Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4283 posty 1949 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Europa psychopatów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CO PISZĄ INNI: Dzisiaj Europa zdana jest na siebie, a jak udowadnia profesor Segatori, zdana jest na psychopatów, którzy tą Europą zawiadują pisze Jan Twardowski. O prezydencie Francji i nie tylko…

 

Kto choć trochę ma do czynienia z mediami głównego nurtu, ten łatwo dostrzeże, iż wiele z publikacji poparte jest opinią eksperta. Działa to w ten sposób, że często bardzo stronniczy, a nierzadko i fejkowy nius nabiera charakteru aksjomatu po tym, jak dane źródło zastosowało fortel z "ekspertem".

Owym ekspertem, którym posiłkują się mainstreamowe media, może zostać każdy, i czasem pozostaje tylko uśmiech na twarzy, kiedy postać "eksperta" okazuje się kimś, kto z omawianą dziedziną nie ma nic wspólnego, i w ten sposób w sferze polityki "ekspertem" może zostać jakiś aktor, taki M. Stuhr np., a w kwestiach związanych z rodziną za eksperta może uchodzić pan Marcinkiewicz.

Materiał poparty opinią "eksperta" ma odbiorcy uświadomić, że mamy do czynienienia ze wspomnianym już aksjomatem, gdzie w istocie wszystko trąci groteską wraz z kwalifikacjami eksperta. Czy zatem w mediach nie ma rzetelnych opinii ekspertów? Oczywiście, że są, ale akurat te są oceniane w dziwny sposób. Przytoczę jedną z takich opinii, wskazując na to, że pochodzi ona od autorytetu dużego formatu w dziedzinie, to nikt się nad tą opinią nie zastanawia i nikt się z nią nie liczy, ale po kolei.

Sytuacji w Syrii nikomu nie trzeba nakreślać i dzisiaj jest już wiadomo, że koniec wojny domowej w tym kraju dobiega końca, a wszystko za sprawą tego, że prezydent tego państwa zwrócił się z bezpośrednią prośbą o pomoc militarną do Władimira Putina, ratując tym samym swój kraj, ale i siebie samego, gdyż pewnym jest, że Baszar al-Assad bez pomocy Rosjan podzieliłby los Hussajna czy Kadafiego, a jedną z gwarancji takiej opcji była nieugięta postawa Francji w tej kwestii, a przypomnę, że w likwidacji Kadafiego, jak również w likwidacji Libii, kluczową rolę odegrała Francja, ta sama Francja, której dzisiejszy prezydent oficjalnie oświadczył, że nie jest koniecznym usunięcie prezydenta Assada, gdyż nie istnieje żadna alternatywa dla jego postaci. Takie stanowisko Macrona po tym, co deklarował jego poprzednik, Holande, można by było uznać za przebłysk zdrowego rozsądku, ale… Właśnie, gdyby Macron wykazywał się taką postawą podczas swojej kampanii wyborczej, to rzeczywiście można by było odnieść wrażenie, iż nowy prezydent Francji kieruje się dobrymi intencjami, ale reset w postawie Francji w kwestii syryjskiej nastąpił wówczas, kiedy doszło do spotkania Macrona z Putinem.

Jakich środków perswazji użył Władimir Putin podczas rozmów z Macronem, to nie wiem, ale wiem, że Putin udał się do Francji z pełną świadomością, że będzie miał do czynienia z psychopatą, gdyż z pewnością nie zbagatelizował on opinii uznanego, światowego autorytetu w dziedzinie psychiatrii, włoskiego profesora Adriano Segatori, który w swojej opinii eksperta określił Macrona mianem psychopaty, który może zniszczyć Francję. Nie sądzę, aby w takich okolicznościach Putin musiał używać słynnego już bon motu, że "jeśli ktoś nie chce rozmawiać z Ławrowem, to rozmawia z Szojgu". Było to raczej wskazanie Macronowi fotelika w Galerii Wielkich Bitew, gdzie odbyła się konferencja prasowa z udziałem obu prezydentów. Wybór miejsca przez Macrona chybiony i zabawny, bowiem galeria ta upamiętnia czternaście wieków zwycięstw militarnych Francji, aż do czasów napoleońskich. Groteskowośc sytuacji polega na tym, że żadnych zwycięstw po Napoleonie Francja nie odnotowała, a dokonania Francji podczas II WŚ to raczej powód do wstydu, a nie chluby.

