Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2072 komentarze

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Szczepienia dobrowolne?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CO PISZĄ INNI: Na łamach Sputnika Antonina Świst zżyma się na przeciwników szczepień ochronnych i ich polityczną inicjatywę.

 

Polaków nie wykończy pyton. Wykończą nas antyszczepionkowcy. Właśnie zebrali 120 tysięcy podpisów pod projektem ustawy znoszącej obowiązek szczepień.

Polscy antyszczepionkowcy idą do Sejmu. Idą triumfalnie bo udało im się zebrać 120 tysięcy głosów poparcia dla obywatelskiego projektu ustawy. To więcej niż oficjalny wymóg, który mówi o 100 tysiącach. Środowiska antyszczepionkowe chcą, żeby rodzice mogli uniknąć obligatoryjnego obowiązku szczepień dla swoich dzieci. To kolejna rzecz, w której Polska odstaje od reszty Europy. Francja i Włochy w tym roku wprowadziły ograniczenia w dostępie do przedszkoli i żłobków dla nieszczepionych dzieci. Tymczasem w Warszawie parlament będzie rozważał absurdalne postulaty proepidemików, głoszących niepotwierdzone naukowo tezy na temat wywoływania autyzmu przez szczepionki.

Obywatelski projekt ustawy gorąco popiera partia Kukiz'15. „Jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko!" — niekłamaną radość wyraził na Facebooku poseł Paweł Skutecki. Na temat samego projektu Skutecki mówi, że „jest zupełnie niekontrowersyjny i nie powoduje jakichś zgrzytów". To właśnie on powołał w Sejmie zespół parlamentarny ds. bezpieczeństwa szczepień. Jego główną ekspertką jest Justyna Socha, szefowa stowarzyszenia STOP NOP.  Stowarzyszenie to spopularyzowało tematykę niebezpiecznych, choć niezwykle rzadkich powikłań poszczepiennych, czym spowodowało ogólnonarodową panikę.

Przedstawiciele stowarzyszenia zbierali podpisy w pocie czoła. Żeby je pozyskać, wyczekiwali nawet pod kościołami — sprawa otarła się nawet o biskupa  Oleśnicy, do którego dotarli dziennikarze „Gazety Wyborczej" z pytaniami, czy wyraził zgodę na akcję agitacji w dwóch kościołach w Lubinie. STOP NOP zaczajał się z kartami i długopisami nawet na uczestników pielgrzymki Radia Maryja na Jasną Górę.

Na razie losy projektu nie są przesądzone. Po weryfikacji prawdziwości podpisów powinien trafić do procedowania i wtedy pierwsze czytanie planowo powinno odbyć się w ciągu 3 miesięcy. Na razie posłowie PiS nie wyrazili poparcia, nawet nieoficjalnie. Natomiast w ubiegłym roku przeciwko obowiązkowym szczepieniom żarliwie występował Patryk Jaki. Napisał nawet list do Konstantego Radziwiłła (który wówczas kierował resortem zdrowia), w którym wywodził, że „postępowanie w zakresie przymuszania do szczepień stanowi dyskryminację obywateli RP".

„W chwili obecnej szczepienia ochronne w większości krajów Unii Europejskiej sa całkowicie dobrowolne. Zatem w dobie wolności przemieszczania się nie jest możliwym nie tylko skontrolowanie wykonywania szczepień, ale przede wszystkim egzekwowanie przedmiotowego obowiązku" — pisał Jaki, a jego apel cytowało stowarzyszenie STOP NOP na swojej stronie.

Z przeprowadzonych przed rokiem przez CBOS badań wynika, że zdecydowana większość Polaków nie chce zmian w systemie szczepień. Dobrowolność szczepień popierało 12 procent Polaków, a 4 na 5 wywiadowanych było zdania, że szczepionki zapobiegające najgroźniejszym chorobom powinny pozostać obowiązkowe.

W Polsce ciągle wyszczepialność utrzymuje się na rekomendowanym poziomie 95 procent, ale jest zagrożona. Dlatego zamiast panikować w mediach i straszyć pytonem, bójmy się antyszczepionkowców.

 

 

KOMENTARZE

 • Szczepić obowiązkowo p. A. Świst - każdego roku!
  Czy pani Antonina Świst wie co znajduje się w takich szczepionkach?
  Z pewnością - NIE!
 • Szczepionki są narzędziem depopulacji
  Dziwne, że nawet na Sputniku dopuszcza się płatnych dezinformatorów wspierających ludobójstwo Polaków za pomocą szczepionek !!!

  W Rosji nie ma obowiązku szczepień, ponadto zwiększa się rygory wobec leków i szczepionek, honorując przede wszystkim własną produkcje, a nie zagraniczną. Własną produkcję łatwiej jest kontrolować !

  Jedynie w Polsce obok Bułgarii i Rumunii jest obowiązek szczepień, a ilość szczepień jest kilkakrotnie większa niż w krajach Zachodniej Europy.

  Na Polakach dokonuje się eksperymentów medycznych na wielką skalę, także w zakresie szczepionek, które zostały wycofane z wielu krajów jako toksyczne !!!
  Za używanie Polaków jak szczurów do eksperymentów medycznych koncerny farmaceutyczne płacą wielkie sumy pieniędzy dla rządzących. Pisze o tym m.in. Albin Siwak w najnowszej książce pt. "Utajniony wyrok z niewdzięczności ".
 • Proszczepy to sekta pseudoreligijna
  Przykład bełkotu:
  "W Polsce ciągle wyszczepialność utrzymuje się na rekomendowanym poziomie 95 procent, ale jest zagrożona."

