokojnie może zrobić to nad irakiem ci nie mają środków by temu zaradzić
 • wbrew "autorytetom" moralnym
  to nie są nasze -Polskie -wojny bo gdy już syjoniści podporządkują większość świata to również zapukają do naszych drzwi z propozycją nie do odrzucenia.
 • @superfajny 22:57:57
  zgadzam się z tobą w zupełności a największym zagrożeniem jest dla nas Polaków Rosja rządzona przez żydów nie sami Rosjnie
 • @abartr 17:14:52
  W Belgii mnie znaleźli. Poczekać aż zasmrodzą Polskę?
  pozdrawiam
 • Najpierw Syria
  Jeszcze Syrii całkiem nie wyłączyli z gry, nie muszą jej nawet atakować, wystarczy uwikłanie w potężną wojnę domową z rebeliantami, najemnikami. Na razie jeszcze nie tak skala, za mało, nadal armia jest sprawna, państwo działa. W końcu armia zacznie mocniej pękać i przestanie być liczącą się siłą w razie wojny REGULARNEJ, czy nalotów jak w Libii, czy konieczności udzielenia wsparcia Iranowi. Kadafi okazał się cwelem, a nie lwem pustyni. Podobny scenariusz jest realizowany w Syrii, marzy się też im to samo w Iranie.

  Wiele państw ma broń atomową, w tym islamski, prochiński (zatem zagrożenie nr 1 dla świata zachodu) przecież Pakistan, zimnowojenna Korea Północna, ale największe zagrożenie jej użycia stwarza... Izrael i ISA skoro już jej używali jakże skutecznie... Zatem najpierw Izrael należy rozbroić, zanim nie będzie za późno dla ŚWIATA, tak jak Niemcy po I wojnie.

  Polska nie powinna brać udziału w wojnie przeciw Syrii, Iranowi, oraz powinna się wycofać z Afganistanu najlepiej w tym roku. Nie popieramy nikogo, neutralność, to jedyne co możemy zrobić dla swoich wrogów zwanych niesłusznie przyjaciółmi-sojusznikami-aliantami. Pomocy USA bardziej się boję od agresji Iranu na Polskę, bo to absurd. Tzw "pomoc" USA, to eskalujące się kłopoty z Rosją-WNP i Niemcami, zatem to nie jest prawdziwa pomoc, to można porównać do drażnienia kijem gniazda szerszeni, następnie ów pomocnik rejteruje i Polska zastaje ZNOWU sama w starciu z rojem szerszeni. Oni chcę wygenerować wojnę Rosji z Polską w końcu, a właściwie całej osi WNP (wzmocnionej może Niemcami).

  Draństwo geopolitycznie, nie mamy ani 1/100 gwarancji jakie ma Wielka Brytania, czy właśnie Izrael od USA. Te kraje będą chronić na poważnie, łącznie z ripostą-parasolem atomowym, a Polski NIGDY!!! Zrozumcie to wreszcie zanim nie będzie za późno ZNOWU.

  Izrael może tylko w jednym przypadku zaatakować Iran. Ano wtedy kiedy od razu zdecyduje się na używanie ładunków atomowych, choćby "tylko" małej mocy i neutronowych, ale raczej spalą Persów całymi milionami w miastach (następnie inne państwa islamskie w razie "potrzeby") wywołując bankowo III wojnę światową, a licząc na jej przetrzymanie względnie cało. Mały holokaust żydów w kosztach projektu docelowego, przed II wojną wiedziano co spotka żydów z ręki coolturalnych Niemców, a jednak świat nie pozwolił na ich ewakuację z Europy np do USA, gdzie nawet 6 mln żydów mogłoby się udać bez problemu. Migiem wybudowaliby dla nich nowe miasta, dzielnice.

  Stawką jest panowanie przecież na Ziemią, hegemonia globalna. W rezerwie jest m.in Ziemia Obiecana nr 2, czyli POLIN (dlatego może ocalejemy, ziemia musi się nadawać do zamieszkania przez nowych osadników, pytanie co z nami będzie, ile bydła jest potrzebne, połowa pogłowia obecnego, mniej?), ale wykreowany jako POLEN żeby się skryć za Niemcami, tak bezpieczniej. Stąd taki RAŚ ma promocję w prożydowskim PO. Dawniej np mówiło się o patrycjacie niemieckim w miastach, ale dlaczego szwargotali tak jakoś w jidisz w końcu? Dziwni Niemcy. W końcu takim w Krakowie łby pościnali za bunt. Dawniej Piastowie nie certolili się z wrogami.
 • @syjonizm
  Zaroiło od syjonistów w komentarzach.
  Możecie mi tylko młodzi zakochani w wojnie przyjaciele odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie.