Media nie odnotowały, żeby Putin siłował się na ręce z Macronem, tak jak Trump, gdzie Trump okazał się pewnie lepszym i potrafił także przywołać świeżo upieczonego prezydenta do porządku. Do nowego porządku, gdyż gołym okiem widać, że Rosja nie ingeruje w poczynania USA w Afganistanie, za co USA pozostawiły Syrię Rosji i jeżeli Macron wtedy nie rozumiał, gdzie i pomiędzy kim dokonuje się ustaleń w kwestiach geopolityki, to dzisiaj już z pewnością to wie. Rolę Francji i Europy w kwestii syryjskiej określają także podróże szefa Mosadu, Yossi Cohena, który w trybie pilnym odwiedził niedawno USA wraz z tuzami resortów odpowiadających za bezpieczeństwo Izraela.

W podobnym składzie delegacja Izraela gościła w Soczi, ale tym razem skład zasilił Netanjahu, który spotkał się z Putinem. Bolączką Żydów jest sytuacja w Syrii, ale także komitywa Libanu z Iranem. Strona żydowska próbowała zarówno w Waszyngtonie, jak i w Soczi uzyskać gwarancje ze strony USA i Rosji dla swojego bezpieczeństwa, ale z tego, co wiadomo, to z marnym skutkiem. Izrael w kwestiach zasadniczych nie rozmawia z nikim w Europie, a do pokerowego stolika zasiada jedynie z poważnymi graczami.

Dzisiaj Europa zdana jest na siebie, a jak udowadnia profesor Segatori, zdana jest na psychopatów, którzy tą Europą zawiadują. Jakie środki posiada zwykły Europejczyk ku temu, aby zapobiec przemianie Starego Kontynentu w Kalifat? Jeżeli profesor Segatori twierdzi, że Macron jest zdolny zniszczyć Francję, to ciekawy jestem portretu psychologicznego Angeli Merkel jego autorstwa.

KOMENTARZE

 • Uchodźcy z Syrii przy pomocy i pod opieką wojsk rosyjskich wracają do Aleppo!
  https://youtu.be/rzNajrkxBMI
 • Damaszek dziekują za oswobodzenie!
  https://youtu.be/d_M5noQ_q5E
 • Prowincja Deraa ,Syria.Zabitych pracowników piekarni, zastąpili nowi.Jest chleb, jest życie!!!
  https://youtu.be/jO6tZAxFJNw
 • I odbudowują również wioski!!
  https://youtu.be/JMuBJxgPCeo
 • +5 Panie Bogdanie to nie psychopaci rządzą Europą
  To skorumpowany przez ponadnarodowe korporacje europejski establishment.

  Niestety rządzi ten kto ma kasę. Proszę wyobrazić sobie że gra światowych żydowskich liderów korporacyjnych związanych z firmami naftowymi, chemicznymi , farmacetycznymi czy zbrojeniowymi toczy się o TRYLONY dolarów.

  Ile może być warte poparcie tego czy innego planu przez decydentów europejskich. Przy tych obrotach są to grosze nawet gdy mówimy o milionach.

  Ilu trzeba kupić parlamentarzystów europejskich ? Garstkę.

  Liczą się ci co mają cos do powiedzenia w Europie. Większość to miernoty polityczne, które i tak zaśpiewają jak Pani Merkel, czy prezydent Francji, przewodniczący jakiejś komisji europejskiej , europejskiego funduszu walutowego im zaintonuje.

  To przykre ale prawdziwe.

  Za żydowskie pieniądze Europa nie tylko przygarnie muzułmanów, wprowadzi na rynek GMO i konkurencyjne amerykańskie koncerny, ale i strzeli sobie w kolano.

  Nie ma znaczenia, że nawet dzieci wiedzą że decyzje te są szkodliwe dla interesów Europejczyków. Będą one wprowadzane konsekwentnie by ratować ponadnarodowe żydowskie korporacje.
 • Autor
  Przytaczam tekst o udziale masonerii w wybraniu E.Macrona ( 80 %), oraz wielki udzial w partii wystruganej z patyka (La République en marche)..
  http://www.valeursactuelles.com/politique/emmanuel-macron-et-les-francs-macons-86024
 • @babaraba 23:00:38
  Para Prezydencka i Para Prezydencka

  Pierwsza Dama i Pierwsza Dama...