  Czas trwania pseudo odporności po podaniu szczepionki to max 7 lat. (Obecność przeciwciał) Ostatnie szczepienie w wieku 18 lat. 18+7=25
  To ile jest w społeczeństwie osób bez ochrony? Czy sam rytuał szczepień ich chroni? Skąd te debile wzięły te 95% ? Skoro zaszczepiła się na wszystko, to czego się boi? To ona jest wierząca w skuteczność swojej religii, czy nie?
  Kolejna" przypadkowa koincydencja"
  https://www.wprost.pl/swiat/10138447/dzieci-zmarly-w-kilka-minut-po-szczepionce-mmr-wszczeto-dochodzenie.html
 • @ Tylko ludzie z dysfunkcja myslenia moga szczepienia uznac za zecz dobra i porzadana
  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
  „Obrońca pedofilów”, kto to jest?
  jan 27.02.2017 16:31:33
  Będę miał proces z Posobkiewiczem?
  jan 14.02.2018 13:56:11
 • @jan
  PRZED NAMI ROK 2018 - SETNA ROCZNICA JEDNEJ Z NAJWIEKSZYCH ZBRODNI MEDYCYNY AKADEMICKIEJ UKRYTEJ POD NAZWA TZW ,,GRYPY HISZPANKI,,

  Cywilizacja ludzka weszła w okres chistori w którym rozumienie swiata w jakim zyjemy zrecznie zastąpiono fałszywymi wyobrazeniami nie majacymi nic wspólnego z obiektywna prawda. Przerażajace jest to ze masy ludzkie sformatowano
  do takiego poziomu nieswiadomosci w ktorej zachwujac często bardzo wysoki poziom merytorycznej inteligencji w waskich obszarach staja sie jednoczesnie niezdolne do najprostszej refleksji nad sprawami ktore sa fundamentalne dla ich zyci i życia ich bliskich.Nie mogace powiazac logicznie naprostych faktow i wyciagac najprostszych wnioskow. Oddajac sie auterytetowi tzw ,,nauki i badan naukowych,, cale narody poprzez przejecie kontroli nad przeplywem informacji w systemach edukacyjnych i mediach sprowadzono jak mawial Lenin do roli ,,urzytecznych idiotow.. Jednym z takich fundamentalnych falszywych wyobrazen jest caly system wyobrazen na temat zdrowia. pozwala on ludzią niegodziwym na dowolne ograbianie ludzi ze zdrowia pod pozorem ,,opieki zdrowotnej,, Jedna z zasadniczych przyczyn jest przejecie kompleksu farmaceutyczno -medycznego przez kompleks finansowy tym samym decydowanie o kierunku rozwoju calej medycyny i profilaktyki zdrowotnej .Skutkiem tego jest np wykladniczy kilkutysiac procentowy wzrost zachorowan na nowotwory w stosunku do okresu przed wprowadzeniem szczepien ,,ochronnych,, Proba generalna mozliwosci masowego mordowania milionow ludzi bylo celowe infekowania ludzi durem brzusznym ukrytym potem pod nazwa tzw ,,grypy chiszpanki,, jakie narzucono wiekszosci panstw uczestniczacych w I wojnie swiatowej. W konsekwencji przymusowych szczepien glównie mlodych meżczyzn skoszarowanych w jednostkach wojskowych [ często pod grozba sądu polowego] calego zachodniego swiata doszlo do dziesiatkow milionow zgonow w wieku najwiekszej odpornosci..We wszystkich raportach medycznych tamtego okresu nazywano to paratyfusowym zapaleniem pluc z typowymi objawami jak biegunka i wymioty Dopiero kilka lat puzniej wine zrzucono na ,,grype chiszpanke ,, utrwalajac to pojecie w pamieci ludzi . Chorzy umierali uduszeni wlasna krwia i plynem ktore zalewaly im pluca..Okazuje sie ze powszechnie wtedy stosowane ,,szczepionki,, komponowane byly wlasnie na bazie duru brzusznego poprzez namnarzanie go na ruznych nosicielach od swini do ptactwa . Otrzymano w ten sposob szczep o durzej zjadliwosci w konsekwencji ktorych liczba ofiar tej ,,grypy chiszpanki ,, siegala wg niektorych zródeł dziesiatków milionów osób. Po zatym w ,,leczeniu,, stosowano substancje farmakologiczne ktore potegowaly efekty plucne. Stoimy dzis przed faktem wprowadzania obowiazkowych szczepien ruwnierz nalozonych na duza represyjnosc w przypadku odmowy, czy nie jest to sytuacja podobna do tej przed 1918r. I czy nalozenie czasowe jakiegos konfliktu w europie z obowiazkowymi szczepieniami nie da tym osobniką okazji do powturzenia ,,grypy chiszpanki ,,w skali nieporownywalnie wiekszej opartej o doglebne poznanie genomu czlowieka i fizjologicznej biochemi organizmu. Wyszczepialnosc w polsce na poziomie 99 procent to sytuacja w ktorej mowienie o swiadomym i wolnym spoleczenstwie polskim to kpina z danego czlowiekowi rozumu i przyrodzonej zdolnosci myslenia. Bo tylko glupiec moze mowic o wolnosci gdy ktos majacy nie jasne intencje przywlaszcza sobie prawo do bezposredniej fizycznej ingerencji w twoje fizyczne cialo Kazdy musi zrozumiec ze ma prawo przed tym sie bronic az do użycia srodkow ostatecznych. [ patrz wypowiedz Korwina Mike oraz fakt przepedzenia ekip szczepiennych WHO z pakistanu ] . Niema dzis sprawy wazniejszej niz uchylenie tego diabelskiego nakazu poprzez aktywne dzialanie.,Ogladanie meczu w telewizji w wygodnym fotelu.. czy tez inny infantylny sposob przyjemnego spedzania wolnego czasu [piosenka pt,,Gina Ludzie ,,] to wspieranie zbrodniarzy szczepionkowych i dawania im wolnej reki do swych dzialan oni pewnego dnia stana przed twym domem by poddac cie obowiazkowemu ,,uodpornieniu,, wtedy jednak moze byc za puzno na przeciwdzialanie ..
  Material audiowizualny tyczacy ,,grypy chiszpanki,, zawarty jest w w okolicach 50 minuty filmu ,,Smiertelny Zastrzyk Prawdziwa Chistoria Szczepien,, oraz artykulach Dr jerzego Jaskowskiego.
  Donald Trump wprowadził narodowy stan wyjątkowy.
  jan 26.12.2017 00:22:32
  Grypa hiszpanka
  jan 05.01.2018 23:22:48
 • @jan
  @jasiek
  Zauwaz napisano inne nieprzyjemne objawy ,slowem biegunke pominieto celowo w opisach by nie wyszla prawda o prawdziwej etiologi tej epidemi. bo wiele symptomow wskzuje na dur brzuszny

  .......
  Rok 1918, jesień, Filadelfia, USA.