  Czy istnieje jakakolwiek szansa, że ktokolwiek użyje broni atomowej przeciwko Izraelowi (czytaj USA)?
  No sami przyznacie, że nie.
  Taki akt wiązałby się z niewyobrażalnym odwetem, więc chyba nikt nam nie wmówi, że Persja po wiekach swojego istnienia zdecyduje się na samozniszczenie.
  Jeśli, więc broń atomowa z Iranie nie może służyć do ataku, to znaczy, że może służyć do obrony, czyli Izrael obawia się państwa które może się bronić i z tego powodu chce wszczynać wojnę.
  To doprawdy fascynujące.
 • @abartr 05:11:35
  Poczytaj, do czego była moja odpowiedź.
 • @Uniplas 07:10:10
  A o co tu sie bluzgac. Sam sobie nabluzgałes, bo bluzgasz.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:26:40
  Też tak uważam.
 • @ratus 09:29:54
  Mylisz werdykty z wolnym wyrazaniem mysli, pogladów i porozumiewaniem sie wzajemnie ludzi.
 • @val 10:17:53
  Z Ciebie pożytku juz nie bedzie. Za bardzo uwierzyłes Gebelsowi.
 • @Muni 10:35:33
  Znowu cos pleciesz?
  Zmień dostawcę informacji, bo chwasty dostajesz na biurko.
 • @ratus 11:06:30
  Widzisz polityke na dwa lata w przód. Calkiem nieźle wyrokujesz. Na trzy lata do przodu to juz pewnie głowa Cie rozboli.
 • @Andrzej22 11:27:21
  To ze nie masz wyboru - jak twierdzisz, nie znaczy, ze masz sie ze wszystkim poddac i przestac używac rozumu, zeby Cie nie sprzedali jak prosie na targu.
 • @Naes 11:43:17
  Nie wyjasniaj, bo i tak guzik co z tego pojmie, a poza tym jemu wydaje się, ze sobie nie ciupnie, bo baba cały czas bedzie chodziła i spała w ubraniu.
 • PRAWDZIWE INTENCJE SYJONISTÓW
  http://www.youtube.com/watch?v=6UXH84LE8Js
 • @soter 23:42:39
  Zastanów się, co wypisujesz. Od rewolucji ajatollahów minęło już 33 lata i mimo pyszczenia nikt ich nie chciał atakować. Dopiero teraz, gdy kombinują z pozyskaniem atomu - dupa zaczyna sie im palić.
  pozdrawiam
 • @antoni1949 21:20:50
  "O czym mendo mówisz , ja leczę dzieci zdychające dzięki twojemu bożkowi ; więc proszę do tematu SZMATO bez pieprzonego diabła. Przyjedż do mojego szpitala i posłuchaj wycia tych dzieci kutasie , a potem ratuj je modlitwą do bożka."

  Onie nie zrozumieja tego. Oni uwazaja, ze dzieci, ktore za sprawa raka rozkladaja sie za zycia, to klucz do poznania boga. W koncu przez cierpienie potrafia go poznac. To wlasnie najweksze oszustwo katolicyzmu, ze powstalo na podwalinach satanistycznej logiki, a wszyscy "uzytkownicy" widza w nim cos innego. Piekny przekret.
  Dlatego z nimi nie da sie rozmawiac. Beda pieprzyc godzinami o jakis BAD GIRLs, o jakis PLANACH, o NIEBIE, o DUCHU. Beda pierdziec ciagle te same debilizmy, tylko po to by brzmiec jak mistycy.
  Nie ma sensu antoni, tutaj niemal wszyscy tacy sa.
 • @Antoni1 10:14:39
  "Swoją drogą kanalia wybrała sobie dobrą (dla niego) specjalizację. Pacjent zawsze jest nieco bezbronny wobec lekarza, ale dziecko jest podwójnie bezbronne. Dorosły może się zorientować, że z doktorem coś nie tak. Dziecko nie ma szans."

  A co jest z tym lekarzem nie tak? Ze leczy zamiast sie modlic? Ze nie wierzy w magie? Ze pracuje w jednym w najgorzyszch miejsc?
  Ty nie masz odwagi nawet tam wejsc smieciu, wiec morda w kubel. Dalej pierdol o zydowskich spiskach. Dalej uciekaj od rzeczywistosci.
  Ten lekarz jest prawdziwym czlowiekiem, bo nie boi sie mowic o cierpieniu realnym. A ty tylko do bozi otwierasz usta, by jakis oblesny facet wkladal ci kawalek oplatka w morde. Co wiecej, zmuszasz do tego dzieci. To ciebie powinno sie namierzyc i zlinczowac, pedofilu.
 • @soter 23:42:39
  "Czy istnieje jakakolwiek szansa, że ktokolwiek użyje broni atomowej przeciwko Izraelowi (czytaj USA)?
  No sami przyznacie, że nie.
  Taki akt wiązałby się z niewyobrażalnym odwetem..."

