Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2072 komentarze

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Dziś dzień D?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

FOTOKRONIKA (06) Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Zapraszam na najnowszą kronikę fotograficznych rozmaitości ze świata.

 

 

Fot.01. Syryjskie wojska rządowe, pokrzepione moralnie po serii zwycięstw nad terrorystami otoczyły miasto Idlib, ostatnią ich enklawę w północnej Syrii. Ostatecznej rozprawie sprzeciwia się jednak koalicja państw zachodnich (USA, UK, Francja), która zbroi i finansuje terrorystów oraz wiąże z nimi dalsze plany polityczne. Decydujący głos należy teraz do Turcji, Rosji i Iranu, które dziś spotykają się w Teheranie w tej sprawie

 

Fot.02. „Tak, zabijaliśmy, zabijamy i będziemy zabijać terrorystów w Syrii, bo to kwestia naszego bezpieczeństwa” – oświadczyła rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa na rutynowej konferencji prasowej.

 

Fot.03. Dziś zbiera się Rada Bezpieczeństwa ONZ dla wysłuchania „syryjskich głosów” aby zapobiec „śmiertelnej pułapce” w Idlib, gdzie skryli się ostatni terroryści. Zachód chce uratować im doopę. 

 

Fot.04. Rosja i Chiny przeprowadziły największe wspólne manewry wojskowe od kilkudziesięciu lat. Putin obserwował je z uwagą, Zachód z niepokojem.

 

Fot.05. Wychodzą na jaw rażące niedoróbki śledztwa i nieścisłości brytyjskich „dowodów” w sprawie otrucia Skirpali. A kiedyś Anglia słynęła ze swego Scotland Yardu…

 

Fot.06. Bret Kavanaugh, prorepublikański kandydat o konserwatywnych poglądach przesłuchiwany przez komisję prawną Senatu USA prawdopodobnie uzyska nominację na sędziego Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych. Perspektywa ta bardzo niepokoi Demokratów, bo może umocnić Trumpa.  

 

Fot.07. Boko Haram, grupa dżihadystów z Nigerii, znów uderzyła. Tym razem zabili kilkudziesięciu żołnierzy sił rządowych w obozie Zari, niedaleko granicy z Nigrem.  

 

Fot.08. RPA pogrąża się w coraz większym kryzysie gospodarczym, co może utrudnić ambitny program reform nowego prezydenta Cyrila Ramaphosy.

 

Fot.09. Tajfun Jebi, największy od 25 lat nawiedził Japonię. Zginęło 11 osób, są wielkie straty materialne.

 

Fot.10. Afrykański pomór świń pojawił się w Chinach. Jest to dla Chin poważne zagrożenie gospodarcze, z uwagi na masową skalę hodowli świń i ich podstawowe znaczenie w strukturze konsumpcji.

 

Fot.11. Francuzi są coraz mniej zachwyceni swoim prezydentem. Ostatnie sondaże wskazują, że ma on już tylko 31% poparcia.

 

12. Na warszawskiej Woli policja ujęła dusiciela. Okazał się nim młody boa tęczowy, niegroźny gad, który poczeka do wyjaśnienia sprawy pod kluczem w stołecznym zoo. 

KOMENTARZE

 • Autor
  Dzień dobry.
  Mamy piąteczek początek weekendu więc życzę wszystkim aby był udany pełen pozytywnej energii i super humoru i pięknej pogody
  Pozdrawiam bardzo serdecznie

  https://pbs.twimg.com/media/Dl1Fjv_W0AAD9J3.jpg
 • @Husky 09:53:14
  Witam.
  Gdyby wszyscy blogerzy i komentatorzy mieli takie nastawienie jak Pan, na Neonie zrobiłoby się bardzo miło. Niewielkim kosztem.
  Dziękuję za życzenia i pozdrawiam serdecznie. BJ
  PS. Piękne zdjęcie
 • @Husky 09:53:14
  To już wiadomo, co się stalo ze słynną sosną z Pienin:))

  https://0img.wprost.pl/_thumb/03/01/7a91109d2140ae7ed59e2cdd284f.jpeg
 • @reflexión 13:55:31
  p.s.