  https://pbs.twimg.com/media/DIGmJkfWsAIyHWs.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DIGmK-aXUAIgFSA.jpg
 • @Husky 23:11:08
  Ta "Dudowa" wyglada staro na swoja czterdziestke, lecz "pierwsza mama " Brigitte to zupelna porazka, "planeta malp" jak pisza komentujacy..
  Zreszta chodzily sluchy ( zatuszowane przez lzemedia), ze E. Macaron jest homoniewiadomo ....Zastanawiam sie jedynie nad tym, czy jest " pania", czy "panem" w ukladzie... Chyba glownie synkiem-pieszczoszkiem, ktoremu mamuska grozila palcem podczas wyborow : nie jedz tyle czekolady !!!Moj ty Boze, kto obroni Francje przed hordami najezdzcow i muzulmanow !!
  https://www.closermag.fr/bio-people/biographie-emmanuel-macron-389948
 • @Husky 23:11:08
  https://www.glavnovosti.com/wp-content/uploads/2017/08/755018865683263.jpg
  https://www.zarubejom.ru/wp-content/uploads/2017/04/2015-07-14T075920Z_1489508829_LR2EB7E0M6LQA_RTRMADP_3_FRANCE-BASTILLEDAY.jpg
 • @trojanka 12:19:23
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Abu-Ramadan-libijski-duchowny.jpg
  Muzułmański duchowny nawoływał do zniszczenia Szwajcarów, a ci mu płacili. Za swe modły o zagładę dostał ponad 600 tys. dolarów pomocy socjalnej! Libijski imigrant i duchowny, który nawoływał do zniszczenia chrześcijan, żydów, Hindusów i Rosjan dostał w ciągu 13 lat ponad 620 tys. dolarów zasiłków od pomocy społecznej informuje Russia Today. Russia Today rozmawiała z Georgem Häslerem producentem telewizyjnym programu „Rundschau”, który wraz z gazetą „Tages Anzeiger” prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie działania w Szwajcarii pochodzącego z Libii imama. Producent i gazeta ustalili, iż w ciągu 13 lat muzułmański duchowny pobrał ponad 600 tys franków zasiłków społecznych. Szwajcarska stacja telewizyjna SRF nagrała i udostępniła fragmenty modłów jakie Rabu Amadan odprawiał w meczecie: O Allahu, proszę cię o zniszczenie żydów, Chrześcijan, Hindusów, Rosjan i szyitów. Boże proszę cię o zniszczenie ich wszystkich i przywrócenie islamowi dawnej chwały. Dziennikarze, którzy przeprowadzili śledztwo w sprawie duchownego ustalili, że przez 19 lat nie nauczył się ani niemieckiego, ani francuskiego. Tym samym nie mógł znaleźć żadnej pracy. A skoro nie miał pracy, to należał mu się zasiłek. Abu Ramadan przybył do Szwajcarii w 1998 roku gdzie uzyskał azyl. Duchowny twierdził, że musiał uciekać ze swojego kraju z powodu prześladowań jakie spotkały go za szerzenie propagandy Bractwa Muzułmańskiego. Mając status uchodźcy i prawo pobytu Ramadan praktycznie nigdy nie podjął żadnej pracy. Odprawiał jedynie modły w miasteczku Biel i Neuchâtel. Pojawiał się też w programach religijnych libijskiej stacji Tanaush TV. Od 2004 roku przebywa na zasiłku. Dziennikarze twierdzą, iż mają jego zdjęcia z pobytu w luksusowych hotelach, w których przebywał, gdy towarzyszył pielgrzymom w drodze do Mekki. Islamski duchowny broni się i twierdzi, że respektuje inne religie W oświadczeniu dla „Tages Anzeiger” napisał: Miłość, tolerancja, szczodrobliwość są mym drogowskazem w relacjach z muzułmanami i nie-muzułmanami. Tymczasem z nagrań udostępnionych przez szwajcarską telewizję wynika iż według imama „każdy kto zaprzyjaźnia się z niewiernym będzie przeklęty, aż do Dnia Sądu Ostatecznego”. Władze Szwajcarii wszczęły dochodzenia w sprawie duchownego. Szefowie departamentu pomocy społecznej kantonu, w którym mieszka Abu Ramadan wzywają do deportowania go.
 • @trojanka 12:34:35
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/emmanuel_macron_wolnosc24pl2.jpg Narcyz. Niebezpieczny psychopata, ofiara pedofilki. Włoski profesor psychiatrii zdiagnozował Emmanuela Macrona. Włoski profesor psychiatrii Adriano Segatori w maju udzielił wywiadu telewizji eRTV, w którym zdiagnozował prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Według niego przywódca Francji to obrzydliwie narcystyczny psychopata, który nigdy nie dojrzał. Jego związek ze straszą o 34 lata Brigitte miał charakter pedofilski. Adriano Segatori w wywiadzie udzielonym w maju telewizji eRTV zdiagnozował Emmanuela Macrona, wówczas jeszcze kandydata na prezydenta Francji. Swą analizę oparł o oficjalnie dostępne biografie Macrona. Według psychiatry Macron w wieku 15 lat padł ofiarą seksualnego wykorzystania ze strony swej o 34 lata starszej nauczycielki. Segatori