  Oczywiście, że istnieje szansa, atak na WTC chyba coś pokazał światu?
  O to chodzi z fanatykami muzułmańskimi, oni mogą zrobić kuku.
  God bless US Air Force!
  Swoją drogą, tutaj jest jak na ostrym dyżyrze szpitala dla wariatów.
 • Anonimowy , internetowy lekarz . Do tego od chorych,wyjących dzieci . Już łkam i proszę o litość
  Ten sam półgłowek z ABW pod pseudonimem baca komentuje wpisy Mikkego i ,co ciekawe też tam ma swojego rezonatora munia . Munio funkcjonuje tam pod inną przykrywką. Styl przekleństw ,blużnierstw i "przypadkowego" wspierania się jest identyczny. Prędzej działali w tym zestawie na Wpolityce . Wtedy "zawstydzali " czytelników tytułując się doktorami i biciem pokłonów przed Kołakowskim , którego GW lansuje wbrew faktom na wielkiego filozofa. Może cały czas tam działają ( nie czytam). Istnieje również możliwość , że to jedna osoba.
  Prawdopodobnie uaktywniają się , gdy komentatorzy niebezpiecznie zbliżają się do prawdy . Dlatego warto zastanowić się pod jakimi artykułami zaczynają działać i jakie komentarze wywołują ich niepohamowaną , nic nie wnoszącą "wściekłość". Swoimi wpisami starają się utrudnić prześledzenie komentarzy. Kto ma cierpliwość by przelecieć te wszystkie joby i nierozsądne polemiki z nimi ?
 • Wydaje mi się ,że w interesie portalu jest usuwanie wpisów monotonnie powtarzających , że ktoś kogoś , lub czegoś nienawidzi
  Pod artykułem wystarczy jeden taki komentarz . Czytelnicy nie są ciemni i zrozumieją , że jest jedna osoba mająca odmienne zdanie . Jaki sens ma gromadzenie kilkunastu komentarzy jednej osoby pod artykułem, gdy jedyną ich treścią jest obrzucanie innych wyzwiskami.
 • @dago 11:48:23
  "Całkowicie się z Panem zgadzam .Zadałem sobie trud prześledzenia całej dyskusji .Cenna lekcja .Niech Pan zauważy ,że rano przegrupowali się (czytaj otrzymali istrukcje) i rozwalili całą dyskusję ."

  A to ciekawe, bo w tym przegrupowaniu ja tez bralem udzial. To czyni mnie agentem :)
  To tez genialne, ze zaden z was nie odpowie czmeu modli sie przed zlotymi obrazami, a nie idzie pracowac jako wolontariusz w hospicjum?
  Rozumiem, ze to pytanie wezmiecie za atak agenta.
  Buahahahhahahaa.
  Hipokryci.
 • @Paweł Tonderski 11:49:46
  Calkowicie uciekacie od rzeczywistosci. Ulatujecie w fantazje, bo tego was nauczono w Kosciele. Ze jezeli rzeczywistosc jest zbyt trudna to najlepiej sobie wymyslic jakas bajke.
  I dlatego wszedzie widzicie spiski zydowskie. Zydzi morduja zydow. Zydzi ratuja zydow. Zydzi grabia pieniadze innych zydow. Zydzi zabijaja innych zydow. Zydzi rzadza Niemcami. Zydzi rzadza Rosja. Zydzi rzadza USA. Zydzi rzadza Chinami. Wszedzie zydzi. Zydzi, zydzi, zydzi.
  Co z wami jest nie tak, ze wymyslacie tak glupie teorie? Moze w koncu pogodzcie sie z rzeczywistoscia.
  To nie Zydzi sprawili, ze jestesmy narodem nieudaniczkow. To wy to zrobiliscie.
 • Do atora oraz do hasbary.
  Dlaczego tego blogera (Antoniego1949) do tej pory nikt nie usunął z tego wątku i w ogóle z tego portalu? Przecież ten człowiek powinien już dawno dostać bana, dlaczego autor wpisu nie zrobił z nim porządku?

  Polacy nie rozmawiajcie z hasbarowcem, nie dajcie się prowokować.

  Żaden Polak ani katolik i chrześcijanin, nigdy nie powinien popierać tej wojny, ponieważ to nie jest wojna w naszym interesie, nie jest ona zgodna z naszymi poglądami, przekonaniami i stoi w sporze z naszą wiarą, kulturą i tożsamością.

  Czy w naszej polskiej historii Persowie - Irańczycy zrobili nam coś, co my dzisiaj musielibyśmy im pamiętać? Wręcz przeciwnie, to właśnie Irańczycy pomagali Polakom, po tym gdy Armia Andersa wkroczyła na ich teren, dzięki nim uratowano życie dziesiątkom Polaków.

  Jeszcze jedna sprawa, Persowie nie są Arabami, panowie politolodzy i specjaliści od wszystkiego. :))))))

  A my dzisiaj mamy popierać tę wojnę, to nie Irańczycy mordowali Polaków zaraz po wojnie tylko żydostwo i syjoniści, którzy dzisiaj siedzą dalej w Izraelu i knują, jakby to zrobić, aby Polaków wysłać na tę wojnę i nas w swoim interesie wykorzystać i to jeszcze za nasze własne pieniądze.

  Nie rozumiem tego typu myśli, które niektórzy dyskutanci w tym wątku podjęli. Czemu Irańczycy mieliby użyć bomby atomowej, jeśliby ją nawet mieli? Pakistan ma taką broń już od wielu dekad, jednak jej nigdy nie użył to samo Indie. Czy to muzułmanie użyli bomby atomowej w czasie trwania II wojny światowej, czy masoneria i syjoniści, którzy rządzili już wtedy Stanami Zjednoczonymi i to w momencie, w którym, mieli już tę wojnę wygraną. Niestety pech tak chciał, że na wyspy japońskie nie mogliby posłać jakiś gojów na przykład Polaków, tylko musieliby posłać swoich niewolników obywateli amerykańskich, to mogłoby im popsuć ich szyki, w takim razie trzeba było użyć bomby atomowej i to dwa razy. :))))

  I pytanie zasadnicze, czy Irańczycy mają w ogóle możliwość przenoszenia tych bomb dzięki swoim samolotom albo rakietom, którymi musieliby obecnie dysponować?