  https://www.google.pl/search?q=sosna+pieniny&client=opera&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjGn_-76qjdAhVQalAKHV9vC50Q_AUICSgA&biw=1560&bih=759&dpr=1
 • @reflexión 13:58:08
  Pierwsza dama Pakistanu,
  ładna?


  https://pbs.twimg.com/media/DmbHFXXX0AAqya0.jpg
 • @Husky 15:29:45
  Zapewne tak urodziwa, jak ta z prawej? Teściowa? :))
 • @Paulus Aquarius 16:09:00
  @stanislav 15:35:04
  // Gdyby ciebie przyszło uśpić- zgłaszam się na ochotnika.//

  Zawszony żydowski szmaciarzu.
  Chazarska gnido

  SPIERDALAJ GNOJU
 • @Paulus Aquarius 16:09:00
  //WEDŁUG PANA PRZYJACIELA JEST PAN BOLSZEWIKIEM :)

  @Krystyna Trzcińska 15:34:11
  //Bolszewicy B. Jeznach, K. Wojtas, MARX888, Słup-janek...//

  a gdzie reszta bolszewików ???????
  skromna jest ta lista

  HIHIHI...///  Podaj link PAJACU do tej mojej wypowiedzi ????
  To że jesteś KRETYNEM to wiedzą wszyscy, i nie musisz tego publicznie robić
  Wklej swoje czubku wypowiedzi i komentarze

  //siemanko trole lisy , kundle i inne zjeby..
  wpadłem tylko wstawić kilka pał pod kserówkami kserozjeba vel kundla... i tego drugiego ułomka taboreta
  ...bo to ich wkurwia :)

  pa, pa frajerzy :)//

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145389,tasmy-putina#comment_1485259
 • @Paulus Aquarius 16:09:00
  https://janusz.neon24.pl/post/145341,czy-duch-swiety-wyparowal-z-kosciola-katolickiego#comment_1484956

  https://janusz.neon24.pl/post/145341,czy-duch-swiety-wyparowal-z-kosciola-katolickiego#comment_1484962

  Dodasz cos ?
 • @Paulus Aquarius 16:09:00
  Witam,
  Nie tylko staram się nie brać udziału w sporach i kłótniach na portalu, ale także ich nie śledzę. To nie tylko kwestia oszczędzania wzroku, ale i zasada higieny psychicznej. Nie znam więc dynamiki ani relacji Husky'ego z innymi logerami i vice versa. Na moim blogu Husky od dawna i konsekwentnie zachowuje się przyjaźnie i kulturalnie, chociaż jest jasne, że różnimy się poważnie poglądami i postawą. Myślę, że sie nawet nawzajem lubimy. Może jest więc tak, że Husky reaguje na sposób, w jaki jest traktowany przez innych i odpłaca im tą samą monetą. Ma dość impulsywny charakter więc postępuje zgodnie ze swoją naturą. Tak jak u Indian: "Dla przyjaciół serce, dla wrogów tomahawk".
  Podsumowując: nie widzę powodu, abym zmienił mój stosunek do Husky'ego, nawet jeśli mój komplement pod jego adresem jest nieco przesadzony. Uważam go nadal za pozytywną i pożyteczną postać.

  Pozdrawiam Pana przyjaźnie i z szacunkiem. BJ
 • @Bogusław Jeznach 17:23:01
  Dziękuję za uwagę i poświęcenie czasu na odpowiedź ...

  Owszem, zgoda - na Pana blogu zachowuje się ok - lecz nie o to mi rzecz jasna chodziło gdy pozwoliłem sobie zaczepnie zacytować Pańską wypowiedź do Huskiego, a konkretnie ten fragment;

  "Gdyby wszyscy blogerzy i komentatorzy mieli takie nastawienie jak Pan na Neonie zrobiłoby się bardzo miło. Niewielkim kosztem. "

  Precyzyjnie i stanowczo się Pan wyraził i dlatego ...autentycznie się roześmiałem, bo z pewnością nie tylko dla mnie zabrzmiało to jak czarny dowcip :)