  „W miarę przybywania płynu w płucach pacjentom zaczynało brakować powietrza. Po paru godzinach dyszenia popadali w delirium i w końcu tracili świadomość, a wielu umierało usiłując wykaszleć z płuc krwistą plwocinę, która czasem kapała im z nosa i ust. To była potworna męczarnia”

  Autorem tych słów (str. 220) był Isaac Starr, wtedy student trzeciego roku medycyny na renomowanym PennState University. Amerykanie wyczekiwali właśnie końca wojny, kiedy to sukcesy wojsk alianckich na froncie zachodnim dawały im wystarczająco dużo powodów by się cieszyć. W kraju sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Pół roku wcześniej, w marcu 1918 roku pewien kucharz z bazy wojskowej Fort Riley (Kansas) dostał wysokiej gorączki, dreszczy, zdawało się że padł ofiarą wirusa grypy. Tydzień później zarażonych było już przeszło 500 osób. Nikt nie był zaskoczony, grypa nie była przecież niczym nowym, tym razem sytuacja wyglądała inaczej – w samym Fort Riley zmarło 46 osób. Raczkująca epidemia wylewała się z jednej bazy wojskowej do kolejnej, przekroczyła Ocean Atlantycki i wylądowała w Europie wraz z nic nie podejrzewającymi amerykańskimi żołnierzami. Jesienią, jak opisuje Starr (na zdjęciu z lewej), było już jasne, że nie jest to zwyczajna grypa. Zamiast pospolitych objawów, ludzie skarżyli się na duszności, zlewne poty, wysoką gorączkę, krwotoki z nosa i (mało przyjemne kwestie, więc pominę) … Zgony postępowały lawinowo, najpierw ludzie chorowali przed śmiercią 2 tygodnie, później tydzień, potem raptem parę dni, wszystko w okropnych męczarniach, dusząc się na oczach personelu medycznego. Tak zaczęła się „hiszpanka”, epidemia świńskiej grypy sprzed prawie 100 lat która zabiła 20 mln ludzi w 10 miesięcy (!), a jej potencjał nawet nie drgnął, później było już bowiem tylko gorzej. Najpierw pojawiła sie we Francji (wraz w amerykańskim wojskiem), potem pojawiła się w Anglii, wreszcie w Hiszpanii, gdzie zabiła najwięcej osób w Europie (stąd jej nazwa), ale pandemia postępowała dalej – wirus „odwiedził” Rosję, Indie, Chiny, Japonię, Afrykę, Amerykę Południową, na Alasce spośród 300 żyjących Eskimosów zmarło 176, na Samoa zmarła od grypy 1/4 mieszkańców, a statystyki „skuteczności”
 • @jan
  Janusz Szumowski
  6 lipca o 23:54 ·

  1918 rok: 20 mln ludzi umarło przez szczepionki
  1918 rok: 20 mln ludzi umarło przez szczepionki Foto: commons.wikimedia.org

  Tuż po pierwszej wojnie światowej, korporacje medyczne miały dużą ilość szczepionek. Pierwotnie zostały wyprodukowane dla żołnierzy w leczeniu żółtej febry. Jednak epidemii nie odnotowano, a nadmiar szczepionek pozostał. Dlatego przeprowadzono ogromną kampanię szczepień.

  Korporacje przekonały społeczeństwo o niebezpiecznych „chorobach zagranicznych”, z którymi rzekomo żołnierze wracali do kraju.

  Potężna akcja szczepień

  Szczepionki podawane większości ludności spowodowały liczne skutki uboczne. Chorzy dostawali wysoką gorączkę, wysypkę na brzuchu, zaburzenia jelitowe, skrajne osłabienie organizmu. Objawy były charakterystyczne dla tyfusa.

  W celu ich leczenia firmy farmaceutyczne i lekarze opracowali silniejsze szczepionki do… leczenia występujących objawów. Kumulacja szczepionek zbudowała szeroką epidemię chorób. Rząd próbował przerzucić odpowiedzialność na hiszpańską grypę.

  Grypa na pewno nie była pochodzenia hiszpańskiego. Jednak nazwa przyjęła się, dlatego ani amerykańscy lekarze, ani producenci szczepionek, nie byli podejrzani o przestępstwo wywołania epidemii w 1918 roku.

  Dopiero w ostatnich latach, naukowcy poznali fakty i prawdę o tym, kto jest prawdziwym winowajcą.

  Przed powrotem do kraju, część żołnierzy przebywała w Hiszpanii. Jednak ich choroby powstały w obozach wojskowych USA, a nie w trakcie walki czy przy kontakcie z przeciwnikami.

  Pamiętasz zastraszanie społeczeństwa w czasie epidemii grypy Hongkongu, grypy azjatyckiej, grypy Londynu, czy innych ptasich gryp?

  Były to epidemie sprowokowane medycznie i pomieszane ze zwykłymi przeziębieniami, które ludzie mają co roku.

  Szczepionki nie chronią przed grypą

  Poniższy artykuł został napisany w 1976 roku przez Getholistichealth.com.

  „Szczepionki na świńską grypę są szkodliwe. Nie dają ochrony przed tą chorobą.