  To nie Irańczycy kamieniują tylko robią to żydzi od zarania swojego państwa. :)

  Widzę, że hasbara i syjoniści na portalu nowy ekran mają się doskonale.

  A ty antoni1949 rok, to przebrany Taras, czy "cóś"?! A może jakiś były żydowski ubek, który mordował kiedyś Polaków?

  http://www.youtube.com/watch?v=ANMZpnP02kM
 • Zwolennicy zniszczenia Iranu , czyli budowy Erec Israela zawsze nienawidzą Polaków i Kościoła .
  Zawsze o Polakach piszą per wy . Czy to nie jest zabawne?
 • @antoni1949 12:42:02
  Bujaj wrotki.

  Ty lekarz, to ty nie miałeś wczoraj i dzisiaj dyżuru w tym szpitalu, gdzie jakoby ratujesz chore dzieci i pracujesz? Dlaczego w takim razie podczas swojej pracy, zamiast zajmować się chorymi dziećmi w tym szpitalu, korzystasz z internetu, wylewając w tym czasie kubły pomyj na Polaków oraz na Kościół Katolicki, obrażając w ten sposób naszą wiarę, kulturę, tradycję i tożsamość?

  Napisz swoje imię i nazwisko oraz podaj adres szpitala, w którym pracujesz i przestań udawać kogoś kim nie jesteś. Twoja mamusia wie, że zachowujesz się jak łobuz i bandyta?
 • @dago 12:36:02
  "Członkowie ruchu chcą zwrócić ziemię Arabom, jako prawowitym właścicielom."

  Ze co? :) Ze Arabowie sa wlascicielami ziemi? :) Serio to mowisz? Wlascieielem jest ten klto ma wiecej sily. I tak bylo zawsze. Wiec prosze z takimi lewackimi tekstami nie wyskakiwac tutaj :D
 • @Bozon 12:57:59
  Tak drogi panie, przed tym, gdy stworzono państwo Izrael, zaraz po zakończeniu II wojny światowej na tamtym terenie, tzn. w Palestynie żyli w spokoju i całkowitej symbiozie obok siebie Żydzi z Arabami. :))
 • @antoni1949 12:47:29
  Kochanie, nie przedstawiasz argumentów tylko manipulujesz . Po co normalny człowiek ma tracić czas na jałowe działania? Przecież czas to pieniądz .
  Jeżeli przeczytasz swoje "komentarze" to zauważysz , że tylko człowiek chory psychicznie może dopuścić się czegoś podobnego. Człowiek prymitywny ,wulgarny raz , drugi przeklnie i "uspokaja się " , bo dalsze wylewanie szamba jest jałowe. Natomiast ty nakręcasz się poniżaniem ,w swoim mniemaniu, ludzi ,którzy mają odmienny punkt widzenia. To przy założeniu , że działasz na własny rachunek.
  Przyjąłem założenie , że robisz w bezpiece , ponieważ nie masz zindywidualizowanego zestawu poglądów i manipulujesz . Właściwie nie używasz argumentów. Sam łkam przy obrazku lekarza pochylonego nad cierpiącym dzieckiem ( koniecznie dzieckiem), ale to nie jest żaden argument. I ten "przypadkowy" , rezonujący słusznie komentator . Kryminaliści w swoich oszustwach bardzo często używają takich "przypadkowych" przechodniów.
  Jeżeli ktoś trawi długie godziny przed ekranem komputera wklepując twoje nonsensy to , albo jest chory psychicznie , albo bierze za to pieniądze. Musi być to instytucja państwowa i tajna . Prywatna firma nie zajmuje się wojną psychologiczną ze społeczeństwem, a z otwartej instytucji wszystko prędzej , czy póżniej wyjdzie na zewnątrz
 • @antoni1949 13:58:58
  Szybcy jesteście, jednak Mossad ma wszędzie swoje wtyk, w postaci hasbary, antify i innych lewakówi. :)))
 • @antoni1949 13:58:58
  Uważajcie Polacy na zaplutego karła reakcji z NSZ i AK! A dzisiaj i z ONR-u też... :)))))

  Panie szpieg, jestem aż sympatykiem ONR-u, proszę nie przekręcać, nie macie tam dobrych tłumaczy, czy co?
 • @dago 11:48:23 @superfajny
  DOKŁADNIE TAK
 • @Paweł Tonderski 14:26:57
  //albo cię rozsadzi od tej złości od środka//

  To chyba nie jest złość. To jest tylko poza po to, by nas zirytować i zniechęcać innych do czytania. Mają to wyćwiczone i za to mają płacone. Sprawia im to może nawet jakąś radość.

  Tak, czy inaczej zdecydowanie przesadzili i nie powinno tu być tylu przekleństw i wypowiedzi, w których nie ma NIC sensownego, tylko nienawiść.
 • @space 14:38:23
  Zgadza się, powiem szczerze, że nie rozumiem tylko tego, dlaczego autor tego wpisu na to pozwala?
 • @antoni1949 15:13:53
  http://www.youtube.com/watch?v=m6NxTIc0h9M&feature=related
 • @antoni1949 15:13:53
  Żydownik Powszechny? Nie dziwię się, że się z nimi dogadujesz. :)))) Pytanie jest takie, czy porozumiewacie się tam pomiędzy sobą w jidisz, czy po hebrajsku? Czy wiesz, że Tygodnik Powszechny należy do ITI, a tym samym do TVN-u?