  Jeśli Panu fałszywe komplementy nie przeszkadzają lub nie dostrzega Pan ich i zakłada Pan szczerość w ich autora, to oczywiście nic mi nic do tego.
  Przyglądam się jego poczynaniom od dawna i stwierdzam, że słowa jak te w jego przyjemnym komentarzu, kompletnie nie pasują do całokształtu jego działalności na tym portalu, aż wręcz budzą niesmak jak się ma w pamięci te wszystkie wyzwiska i personalne ataki pod adresem wielu szanownych blogerów oraz całą gamę fałszywych gierek- nie odpowiadanie na temat, usuwanie niewygodnych odpowiedzi, banowanie, itp, itd...
  Husky prawdopodobnie umyślił sobie ogrzać się przy Pana autorytecie i ocieplić swój mocno nadszarpnięty wizerunek, bez którego jego antyrosyjskie i propisowskie wklejki mają gorszą nośność...
  Powinien zmienić nick na przeciwstawny charakterologicznie do psa czyli kota, który jest ( bywa) fałszywy ( łasi się jak coś chce )
  Proszę wybaczyć, że zaśmiecam uszczypliwymi uwagami nijak mającymi się do notki ale nie byłbym sobą, gdybym nie skomentował tego, co wiąże się z najpewniejszą dla mnie rzeczą na neon24 : Bloger( dla mnie antypolski, antyrosyjski dywersant- tzw. troll) Husky jest - w mej opinii - ostatnią osobą, która zmienia neon24 w miłe miejsce..

  Pozdrawiam Pana również !
 • ps. 5 * za notkę
  Wersja "Wiadomości" w formie fotokroniki jest super ! Osobiście dodałbym może jeszcze po kilka zdań pod każdym zdjęciem... Taka odchudzona z treści ( skrót informacyjny ) wersja ACTA DIURNA ale z załączonymi zdjęciami.
 • @Paulus Aquarius 18:33:57
  //aż wręcz budzą niesmak jak się ma w pamięci te wszystkie wyzwiska i personalne ataki pod adresem wielu szanownych blogerów oraz całą gamę fałszywych gierek- //


  Kultura Aquarius tylko w m-cu Sierpniu:
  hihihi...  SKORO TAK TO POWIEDZ KUNDEL OD KIEDY ZACZYNASZ TO PISANIE PRAWDY??
  HAHAHA...

  masz kurwa tupet... hehehe

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145253,zanim-padly-strzaly-obydwoje-zdazyli-krzyknac#comment_1483687

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145198,brawo-pis-tak-trzymac#comment_1482991

  MOŻE JEDŹ DO KUNDLA CIĄGNĄĆ MU DRUTA W REALU A NIE PRZEŚCIGUJECIE SIĘ KTO BARDZIEJ SSIE BEZNAPLETKOWĄ GLIZDĘ PREZESA

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145198,brawo-pis-tak-trzymac#comment_1482990

  OBIECUJĘ BLOGEROM NEONU, ŻE ZDEMASKUJE CIĘ OSZUŚCIE ...
  POZNAM TWOJE PERSONALIA I UPUBLICZNIE JE GDZIE SIĘ DA

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145177,pakt-ludobojcow#comment_1482525

  CEL ŚCIERWO KUNDLA OSIĄGNIĘTY - SKŁÓCANIE POLAKÓW PRZY JEDNOCZESNYM ZAKŁAMYWANIU HISTORII

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145177,pakt-ludobojcow#comment_1482384

  Nie mam zamiaru ingerować w treść tych komentarzy i dopisywać cokolwiek jak ty to zrobiłeś

  Zdrowia


  A to na spokojny wieczór

  http://orbo.neon24.pl/post/137602,list-do-pana-ryszarda-opary
 • @Husky 18:51:58
  ktoś cię do odpowiedzi wywołał ?
  Czy ja powiedziałem , że się grzecznie zachowuje wobec ciebie?

  Przecież to niewłaściwe i niemoralne abym płatnego trolla obdarzał szacunkiem. Pasożyty trza tępić i przypominać innym o ich istnieniu ...

  pucuj się frajerze :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031