  Próbują zastraszać ludzi poprzez hasło: w 1918 roku umarło 20.000.000 ludzi. Jednak nie mogą tego udowodnić, ponieważ nie mają żadnych użytecznych próbek krwi z epidemią grypy z 1918 roku. To było 58 lat temu, a lekarze wtedy byli tak zdezorientowani i nieefektywni, jak obecnie.

  Jednak jedno jest pewne, w 1918 roku hiszpańska grypa była indukowaną szczepionką, która spowodowała skrajne zatrucie organizmu ze złączenia wielu różnych szczepionek. Żołnierzom w Fort Dix, którzy ponoć mieli świńską grypę, wstrzyknięto wiele różnych szczepionek. Między innymi szczepionki, które spowodowały epidemię w 1918 roku. Epidemia grypy w Fort Dix nie była w żaden sposób związana z trzodą chlewną, bo nie było świń w obozie.

  Aby sprowokować zamieszanie, lekarze mówią ludziom, że istnieje wiele różnych rodzajów grypy; że żołnierze w Fort Dix mieli rodzaj, który nazywał się AVictoria grypa, że istnieją jeszcze inne szczepy wirusa grypy, a także, że szczepionka przeciw świńskiej grypie, którą tak wiele osób dostało, już nie chroni ich przed wieloma innymi rodzajami grypy.

  Będzie to służyło jako „wyjście awaryjne” w przypadku procesów sądowych. Lekarze będą mówić, że szczepionka nie zadziałała, ponieważ była użyta na zły rodzaj grypy. Oczywiście, nikt nie może tego udowodnić, ponieważ wirusy są nieuchwytnymi, niewidocznymi organizmami, które są niestabilne i nieprzewidywalne. Jedną słownikową definicją wirusów jest „chorobliwa trucizna”.

  Szczepionki wstrzykiwane do organizmu są trucizną i powodują typowe reakcje podobne jak trucizna.

  Wszyscy lekarze i ludzie, którzy żyli w czasie epidemii grypy hiszpańskiej w 1918 roku mówią, że była to najbardziej straszna choroba, której świat jeszcze nie widział. Praktycznie cała ludność została zaszczepiona kilkunastoma chorobami – lub toksycznymi miksturami.

  Epidemia ciągnęła się przez dwa lata, ofiary utrzymywano przy życiu kolejnymi lekami podawanymi przez lekarzy, którzy próbowali stłumić objawy. Grypa ogarnęła tylko osoby szczepione. Ci, którzy odmówili szczepień nie zachorowali.

  Gdy grypa była na jej szczycie, wszystkie sklepy, szkoły i przedsiębiorstwa – nawet szpitale były zamknięte. Lekarze i pielęgniarki zostali także zaszczepieni i zachorowali na grypę. Ulice były puste. To były wymarłe miasta. Wydawało się, że rodzina obserwatora (osoba, która relacjonuje tę historię) była jedyną rodziną, która nie dostała grypy; tak więc jego rodzice chodzili z domu do domu, i robili to, co mogli, aby opiekować się chorymi.

  Gdyby możliwe było zachorowanie, to zarazki, bakterie, wirusy lub bakterie wywołujące choroby, miały mnóstwo okazji do ataku jego rodziców, kiedy spędzali wiele godzin dziennie przy chorych. Nikt z jego rodziny nie miał grypy.

  Jedynym sposobem, aby dostać tak niebezpieczną chorobę, było złe odżywianie, picie, palenie lub inne rzeczy, które powodują zatrucie wewnętrzne organizmu i utracenia witalności.

  Wszystkim chorobom można zapobiec, a większość z nich jest uleczalna przy użyciu właściwych metod, nie znanych lekarzom nowoczesnej medycyny.

  Mówi się, że epidemia grypy zabiła 20.000.000 osób na całym świecie. Ale tak naprawdę, lekarze zabili ich swoimi prymitywnymi i śmiercionośnymi metodami i lekami. Jest to ciężkie oskarżenie, ale to jednak prawda, sądząc po sukcesie w leczeniu lekarzy naturoterapii w porównaniu z lekarzami medycyny nowoczesnej.

  Podczas, gdy w szpitalach medycznych (korporacyjnych) pacjenci umierali, szpitale nie-medyczne, takie jak Battle Creek, Kellogg i MacFadden Helth-RESTORIUM uzyskiwali prawie 100% uzdrowień za pomocą naturalnych metod: leczenie wodą, kąpielami, lewatywami, głodówką i innymi prostymi metodami leczenia. Starannie opracowali diety z naturalnych produktów spożywczych.

  Jeśli lekarze medycyny byliby tak zaawansowani jak lekarze naturoterapii, nie byłoby tych 20 mln zgonów z powodu grypy i leczenia medycznego.

  Jeden z żołnierzy, który wrócił z zagranicy w 1912 roku powiedział, że szpitale wojskowe były wypełnione przypadkami paraliżu dziecięcego i zastanawiał się, dlaczego dorośli mężczyźni mieli chorobę niemowląt.

  Teraz wiemy. Paraliż jest częstym efektem zatrucia szczepionką”.

  źródło: drleonardcoldwell.com

  Kasia Kasia Brzoza z OnaLubi.pl

  Polub nas na facebooku
  Lubię to!
  Zobacz więcej reakcji
  Komentarze
  Udostępnij
  2Dariusz Cieroce i jeszcze jedna osoba
  Liczba udostępnień: 13
 • autor
  ,, Szczepienia dobrowolne? ,, .... skłaniał bym się na tak , ale i odpowiedzialnoś rodziców za nie szczeienie też .

  Tu nie ma co nawet próbowac dyskusji , bo to już samobujstwo .