  Ksiądz Boniecki dał ci imprimatur-ę na to, żeby polskich katolików oraz Polaków wyzywać w miejscu publicznym od cweli?
 • @Paweł Tonderski 15:45:36
  I nadal brak odpowiedzi na pytanie: dlaczego katolicy lubia modlic sie do zlotych kutasow na oltarzach, a nie chca realnie nikomu pomoc?

  Buahahaha. Brnijcie dalej w te debilizmy, a odpowiedz jest bardzo prosta.
  Przecwelono was i teraz bronicie oprawcy.
 • Czerwiec 2012?
  Wg Żyrinowskiego, który jest w opozycji w jednym z najlepiej poinformowanych krajów (w tym sensie, że macki Kremla daleko sięgają i dużo wiedzą) mówił o tym, że w czerwcu można się spodziewać wojny. Źródło - http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zyrinowski-wojna-rozpocznie-sie-w-czerwcu-2012-rok,1,5017964,wiadomosc.html

  Z kolei inne przecieki, domysły czy dywagacje mówią o standardowej operacji false flag w wykonaniu USA. Dla przypomnienia Niemcy użyli takiej odnośnie stacji radiowej w Gliwicach. USA użyło Lusitanii przed I WŚ i Pearl Harbour przed II WŚ, potem była sprawa okrętu wojennego przed Wietnamem, a ostatnio WTC przed wojną z "terroryzmem". Czyli innymi słowy pic na wodę fotomontaż i atakowanie siebie samemu, udając, że zrobił to ktoś inny.

  Jaka to ma być operacja false flag? Otóż do Zatoki Perskiej płynie, albo już dopłynął sędziwy, 50-letni około lotniskowiec, który w tym albo przyszłym roku ma być wycofany ze służby i zastąpiony nowym, nowocześniejszym. Po co pchają taki stary wrak do Zatoki? Niektórzy twierdzą, że on właśnie będzie obiektem ataku false flag, który będą chcieli zwalić na Iran by mieć pretekst do wojny. Czyli standardowo większość publiki zmanipulują i zrobią kolejny przekręt.

  Co do false flag to stosowała to także Rosja/ZSRR i to jest powszechna i znana technika manipulacyjna.

  Faktem powszechnie znanym jest zwiększanie obecności militarnej USA we wszystkich bazach dookoła Iranu, a także zbrojenie Izraela i przerzucanie większych sił wojskowych w okolice Bliskiego Wschodu, np. wzmacnianie bazy wojskowej, jaką dzierżawią na Oceanie Indyjskim.

  Po prostu wszystkie znaki na niebie i ziemii, albo prawie wszystkie, wskazują na to, że ta wojna bardziej będzie niż jej nie będzie.

  Warto też przypomnieć, że Rockeffeller już w 2000 lub 2001 roku miał mówić i wymieniać Iran na liście celów do ataku. Oprócz Iranu wymieniał tam też Wenezuelę, więc już wiadomo co będzie potem ;)

  Make love, not war!
 • Rockeffeller o wojnie z Iranem
  I jeszcze źródło co do Rockeffellera :) informacja o której pisałem wyżej jest zawarta w znanym wywiadzie z Aaronem Russo - http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ

  Oni po prostu, NWO=syjoniści, chcą sobie podporządkować resztę niesfornych i niezależnych państw, a że część z nich nie udało im się podporządkować przez morderstwa i korupcję (patrz: Economic Hitman i John Perkins dla nieznających tematu) to chcą użyć ostatecznego argumentu - podbicia i okupacji z jednoczesną podmianą struktur danego państwa, własnymi strukturami.
 • @ratus 08:41:26
  Nie rozumiem jaki pana komentarz ma związek z moim.

  Chyba, że twierdzi pan, że Persowie idą ku celowej samozagładzie, a Izrael z USA chcą po prostu uratować ten biedny kraj.
 • @Muni 10:32:07
  Czyli Iran po zdobyciu broni tych kilku głowic poszedłby na konfrontacje i doprowadził do samozagłady.
  Nieźle pomyślane :)
 • @ Antoni1949 & Bozon &Paweł Tonderski
  Czy możecie podnieść poziom kultury w waszych wypowiedziach, czy może potrzebna jest wam ławka rezerwowych na ochłonięcie?

  Żółtą kartkę już macie, jeśli nie skończą się wasze wulgaryzmy i wyzwiska zarobicie czasowego lub stałego bana.
 • @Pluszak 19:40:13
  Po słowach, których używał Antoni1949 i jego kolega, jakoby lekarz i wolontariusz z hospicjum dla śmiertelnie chorych dzieci, moje odpowiedzi i komentarze wydają się nazbyt kulturalne i wyważone, natomiast komentarze tych podejrzanych typków, które były od początku w tym tonie, wiszą pod tym tekstem lub wisiały już przynajmniej od dwóch dni.

  Mój komentarz pojawił się pod tym artykułem w dniu dzisiejszym, tj. w niedzielę, natomiast sam tekst oraz komentarze Antoniego1949 i jego kolegi wiszą tutaj przynajmniej od trzech dni.

