Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2072 komentarze

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Kiedy zmądrzejecie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CO PISZĄ INNI: Margarita Simonian, szefowa agencji Rossiya Segodnya i telewizji RT wyśmiewa Radę Północnoatlantycką i głupotę polityków Zachodu

 

Szanowna Rado Północnoatlantycka! Już czwarty rok przekonujemy Cię i cały świat, że Ukrainę przejęli naziści. Mija dokładnie czwarty rok, kiedy czynisz nam ciągłe zarzuty, przytaczając przykłady fejków i propagandy. Piszesz, że „Russia Today to kłamliwa propaganda, która twierdzi, że na Ukrainie popiera się nazistów".Aż tu nagle publikujesz artykuł, którego tytuł brzmi: „Ukraina ma realny problem z ultraprawicową agresją". I nie, tego nagłówka nie wymyśliła Russia Today.

W dalszej części Rada Północnoatlantycka pisze: grupy nazistowskie otrzymują wsparcie finansowe ze strony państwa, współpracują z administracją samorządową oraz ze służbami bezpieczeństwa, atakują Żydów, cyganów, ekologów i gejów i nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji. A Kijów otwiera szeroko oczy i zaklina się, że to wcale nie tak.

Czyli, jak to mówią, cbdu (co było do udowodnienia).

A może wreszcie zechcesz zrozumieć, że nie wierzy się nam nie dlatego, że kłamiemy, lecz dlatego, że ni cholery nie macie pojęcia o tym, co się dzieje na świecie, dlatego, że jesteście słabo wykształceni, za mało czytacie (a jeśli już, to nie to co trzeba), wyjeżdżacie nie tam, gdzie trzeba, zadajecie się stale z tą samą garstką uprzedzonych i/lub obłąkanych ludzi, którzy tylko umacniają waszą wyniosłą ignorancję.

Może gdybyście nie byli tak święcie przekonani o swojej racji i choć odrobinę interesowała was rzeczywistość, wiedzielibyście o tym, że w Odessie naziści spalili kilkadziesiąt osób, oraz że ludność Krymu powszechnie chciała przyłączenia do Rosji, a agresywną ukrainizację odbierała jako przejaw przemocy.

Wiedzielibyście także, że wojna w Donbasie zaczęła się nie dlatego, że Putin postanowił odciąć kolejny nie wiadomo komu potrzebny kawałek terytorium, lecz dlatego, że wysławiane przez was nowe władze ukraińskie nie wymyśliły niczego bardziej eleganckiego niż wydanie przy pomocy pierwszego dekretu zakazu używania języka rosyjskiego, którym mówi pół kraju.

Nieobce byłoby dla was także to, że stosunek do gejów w Rosji nie jest taki jak, powiedzmy, w New Hampshire, ale dokładnie taki, jaki był w New Hampshire 20 lat temu, kiedy moi nauczyciele nie mieli prawa nawet pisnąć na ten temat, a już na pewno lepszy niż u waszych najbliższych sojuszników, którzy odrąbują nieszczęsnym gejom głowy. I dalej według listy.

Jaki piękny stanie się świat, kiedy wreszcie się ockniecie — porzucicie swoje głupie podręczniki  i płytką retorykę, zaprzestaniecie swych „serdecznych" spotkań z naszą i okołonaszą „demokratyczną" publiką gotową za wasze granty pleść wszystko to, co chcecie usłyszeć; skończycie z analitycznymi przeglądami na poziomie przedszkola, które prezentujecie w przychylnych wam telewizjach, gdzie zasiadają wasi byli lub przyszli menadżerowie — i dostrzeżecie wreszcie to, co oczywiste.

Z jakim zadowoleniem i spokojem odejdę wtedy hodować lawendę w moim ogrodzie w Adlerze…

I tak, to jest tytuł RT.

 

KOMENTARZE

 • za Wiki
  Dodam, że ta nazistowska bojówka ''SICZ'' w celu politycznego zatuszowania od dawna wchodzi w interakcję z partią polityczną 'Svoboda'. W wyborach w 2014 roku lider rady miasta Eugene Karas formacji C14 zajął szóste miejsce na liście do rady miasta.
  Dzięki współpracy z partią 'Svoboda' aktywistom udało się uniknąć represje władzy Janukowycza.
 • Ważne informacje i chyba apropos
  Dziś w apartamencie chronionym przez FBI znaleziono Grigoria Radczenkowa.Wiele,zwłaszcza puste butelki po alkoholu i opakowania po psychotropach,wskazuje na to że usiłował popełnić samobójstwo.
  Grigorij Rodczenkow to ten facet który rozpętał tzw "aferę dopingową".
  https://www.gazeta.ru/sport/2018/06/27/a_11816623.shtml

  Sytuacja Rodczenkowa jest trudna i nie do pozazdroszczenia od momentu (będzie jakieś dwa miesiące), kiedy okazało się że jego oskarżenia są z dupy wzięte i na WADA spadła fala krytyki ze strony środowiska. https://sputniknews.com/world/201804271063954816-rodchenkov-testimony-doping-russian-athletes/
  Teraz Rodczenkow nie tylko nie przynosi "korzyści" ale jest jakby (przynajmniej na razie) żywym balastem.
  A kto wie....może odezwała się "stara choroba",może faktycznie jest chory?
  Przypominam że w 2011 r kiedy aresztowano jego siostrę Marinę za handel "koksem" https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0
  śledztwo objęło również jego to jest Grigorija .Ale wówczas Rodczenkow zdążył się schować w domu wariatów z diagnozą "schizofrenia" https://maxfux.livejournal.com/1359130.html
  Siedział tak sobie siedział, ale całego życia nie miał zamiaru przesiedzieć w domu wariatów bo aż takim wariatem nie jest,więc spichnął się z Amerykanami i wespół rozpętali "aferę dopingową".

  Zupełnie odwrotnie potoczyła się historia artysty Pawleńskiego.On najpierw robił afery a dopiero potem trafił do psychiatryka.

  Artysta Pawleński budził troskę naszych mediów albowiem:
  podpalał drzwi Łubianki https://www.tvp.info/22563409/dawna-siedziba-kgb-w-ogniu-rosyjski-artysta-znow-zatrzymany
  zaszywał sobie usta https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/musialo-bolec-artysta-zaszyl-sobie-usta-bo-protestowal-przeciw-aresztowaniu-dziewczat/9trw41y
  przybijał jądra do bruku http://wyborcza.pl/1,76842,14933336,Przybil_genitalia_do_bruku__To_protest_artysty_przeciw.html
  Kiedy wreszcie udał się na zasłużoną emigrację do Paryża wszyscy odetchnęli z ulgą .Zwłaszcza służby porządkowe .Pawleński od 2002 r jest chory na AIDS więc łatwo sobie wyobrazić co przeżywali nieszczęśni funkcjonariusze w sytuacji kiedy musieli interweniować.
  Artystyczna kariera Pawleńskiego została brutalnie przerwana albowiem po którymś z kolei "występie" Francuzi wsadzili go do domu wariatów i tyle.Ale o tym jakoś polskie media milczą jak zaklęte.
 • @ikulalibal 16:22:30
  Czyli, jak to mówią, cbdp (co było do przewidzenia)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031