Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4573 posty 2071 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Gruppensex w PKiN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CO PISZĄ INNI: No tośmy czasów doczekali! Antonina Świst donosi na łamach Sputnika o nowym "sukcesie demokracji".....

W sobotę 26 maja wieczorem ponad tysiąc swingersów weźmie udział w imprezie, gdzie motywem przewodnim jest seks grupowy. I to w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Polacy to umieją się bawić! Nadchodzi „największe w Polsce wydarzenie taneczno-zapoznawczo-erotyczne w klimacie swingerskim!" — ogłaszają organizatorzy warszawskiej imprezy. — „Specjalnie zaaranżowany PlayRoom zapewni wam możliwość zabawy w prawdziwym swingerskim stylu! Dla odważnych konkurs! Policzymy, ile spalicie kalorii podczas zabawy w naszym PlayRoom-ie!".

Ponoć niektórym szczęśliwcom udało się dostać bilety już za 69 zł, choć za tę sumę niespecjalnie można poszaleć. W klubie Mirage, zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki, ma zostać wydzielona specjalna strefa, gdzie dozwolony będzie seks grupowy. I ten bilet — z prawem wstępu do specjalnego pokoju, kosztuje już około 129 zł.

Swingersi to osoby lubiące wymieniać się partnerami. Zjawisko to jest szczególnie popularne w Niemczech. „Wymiana" odbywa się zazwyczaj w obecności współmałżonka lub partnera i za jego zgodą.

 „Naszą ideą jest integrować, przełamywać bariery, stwarzać wam okazje do poznawania siebie nawzajem, ponad podziałami!" — kusi klub Mirage. Bilety już od kilku dni były praktycznie nieosiągalne: swój udział zadeklarowało 450 par, a także po 50 singli oraz tyle samo singielek.

Impreza budzi emocje w lokalnych mediach. Pierwsza o imprezie napisała Wirtualna Polska. I chyba redakcja wiedziała więcej niż sam zarząd Pałacu, bo jeden z jego członków, Sebastian Wierzbicki, polityk SLD, właśnie od dziennikarzy portalu dowiedział się, jaki ma być motyw przewodni planowanej imprezy.

— Pierwszy raz o tym słyszę. Pałac nigdy by takiej imprezy nie zorganizował. Sprawdzimy umowę z klubem, czy muszą nas informować, jakie imprezy będą się tam odbywały… Nie jestem pruderyjny, ale uważam, że w takim budynku nie powinny się odbywać tego typu wydarzenia. Sprawdzimy, czy możemy to zablokować — zadeklarował w rozmowie telefonicznej. Ale za kilkanaście minut oddzwonił do dziennikarzy WP i zapewnił: — Wydarzenia nie łamie żadnych przepisów, ani umowy i może się odbyć.

Natomiast bardziej kategoryczny był Rafał Krzemień, szef zarządu: — Wezwiemy najemcę lokalu, w którym ma się odbyć to wydarzenie, do zaprzestania takiej działalności. Jeśli tego nie zrobi, wypowiemy mu umowę — odgrażał się. Ale nic z tego nie wyszło, impreza prawdopodobnie odbędzie się bez przeszkód.

Organizatorzy tłumaczą: — To wydarzenie ma na celu zrzeszenie osób, które chodzą do klubów swingerskich. Nie chodzi tu o seks, ale o poznawanie ludzi, którzy są otwarci na nowe znajomości.

Jak widać, Polacy wcale nie są konserwatywni w sypialni, jak zwykło się uważać na podstawie corocznych raportów seksuologów. Z ostatniego dokumentu pt. „Seksualność Polaków 2017" wynika, że częstotliwość uprawiania seksu przez Polaków spada, za to co piąty mężczyzna w seksie pozamonogamicznym nie widzi nic złego.

— Najbardziej zadowolone ze swojego życia seksualnego są osoby między 30. a 49. rokiem życia — stwierdził doktor Zbigniew Izdebski.

Ciekawe, czy na swingerskiej imprezie w Pałacu ktoś namierzy polityków. W końcu niektórzy w swojej karierze deklarowali „kurwiki w oczach".

 

/PS. Nie ma jeszcze wieści o tym, czy i jak się to odbyło. BJ/

 

 

KOMENTARZE

 • :D
  Impreza swingersów się odbyła, a Pałac Kultury zmienił swoją nazwę na: Wieża Podkultury.
 • Jednak gatunek ludzki jest bardzo ograniczony-
  postęp to powrót do Sodomy i Gomory.
  Dla merdiów postępowych, to wielkie wydarzenie, że tak napiszę : kulturalno-obyczajowe.
  A tymczasem w Zgierzu płonęły śmieci na ponadhektarowym terenie. Ale takie wstydliwe wypadki nie przystają do ho, ho postępu.
 • Polska wysypiskiem śmieci:
  reportaż Piotra Korczarowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=2V7XHOmZGnQ
 • Tymczasem w Gdańsku nowa stylówa.
  Każda z mieszkanek miasta chce wyglądać jak prezydentowa Komorowska.

  https://pbs.twimg.com/media/DeOm8_7X4AATHBq.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930