  Chyba pan żartuje z tymi żółtymi kartkami?
 • @Paweł Tonderski 19:59:59
  Jeśli chodzi o "żółte kartki" to wyszedłem z założenia że każdemu trzeba dać szansę na refleksje. Obym nie musiał dawać "czerwonych". Dyskutować jak najbardziej trzeba, ale jakiś poziom kultury powinien obowiązywać.
  Aktualnie kilka osób "jest pod lupką", mam nadzieję że nie trzeba będzie nikogo blokować.
 • @Paweł Tonderski 20:11:43
  W pana kilku komentarzach też znalazło się to i owo, poniżej kultury. Cytować pan nie musi gdyż czytałem co napisały poszczególne osoby.
 • @Pluszak 20:24:28
  Po tym, gdy ktoś mnie nazwał cwelem i szmatą, a to były te wyważone epitety skierowane pod moim adresem przez tych pana, mam takiego osobnika pogłaskać listkiem oliwnym. :)))

  Teraz już wiem, jak mam się zachowywać, aby nie narazić się na opinię o mnie, że jestem gburem i niekulturalnym człowiekiem, który nie potrafi się zachować..

  To co pan mnie w takim razie radzi? Nie odzywać się i nie komentować w takich chwilach? Milczeć i udawać, że się niczego nie widzi?
 • @Paweł Tonderski 20:50:01
  Rada dla pana, oraz dla innych osób których ktoś obraża: albo proszę korzystać z przycisku-linku "zgłoś nadużycie", albo proszę pisać bezpośrednio na Pw do administratorów, to najszybsze drogi i najbardziej skuteczne do opanowania "podbramkowych sytuacji" ;)
 • @Paweł Tonderski 20:50:01
  Najlepiej byloby miec jajka i mowic prawde. Np. czemu katolicy nie robia nic realnie tylko klepia pacierze?
  Czemu tak bardzo lubia modlic sie do zlota?
  Czemu nigdy nie odwiedzaja zadnego hospicjum?

  Itd.
  Ale zamiast odpowiedziec na cokolwiek upodobniles sie do mnie. A teraz jak mala dziewczynka szukasz usprawiedliwienia.
  Buahahhahaa.
 • @soter 19:07:31
  "Czyli Iran po zdobyciu broni tych kilku głowic poszedłby na konfrontacje i doprowadził do samozagłady.
  Nieźle pomyślane :)"

  Jakiej samozaglady?
  Wszyscy katolicy lubia takie brednie opowiadac? Atak atomowy wcale nie musi byc oficjalnym atakiem Iranu. Wystarczyloby, ze dostarczyliby jedna bombe jakims fanatykom.
  Wiec przestancie bredzic ciagle o tej samozagladzie, bo wyglada na to, ze wszyscy katolicy ciagle tylko mysla o samo...gwalcie. I to wychodzi w tym co piszecie.
 • @Dobrodziej 16:58:33
  "Oni po prostu, NWO=syjoniści, chcą sobie podporządkować resztę niesfornych i niezależnych państw, a że część z nich nie udało im się podporządkować przez morderstwa i korupcję (patrz: Economic Hitman i John Perkins dla nieznających tematu) to chcą użyć ostatecznego argumentu - podbicia i okupacji z jednoczesną podmianą struktur danego państwa, własnymi strukturami."

  Serio? A niby jakie to sa te niesforne kraje? Moze mi powiedz, ze to te ktore sa NIEZALEZNE? To ja wtedy walne o ziemie ze smiechu. Niezalezne panstwa? :) Buahhahaa.
  Skoro tak sie boicie tego Syjonu to moze czas brac leki? Po co ci syjonisci maja kogokolwiek atakowac skoro moga wszystkich kupic?
  Przestancie bredzic bo az smierdzicie glupota.
 • @Pluszak 19:40:13
  "Czy możecie podnieść poziom kultury w waszych wypowiedziach, czy może potrzebna jest wam ławka rezerwowych na ochłonięcie?

  Żółtą kartkę już macie, jeśli nie skończą się wasze wulgaryzmy i wyzwiska zarobicie czasowego lub stałego bana."

  Moge podniesc poziom kultury. Oczywiscie. Ale kulturalnych wypowiedzi nikt nie zauwaza, a trzeba sie przebic przez mase glupiego pierdzenia i niczym. W koncu kazdy tutaj uwaza sie za literata, wszyscy pisza, nikt nie czyta.
  Od jakies czasu zadaje proste pytania, ale nikt nie potrafi na nie odpowiedziec.
  Dla pana postawie jedno, napisal pan:
  "W każdej trzeźwej ocenie wygląda to po prostu na blef, mający podtrzymać – także na wewnętrzny żydowski użytek - gasnący mit o „niezwyciężonej armii Izraela”. "
  A gdzie sa przejawy tego, ze mit ten gasnie? I ze w ogole to byl mit? Jakos nikt ich nie pokonal. Po 2 tysiacach lat okazuje sie, ze Zydzi rzadza calym swiatem.
  Wiec moje pytanie brzmi: po co pan pisze takie bzdury?
 • @Bozon 21:46:39
  Co ty tam masz jakiegoś jasnowidza przy sobie, że wiesz co ja robię, kiedy się modlę i co robię w wolnym czasie i w ogóle jakim jestem człowiekiem?

  Jak ktoś pomaga innym i robi to ze swoich szlachetnych pobudek, bo tak czuje, to nie opowiada o tym, nie epatuje tym innych i na pewno tym się nie chwali, i nie używa przy tym języka, który na pewno nie kojarzy się z takim miejscem, jak hospicjum dla dzieci śmiertelnie chorych.