  Dałem 5* i bez słowa przyjme baty .
 • Dr Jerzy Jaśkowski
  o szczepieniach: https://www.youtube.com/watch?v=3hJljT5I7WE&index=1&list=PLXUxPmB4QFL49z3vJmu_i-xaREHRXDyrX
  Warto posłuchać.
 • @Robik 15:40:00
  W ok 10 % wiadomo , reszta to depopulacja. Temat jest poważny bo polska bieda nie posiada ani laboratoriów ,ani funduszy żeby te szczepionki sprawdzić . Wiadomo że jak kraik biedny to korporacje farmaceutyczne mają pole do korupcji . Tu podam ciekawostkę o jaką kasę chodzi . Salut. https://szczepienia.wybudzeni.com/2016/03/31/pfizer-2009-rekordowa-kara-dla-koncernu-farmaceutycznego-pfizer/
 • P.Świst jest niedoinformowany
  Nowa włoska minister zdrowia, skądinąd zwolenniczka szczepień, zapowiedziała wprowadzenie dobrowolnosci w tej kwestii, jej poprzednik przez żone powiazany z radą nadzorczą koncernu szczepionkarskiego zarzadził obowiązek, protesty spowodowały,że z części bzdur się wycofał. Szczepienia w 20 krajach Europy sa dobrowolne i nikt prócz Bulgarów i Polaków nie szczepi dziecka w pierwszej dobie życia, to jest największy skandal. P.Merkel o pomyśle zmuszania ludzi do szczepień dzieci postawiła twade NIE i epidemii tam nie ma, jak i w Anglii, Szwecji,Irlandii i innych krajach, gdzie nie ma obowiązku i epidemii też nie ma. Skoro szczepienia sa takie dobre trzeba ludziom dac wybór, wybiorą dla swoich dzieci dobro mając pełną informację. Polecam ostatni program wrealu24 , zablokowany juz na YT https://wrealu24.tv/na-zywo/brwo-rodzice-zieba-u-roli-o-tys-podpisach-za-wolnoscia-szczepien-uratuja-polskie-dzieci
 • @fabi 21:38:41
  Oczywiście, również odpowiedzialnosć i odszkodowania za zaszczepienie przeterminowaną szczepionką, za powiklania dla koncernów, lekarzy, a nie z naszych podatków. Zresztą nawet tego obecnie nie ma, jak i uczciwego rejestrowania powiklań, bo Sanepidy blokują zgloszenia. Sytuacja, jak w Japonii, gdy dziewczynki zmarły po HPV i wycofano się z akcji szczepień u nas w skorumpowanym systemie jest nie do pomyślenia.
 • @finka 22:33:00
  Cały problem w tym , że społeczeństwo ma być nie informowane . Dzięki za to DOJNĄ ZMIANĘ . http://www.ringieraxelspringer.pl/ Dlatego piszę PIS-PO jedno zło . Ukłony.
 • @fabi 21:38:41
  Nikt, kto nie pozna tematu szczepień całościowo nie powinien się wypowiadać, chyba, że jest płatnym trolem, lub ignorantem.
  "odpowiedzialnoś rodziców za nie szczeienie też ."
  Czym grozi to nie szczepienie? Dowiedz się więcej na temat, później się wypowiadaj.
  Pomoc naukowa, inż J Zięba i 35 prezentacji z ryzykiem szczepień:
  https://vimeo.com/247596352
 • @rysio 22:59:14
  Albo pracuje w branży .Prawda ?.
 • @fabi 21:38:41 A co z ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rodziców ZA SZCZEPIENIE ? ....
  ...wolność i niepodległość działa w obie strony
 • @ RYSIO
  Piszesz ..Nikt, kto nie pozna tematu szczepień całościowo nie powinien się wypowiadać, chyba, że jest płatnym trolem, lub ignorantem...
  Istotne spostrzezenie,Trudno zrozumiec ze tak latwy problem do zrozumienia staje sie niemozliwy do ogarniecia dla skoninad inteligentnych ludzi , amoze wiekszosc z tych inteligentnych ludzi to jak piszesz ustawieni trole ,albo tez jednostki ktore maja zbyt wiele do stracenia[ ew bliscy] Wbrew pozorom wcale nie trzeba byc specjalista z bioochemi czy biologi czy medycyny by ndojsc do wniosku ze cala teoria szczepien to mistyfikacja dla idiotow. mechanizm jest przeciez prosty zawsze mozna powiedziec ze wystepuje epidemia choroby X i szczepienia sa jedynym przeciwdzialaniem aplikuje sie szczepionki i stwierdza ze niema zachorowan bo sa szczepionki i byly szczepienia ale przeciez nawet gdyby choroba byla calkowicie wymyslona to przeciez niema metod weryfikacji czy brak choroby x wynika z ze szczepien czy tez jest stanem naturalnym . i natym jada nikt nie jest w stanie udowodnic ze brak chorob czy niski poziom zachorowan wynika ze szczepien czy tez jest stanem naturalnym . W USA nie bylo szczepien na gruzlice i krzywa leci pionowo w dol po co wiec szczepi sie noworodki w godzuine po urodzeniu czy te wszystkie matki i ojcowie to debile ktoirym byle glab z profesura moze wcisnac kazde klamstwo doprawdy trudno zrozumiec a przeciez ci lekarze ,pielegniarki ,sluzby administracyjne sluzby zdrowia to zwykli zbrodniarze nie wnikajac w jakim stopniu swiadomi swej zbrodniczej dzialalnosci czy ten narod to naprawde ta rtecia fluorem ,aspartamem i innymi specyfikami doprowadziono do stanu zidiocenia . patrz art Dr Jaskowski ,, JAK Z INTELIGENTNYCH LEKARZY ZROBIONO KRETYNOW ,,
 • @jan 18:32:46
  "@jasiek"

  Jeszcze mnie tu nie było, ale wielkie dzięki za ważny koment.