  Oczywiście, że katolicy pomagają innym ludziom, że zbierają pieniądze dla potrzebujących i obłożnie chorych, że są hospicja przy zakonach, że zakonnice rozdają jedzenie, ubrania i udzielają pomocy medycznej potrzebującym i bezdomnym. Słyszał bozon, czy jak mu tam, o Caritasie albo o Polskim Czerwonym Krzyżu?

  Dlaczego tobie przeszkadza to, że inni się modlą?

  Modlitwa im pomaga, to źle że modlitwa ludziom przynosi ulgę w ich cierpieniach, że koi ból i rozgania niepewne myśli, daje siłę i sprowadza na nas opatrzność i pozwala przetrwać trudne chwile.

  http://hospicja.pl/lokalizacja/clinic/179.html

  http://hospicja.pl/lokalizacja/clinic/244.html

  http://www.pkt.pl/s/kielce/2462167/katolickie_hospicjum_domowe_im_sw_franciszka_dla_dzieci_i_doroslych.html
 • Polaków ma nie być
  http://www.youtube.com/watch?v=bL25_K5uToI
 • @Pluszak 20:58:22
  A dlaczego usunąłeś mój komentarz o "syjonistach i wszelakiej maści agenturze"? :D

  Czyżbyś nie zgadzał się z tezą, iż są to "odchody tego świata" i zasługują na spuszczenie w kiblu, jeśli się nie nawrócą?

  Bo przepraszam, ale kogo tu obraziłem? Intelokutorów? Jeśli są agentami to powinni stąd wylecieć na zbity pysk. Jeśli nie są agentami, to ich nie obraziłem. A więc o co chodzi? :)
 • @Bozon 22:01:45
  Syjoniści rządzą znaczną częścią świata, bo należą do ludzi najbardziej podstępnych, bezwzględnych i okrutnych. Są nieczuli na cierpienie innych narodów, traktują je jak sługi do wykonywania własnego planu, którym jest ustanowienie supremacji w kulcie szatana. To psycho- i socjopaci w terminach medycznych. W terminach teologicznych są po prostu opętani.

  To są powody, dla którego powinni zostać wyeliminowani i zostaną wyeliminowani. Nie można takich dusz wpuszczać do Królestwa Niebieskiego, bo narobiliby tylko gnoju. Wieprze zostają w chlewie. Co się robi z nieczystościami? Gnijące ścierwo idzie na spalenie.

  Co się da uleczyć, to się leczy, a co się nie da uleczyć, to się odcina i wyrzuca. Niestety taka jest prawda, ale nie będziemy się roztkliwiać nad głupcami, którzy sami sobie taki los gotują, bo trzeba ratować dobrych niewinnych ludzi, którzy padają na tej Ziemi ich ofiarą.
 • @space 03:27:21
  "Syjoniści rządzą znaczną częścią świata, bo należą do ludzi najbardziej podstępnych, bezwzględnych i okrutnych."

  Tak? A skad wiesz? Jakies badania na ten temat sa?
  Gadasz bzdury i to mocno nawiedzone bzdury.

  "Są nieczuli na cierpienie innych narodów, traktują je jak sługi do wykonywania własnego planu, którym jest ustanowienie supremacji w kulcie szatana. To psycho- i socjopaci w terminach medycznych. W terminach teologicznych są po prostu opętani."

  A ty jetes czuly na cierpienie innych narodow? Jakos nie widze bys byl. Siedzisz przed kompem w momencie gdy tysiace murzynkow umiera w Afryce. I jakos cice to bardzo nie rusza.
  Wiec nie pieprz bzdur.
  A od syjonistwo powinnismy sie uczyc jak dbac o swoje interesy.

  "To są powody, dla którego powinni zostać wyeliminowani i zostaną wyeliminowani. Nie można takich dusz wpuszczać do Królestwa Niebieskiego, bo narobiliby tylko gnoju. Wieprze zostają w chlewie. Co się robi z nieczystościami? Gnijące ścierwo idzie na spalenie."

  Zostana wyeliminowani? Wiesz co teraz powiedziales? Czy moze nie zdajesz sobie sprawy z tego co wychodzi z twoich ust?
  I o jakim Krolestwie Niebieskim mowisz? O krainie smerfow? Przestan plesc bzdury o jakis nadprzyrodzonych silach i niewidzialnych krolestwach. Nie uciekaj w swiat fantazji przed rzeczywistoscia.
  Dlatego wlasnie jestes glupi.

  "Co się da uleczyć, to się leczy, a co się nie da uleczyć, to się odcina i wyrzuca. Niestety taka jest prawda, ale nie będziemy się roztkliwiać nad głupcami, którzy sami sobie taki los gotują, bo trzeba ratować dobrych niewinnych ludzi, którzy padają na tej Ziemi ich ofiarą."

  Jak na razie to ciebie i takich jak ty syjonisci "odcinaja". To ty jestes bydlem ktorym kieruja. To ty jestes okradany.
  A mowisz jakby bylo inaczej. Jakbys to ty rzadzil swiatem.
  Wierzysz w jakas mistyczna, magiczna sile, ktora naprawi swiat.
  Buahahahhaa. Czas sie leczyc.
 • @Paweł Tonderski 22:09:09
  "Co ty tam masz jakiegoś jasnowidza przy sobie, że wiesz co ja robię, kiedy się modlę i co robię w wolnym czasie i w ogóle jakim jestem człowiekiem?"