  Pozdro!
 • @Votan9 17:28:39
  "Dziwne, że nawet na Sputniku dopuszcza się płatnych dezinformatorów"

  Sekcja polska? ;-(

  Pozdro!
 • @jan 23:35:42
  "czy te wszystkie matki i ojcowie to debile ktoirym byle glab z profesura moze wcisnac kazde klamstwo doprawdy trudno zrozumiec"
  Nie, Szanowny tak to działa, magia "autorytetu".
  Forma programowania społeczeństwa.
  https://akademiawitalnosci.pl/raport-klennera-czyli-czego-prawie-nikt-nie-wie-o-witaminie-c/
 • przymuszanie do szczepień jest karalne
  Każdy typ który przymusza do szczepień, naraża się w państwie prawa i sprawiedliwości na odpowiedzialność karną. Nie mogli jełopy nastawić się na akcje edukacyjne, tylko muszą młócić ustawami....
  Dobra akcja antyszczepionkowców, i brak wyobraźni u fanów szczepień. Nie potrafiący samodzielnie myśleć ludki napadają na innych, którzy mają pełne prawo odmawiać szkodzących im szczepień.
  Zaszczepiłeś się jesteś bezpieczny, więc się odszczep od tych którzy wybrali zdrowie bez szczepienia. Jeszcze może na grypę się szczepić, kiedy są dobre metody na wirusy.... a szczepionki nic nie warte? Wpojone wdrukowane i samodzielnie już nie myślą no ... jedynka.
 • Tak była traktowana przez ludzi odra kilkadziesiąt lat temu, zanim koncerny zrobiły z niej drugą dżumę:
  Odra - trywialna choroba zanim wprowadzono szczepienia
  https://www.youtube.com/watch?v=q-BMN0m6xRU

  Odra w TV... zanim wprowadzono do obrotu szczepionkę
  https://www.youtube.com/watch?v=h2geMvbxG0U

  Niestety, ale Sputnik staje się takim samym kurewskim medium, jak te żydo-niemiecko-amerykańskie.
  Jak już się wzięli za temat szczepień, to mogliby przynajmniej dla równowagi zaprosić na swoje łamy kogoś ze Stop NOP, żeby miał możliwość przedstawienia swoich argumentów.
  Szczepienia są po prostu jednym z narzędzi depopulacji. Nawet to, co mówił Gates i to, co stało się w Kenii w 2014 r. (google -> Kenia, sterylizacja, WHO) nie jest w stanie odwieść niektórych cymbałów od opowiadania się za szczepieniami.
 • @rysio 22:59:14
  Rysio ...rozumiem ze ty temat szczepień poznałeś całościowo ... z tą oferowaną pomocą trochę przesadzasz , może ci wystarczy .ale to już twój problem .
 • Oporność stada i 95%
  Może kilka faktów, myślę, że takich, które powinny zmusić do rewizji wyznawanego kultu 95%

  Gruźlica:
  „Po blisko 8 latach obserwacji stwierdzono, że częstotliwość występowania gruźlicy jest większa u szczepionych niż u nie szczepionych. Nie znaleziono dowodu na ochronne działanie szczepionki”. – Trial of BCG vaccines in south India for tuberculosis prevention: first report; Bull World Health Organ. 1979; 57(5): 819–827. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2395884/?page=2

  Krztusiec:
  Badano pawiany, które są podatne na krztusiec i przechodzą go podobnie jak ludzie. Pawiany podzielono na dwie grupy, jedna została zaszczepiona a druga nie. Następnie obie grupy zostały wystawione na działanie bakterii krztuśca. Zrobiono coś czego nie można było dokonać eksperymentalnie na ludziach, ale dostarczyło istotnych danych. Zgodnie z oczekiwaniami pawiany, które nigdy wcześniej nie zostały zainfekowane złapały krztuśca i zostały skolonizowane przez jego bakterie przez maksymalnie 38 dni. Pawiany, które zostały uprzednio zaszczepione zostały również skolonizowane przez bakterie krztuśca po ekspozycji przez okres 42 dni – a więc dłużej niż pawiany z grupy nieszczepionych.
  Acellular pertussis vaccines protect against disease but fail to prevent infection and transmission in a nonhuman primate model.; Proc Natl Acad Sci U S A. 2014 Jan 14;111(2):787-92. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24277828

  „179 przypadków krztuśca w hrabstwie Suffolk, NY – według urzedników służby zdrowia wszyscy chorzy byli w przeszłości szczepieni” – Whooping Cough Cases Triple in Suffolk County
  http://www.nbcnewyork.com/news/local/Whooping-Cough-Triple-Suffolk-County-Long-Island-132659533.html?fb_comment_id=fbc_10150370350412500_19430267_10150380172037500#fb6dbdf11bd1de

  Błonica:
  Ostatni wielki test skuteczności komponentu błonicy w szczepionkach DTP miał miejsce na Ukrainie, przy pięciu i więcej dawkach szczepionek. Spośród 3723 dzieci, które na Ukrainie w latach 1992—1997 zachorowały na błonicę, 80,4 procent miało wszystkie wpisy w książeczce szczepień. Wśród 1920 chorych w wieku od 16 do 19 lat odsetek ten wyniósł nawet 81,5 procent. – Epidemic Diphtheria in Ukraine, 1991–1997 https://academic.oup.com/jid/article/181/Supplement_1/S35/843033

  Odra:
  „Widoczny paradoks jest taki, że w miarę jak poziom wyszczepienia na odrę wśród populacji staje się coraz wyższy, odra staje się chorobą szczepionych.” – Failure to reach the goal of measles elimination. Apparent paradox of measles infections in immunized persons. Arch Intern Med. 1994 Aug 22;154(16):1815-20.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8053748

  „Wyszczepialność wśród chorych wynosiła co najmniej 84,5%. Zasięg szczepień dla całej populacji wynosił 99,0%. „Niekompletny” zasięg szczepień nie wyjaśnia przyczyn wybuchu epidemii Odry w Quebec City” – Major measles epidemic in the region of Quebec despite a 99% vaccine coverage. Can J Public Health. 1991 May-Jun;82(3):189-90.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1884314

  Świnka:
  Badanie opisujące epidemie świnki wśród społeczności ortodokdyjnych żydów w USA. Od 28 czerwca 2009 do 27 czerwca 2010 roku zarejestrowano 3502 przypadki świnki związane z epidemią. Młodzież w wieku od 13 do 17 lat stanowiła 27% wszystkich przypadków. Wśród nich 89% miało udokumentowane szczepienie dwoma dawkami szczepionką przeciw śwince oraz 8% jedną dawką. –
  Mumps Outbreak in Orthodox Jewish Communities in the United States
  http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa1202865

  Pneumokoki:
  W tym badaniu oceniano skuteczność kliniczną szczepionki PCV13 w zapobieganiu hospitalizacji z powodu zapalenia płuc u osób w średnim wieku i starszych…
  W badaniu kohortowym uczestniczyło 2.075.730 osób poniżej 50 roku życia z Katalonii w Hiszpanii, które prospektywnie obserwowano od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2015. Pierwszorzędowymi punktami końcowymi były hospitalizacja z powodu pneumokoków lub zapalenia płuc o dowolnej przyczynie i zgon z jakiejkolwiek przyczyny. Zastosowano modele regresji Coxa do oceny związku między szczepieniem szczepionką Prevnar 13 [PCV13] a ryzykiem dla każdego punku końcowego, dostosowane do wieku, płci i głównych chorób współistniejących/leżących u podstaw ryzyka…
  W tym badaniu, duże różnice w wynikach pomiędzy zaszczepionymi PCV13 i nieszczepionymi sugerują, że zaszczepione osoby były bardziej chore…
  Nasze dane nie potwierdzają klinicznych korzyści szczepień przeciwko pneumokokom szczepionką Prevnar 13 wśród dorosłych w Katalonii.” – Evaluating clinical effectiveness of 13-valent pneumococcal conjugate vaccination against pneumonia among middle-aged and older adults in Catalonia: results from the EPIVAC cohort study; BMC Infectious Diseases201818:196
  https://bmcinfectdis.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12879-018-3096-7

  Grypa:
  „Młodzi pacjenci z białaczką, którzy zostali zaszczepieni przeciwko grypie, mieli takie samo prawdopodobieństwo zachorowania na grypę jak ich nieszczepieni rówieśnicy…
  Badacze odkryli, że 354 pacjentów, którzy otrzymali szczepionkę przeciwko grypie, wraz z 98 którzy otrzymywali dawkę przypominającą, miało prawie podobny wskaźnik zachorowalności na grypę lub objawy grypopodobne jak 144 nieszczepionych pacjentów…” – Flu vaccine failed to protect young leukemia patients during cancer treatment
  https://www.stjude.org/media-resources/news-releases/2017-medicine-science-news/flu-vaccine-failed-to-protect-young-leukemia-patients.html

  „Przeprowadziliśmy analizę kohortową dzieci i dorosłych w ankietowym badaniu od 2013 do 2016 roku….
  Pierwszorzędnym punktem końcowym był wskaźnik ryzyka potwierdzonych laboratoryjnie ostrych chorób układu oddechowego [ARI] u osób po szczepieniu w porównaniu z innymi okresami w ciągu trzech sezonów grypowych. Wśród dzieci nastąpił wzrost zagrożenia ostrymi chorobami układu oddechowego patogenami innymi niż grypa po szczepieniu przeciw grypie w porównaniu z nieszczepionymi dziećmi w tym samym okresie…” – Assessment of temporally-related acute respiratory illness following influenza vaccination; Vaccine. 2018 Apr 5;36(15):1958-1964 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29525279