  Widze zlote koscioly. To wystarczy. Nie widze ubostwa ksiezy.
  Nie widze zeby sprzedawali wszystko co maja i rozdawali to ubogim.
  Co innego mowicie, co innego robicie. Dlatego to jest kolejny dowod, ze Kosciol (zreszta jak i wszelkie religie) zostal zalozony albo przez Szatana, albo jest maszynka do robienia kasy na idiotach.
  W obu przypadkach bronisz oprawcy.

  "Jak ktoś pomaga innym i robi to ze swoich szlachetnych pobudek, bo tak czuje, to nie opowiada o tym, nie epatuje tym innych i na pewno tym się nie chwali, i nie używa przy tym języka, który na pewno nie kojarzy się z takim miejscem, jak hospicjum dla dzieci śmiertelnie chorych."

  Jakby wszyscy, ktorzy sa katolikami pomagali by innym to nie byloby tylu problemow na swiecie. A sa. To znaczy, ze klamiecie co do pomocy. Logika.

  "Oczywiście, że katolicy pomagają innym ludziom, że zbierają pieniądze dla potrzebujących i obłożnie chorych, że są hospicja przy zakonach, że zakonnice rozdają jedzenie, ubrania i udzielają pomocy medycznej potrzebującym i bezdomnym. Słyszał bozon, czy jak mu tam, o Caritasie albo o Polskim Czerwonym Krzyżu?"

  Tak, slyszalem. I slyszalem tez o przekretach finanswych w tych instytucjach. Slyszalem o przekretach finansowych w Kosciele. O pazernosci Kosciola. Widze zlote sprzety w kosciolach. Widze drogie samochody biskupow. Widze kosztowne ubiory ksiezy.
  Przestan pieprzyc o tym, ze katolicy pomagaja. Niechacy czasami komus pomoga, ale ogolnie sa stadem baranow, ktore ma dstarczac kase dla nierzadnicy.
  Bron dalej krwawego oprawcy.

  "Dlaczego tobie przeszkadza to, że inni się modlą?"

  Bo to trzeba leczyc. Wiara w niewidzialnych przyjaciol jest choroba psychiczna. Rozmowa z niewidzianymi przyjaciolmi tez jest choroba. To, ze nazwaliscie to religia wcale nie zmienia stanu faktycznego. Wierzycie w magie, cuda i w to, ze ludzie zabierajacy ogromna kase od biednych wiernych sa narzedziami boga.
  Buahahaha. Wasza naiwnosc nie zna granic. Ale wasza naiwnosc wynika z choroby. Trzeba sie wami opiekowac, bo nie wiecie co robicie.

  "Modlitwa im pomaga, to źle że modlitwa ludziom przynosi ulgę w ich cierpieniach, że koi ból i rozgania niepewne myśli, daje siłę i sprowadza na nas opatrzność i pozwala przetrwać trudne chwile."

  Leki lepiej by pomogly. To, ze ktos sobie wymysli niewidzialnego przyjaciela wcale mu nie pomaga na dluzsza mete. Szkodzi. I powie ci to kazdy psychiatra.
 • Grupa bojowa z atomowym lotniskowcem USS Carl Vinson pojawiła się na wodach Zatoki Perskiej.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/grupa-bojowa-lotniskowcem-marynarki-wojennej-usa-znowu-pojawila-sie-w-zatoce-perskiej

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-domaga-sie-natychmiastowej-miedzynarodowej-interwencji-w-syrii

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wikileaks-cialo-osamy-bin-ladena-znajduje-sie-w-rekach-amerykanow

  http://www.israellycool.com/wordpress/wp-content/uploads/antisemitic-cartoon11.jpg
 • @Bozon 08:01:56
  Ktoś cię zmusza do chodzenia do kościołów, ktoś ci każe wspomagać te kościoły? Kiedy ostatnio byłeś w kościele, kiedy ostatnio położyłeś złotówkę na tacę?

  Zanim zaczniesz krytykować innych, najpierw zacznij od siebie, a potem być może zaczniesz używać słów, które nie będą w swojej wymowie przypominały języka patologii społecznej . :)))
 • @superfajny 11:35:45
  cyt: "Ten sam półgłowek z ABW pod pseudonimem baca komentuje wpisy Mikkego i ,co ciekawe też tam ma swojego rezonatora munia . Munio funkcjonuje tam pod inną przykrywką."

  JA?
  Proponuję serię elektrowstrząsów!
 • @abartr 02:04:22
  buty ma do chodzenia na zewnątrz mojej jaskinii zaś kapciuszki zakładam w jaskinii...
  co do uranu w reaktorach i w ogóle reaktorów to coś niecos czytałem, słyszałem a nawet ćwicczyłem...
  panie yntelygentny iran jest krajem jak najbardziej niezależnym i pała taka miłoscia do niewiernych, że insz allah allah akbar... no i te egzekucje na wiarołomnych kobietach... nie wiem czy pan wiesz ale wydano fatwe na kobiety które się smieja, ergo zabrania sie w iranie kobietom śmiechu...wesoło nieprawdaż panie yntelygentny inaczej...
  poz tym to tusk ma tole...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031