  „Adeno- i rinowirusy były najczęstszymi wirusami powodującymi objawy grypopodobne [ILI]. Wymazy pobrane przez rodziców są skuteczną metodą pobierania próbek. Choroba grypopodobna występowała częściej u dzieci zaszczepionych przeciwko grypie w tym badaniu…” – Epidemiology of respiratory viral infections in children enrolled in a study of influenza vaccine effectiveness; Influenza Other Respir Viruses. 2014 May;8(3):293-301
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/24483149/
 • @andrzejw 23:34:51
  Taka , a nie inna ustawa została wysmarowana w sejmie i podpisał ja prezydent . Trudno jest obarczać tą katolicką większość ,która obecnie rządzi o depopulację własnego Narodu . Nie jest tajemnicą iż to właśnie oni dbają o życie poczęte . Taka decyzja sejmu musiała się opierać o wiedzy a nie politycznym wyborze . Nie twierdze że ludzie zaangażowani w ruch anty-szczepionkowy robią coś złego . prawda jest gdzieś po środku .
 • @fabi 12:36:41
  "Rysio ...rozumiem ze ty temat szczepień poznałeś całościowo"
  Tak, plusy szczepień, których niema i minusy, które są.
  "pomocą trochę przesadzasz , może ci wystarczy .ale to już twój problem"
  Ja nie mam problemu, to ty masz problem. W linku jest kilkanaście godzin prezentacji faktów naukowych związanych z ryzykiem szczepień. Nie zapoznałeś się z nimi, twój wybór. Proponuję szczepionkę p. grypie w nadchodzącym sezonie.
 • @fabi 12:54:15
  " prawda jest gdzieś po środku ."
  Po środku to jest odbyt. Prawda jest np. tu:
  https://allegro.pl/szczepienia-300-lat-oszustw-dr-jerzy-jaskowski-i7445253460.html?reco_id=17086a0f-883d-11e8-8c1d-246e9677fe30&ars_rule_id=201
 • @Repsol 22:47:35
  Jestem tego samego zdania, we wszystkich ważnych sprawach, które mogą być dobre dla narodu są zgodni, są przeciw. Co do szczepień przeczytałam dopiero dziś tekst https://wolnemedia.net/szpital-w-liverpoolu-testowal-leki-na-dzieciach/ i komentarz pod nim Atosa i zamieszczam w całości:
  "W Polsce jest dużo gorzej. Nie będziemy wspominać o tych biedniejszych.
  https://www.cooltura24.co.uk/wiadomosci/37401,alfie-evans-prawda-lezy-zazwyczaj-posrodku
  Cytatz linku: „Media zwracają uwagę również na to, że nikt nie chce zabijać Alfiego a sąd nakazał kontynuowanie opieki medycznej chłopczyka, jednak już nie na sali intensywnej terapii a w innym miejscu. I określił: może to być szpital, hospicjum albo dom chłopczyka gdzie w ramach opieki paliatywnej dożyłby końca swoich dni. Czyli nic ponadto co zaoferowali Włosi”
  Polska należy do czołówki państw w testach na dzieciach.
  Dwa: Zbiór badań klinicznych, z którego korzystamy, informuje, że nowa 10 – walentna szczepionka przeciw pneumokokom ( GSK 1024850A) była testowana w Polsce od 2005 r. w fazie III w różnych wariantach: porównywano ją z Prevenarem, sprawdzano odpowiedź immunologiczną w przedziale wiekowym 12 – 18 mies., bezpieczeństwo i reaktywność w przedziale 6 -12 tyg., podawano ją razem ze szczepionkami przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (pełnokomórkowymi) oraz OPV lub IPV (polio), w dwóch grupach wiekowych: 6-10-14 tyg. i 2-4-6 mies, podawano razem z różnymi odmianami Infarix wraz ze szczepionkami przeciw meningokokom (grupa wiekowa 11-18 mies. i poniżej 6 mies.). Wszystkie te badania określono jako badania fazy III.Badania te przeprowadzano w Bydgoszczy, Dębicy, Krakowie, Poznaniu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowie, Woli. Badania na stronie występują pod nr: [16, 18, 22, 31, 50, 58, 60, 61]
  Badania kliniczne leków prowadzi w Polsce ponad 1,1 tys. ośrodków należących do publicznej i niepublicznej służby zdrowia.
  http://www.fakty.nl/wiadomoci-z-holandii/15431-wkrotce-testy-lekow-na-dzieciach-i-osobach-starszych "
 • @rysio 16:42:37
  Widzę że wklejanie pierdół cię podnieca ...to sobie ulżyj .
 • 1* ...ZA SIANIE DEZINFORMACJI
  Środowiska antyszczepionkowe chcą, żeby rodzice mogli uniknąć obligatoryjnego obowiązku szczepień dla swoich dzieci.

  W CZYM PROBLEM DO JASNEJ CHOLERY ?
  GŁUPI RODZICE NIE WIEDZĄ CO JEST DOBRE DLA ICH DZIECI? NIE MOGĄ DECYDOWAĆ O WŁASNYCH DZIECIACH??

  POWIEM PANU TYLE: MOJE SZCZĘŚLIWA NIESZCZEPIONA, NIESKAŻONA ALUMINIUM I RTĘCIĄ 9-LETNIA CÓRKA... WŁAŚNIE "OFICJALNIE" (DLA WIADOMOŚCI PRZYCHODNI I SANEPIDU WYJEŻDŻA) DO ..ANGLII , GDZIE URODZIŁA SIĘ I GDZIE NIKT JEJ NIE ZMUSZAŁ DO SZCZEPIEŃ. JEŚLI SANEPIDOWSKIE KURWY ZORIENTUJĄ SIĘ , ŻE FAKTYCZNIE JEST JEDNAK NADAL W POLSCE..TO BĘDĘ WALCZYŁ WSZELKIMI INNYMI DOSTĘPNYMI ŚRODKAMI...

  ... W PRZECIWIEŃSTWIE DO PANA , KTÓRY BOI SIĘ TAKICH JAK JA...("bójmy się antyszczepionkowców') JA SIĘ PRZYMUSZAJĄCYCH MNIE APARATEM SIŁOWYM, PRO-SZCZEPIONKOWYCH SKORUMPOWANYCH KUREW ..NIE BOJĘ

  To kolejna rzecz, w której Polska odstaje od reszty Europy.

  POLSKA ODSTAJE ALE... W PRAWIE O DECYDOWANIU RODZICÓW O SZCZEPIENIU SWOICH DZIECI !!!
  http://stopnop.com.pl/obowiazek-i-dobrowolnosc-szczepien-w-europie/

  Tymczasem w Warszawie parlament będzie rozważał absurdalne postulaty proepidemików, głoszących niepotwierdzone naukowo tezy na temat wywoływania autyzmu przez szczepionki.

  JAKO RIPOSTĘ NA TO BEZCZELNE SFORMUŁOWANIE ZAMIESZCZAM:

  LINK; 10 kłamstw wypowiadanych przez tych którzy mówią, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna:
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2016/07/06/rtec-w-szczepionkach-10-klamstw/
 • @Wszyscy
  Andrew Wakefield miał racje - Deregulacja układu odpornościowego i pokarmowego związane z autyzmem
  Dlaczego potrzeba było aż 20 lat, aby wrócić do etapu, na którym zatrzymał się Andrew Wakefield? Jeśli szczepionki powodują zaburzenia jelitowe, a zaburzenia jelitowe mogą prowadzić do autyzmu czy stanu zapalnego mózgu wpływającego na nasz stan psychiczny, to szczepionki muszą powodować autyzm.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/06/12/deregulacja-ukladu-odpornosciowego-i-pokarmowego-zwiazane-z-autyzmem-del-bigtree/
 • niektórzy
  zrozumieją o co na tym świecie chodzi dopiero wtedy gdy osiągną 70 lat, podejdzie lekarz ze strzykawką i z szyderczym uśmiechem powie - pożegnaj się z rodziną, jesteś tylko obciążeniem dla społeczeństwa....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031