twierdzi, że przyszłe małżeństwo miało naprawić krzywdy jakich zaznał wskutek gwałtu. Fizyczne i psychologiczne uwiedzenie o miało całkowicie zahamować rozwój osobowościowy Macrona, wówczas 15-letniego ucznia. Przełamanie tabu utwierdziło Macrona w przekonaniu, że nie ma żadnych ograniczeń, że wszystko jest dozwolone. Na to nakłada się poczucie wszechwładzy tak obecne w środowisku wyższych sfer w Amiens, w którym przyszły prezydent Francji się wychowywał. Gdyby ten związek (Emmanuela i Brigitte) miał miejsce w środowisku robotniczym, którym Macron tak bardzo pogardza, to zostałby kompletnie zniszczony i zajęłaby się nim opieka społeczna mówi Adriano Segatori. Brigitte Macron wylądowałaby zaś w więzieniu. To smutna prawda, ale mamy do czynienia z przypadkiem pedofilii. Kiedy raz tabu zostaje przełamane, to każdemu dziecku daje to poczucie wszechwładzy. Paradoksalnie Macron wydaje się całkowicie normalny, ale mamy do czynienia z wielkim narcyzmem mówi dalej psychiatra. Od małego ambicje Macrona nie znały granic. On potrzebuje, by go podziwiano i uwielbiano. To kompensuje mu kompleks niższości. Mamy do czynienia z trzema paradygmatami, które definiują pewien typ osobowości. Pierwszy to przekonanie, że nie ma żadnych ograniczeń. Drugi to noszone od dzieciństwa, a w dorosłości jeszcze bardziej rozwinięte poczucie wszechwładzy. Trzeci to wyjątkowo paskudny narcyzm opowiada profesor. Co dają te trzy paradygmaty? Dają osobowość psychopaty odpowiada psychiatra. Osobowość Macrona idealnie pasuje do definicji psychopaty. Według psychiatry psychopata nie musi być automatycznie dewiantem. Może osiągać wysokie stanowiska w świecie finansów, czy polityki, co stało się właśnie udziałem Macrona. Tym niemniej, tacy psychopaci jak Macron nie radzą sobie z sytuacjami konfrontacji. To widać po tym jak Macron wpada w ataki histerii, gdy nie jest dostatecznie uwielbiany, albo wskazywane są jego wady. Tą histerię charakteryzuje również skłonność do przybierania teatralnych póz, co przypomina nam o fatalnym zbiegu okoliczności związku z nauczycielką, która własnie uczyła go teatru tłumaczy profesor. Psychopacie nie można ufać mówi Segatori. On nie ma żadnych wyrzutów sumienia. Kiedy Macron mówi o biednych, czy robotnikach to obraża ich redukując ich do palaczy i alkoholików. Kiedy Macron zohydza kobiety lekceważąc je jako głupie ignorantki, to widzimy jak mamy do czynienia z zachowaniem doskonale opisanym przez wybitnego francuskiego psychoanalityka Jacquesa Lacana. Według profesora Macron często nie chce mówić tego, co mówi, ale podświadomość mu te słowa narzuca, bo on wierzy w to co mówi. Prezydent Francji broni się i modyfikuje sens swych wypowiedzi, ale nie odczuwa przy tym żadnych wyrzutów sumienia, żadnego żalu, bo nigdy nie czuje się winny. Co jest niebezpiecznego w takim charakterze? pyta profesor Segatori. Nie ma wątpliwości, że taki psychopata jak Macron jest szczególnie niebezpieczny. Profesor cytuje pewnego amerykańskiego badacza, który zajmował się analizowaniem zaburzeń osobowości wśród członków amerykańskich elit: „Seryjni mordercy niszczą rodziny, podczas gdy psychopaci na wysokich stanowiskach politycznych rujnują gospodarkę i społeczeństwo.” Dlaczego Macron jest niebezpieczny? pyta profesor i odpowiada: Jak każdy psychopata Macron ma osobie wielkie mniemanie. Po drugie Macron nie znosi Francji i nie walczy o interesy Francuzów. Po trzecie Macron ogromnie uwielbia siebie i walczy tylko o to by chronić swą wrażliwą osobowość. Według profesora jedyny związek jaki Macron może mieć z kobietami, to relacja jak z mamką. Wrażliwość Macrona jest bardzo niebezpieczna, bo jak każdy psychopata dba on tylko o siebie, a innych używa jako narzędzi do własnego wyniesienia.

  https://youtu.be/NNDgsw39m9s

  Ps..15-latek może być uwiedziony przez kobietę ok. 50-tki…. ale 27-latek żeniący się z kobietą po 60-tce to gerontofilia. Zresztą Macron to kryptopedał a babcia pedofilka to tylko zasłona dymna.
 • @trojanka
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/imigranci_wolnosc24.jpg

  Po jednej zdecydowanej interwencji włoskie MSW odpuszcza uchodźcom! Nikt ich już nie wyrzuci z nielegalnie zajmowanego mieszkania na bruk! Migranci i uchodźcy we Włoszech nie będą więcej wyrzucani z nielegalnie zajmowanych budynków, jeśli wcześniej nie zostanie im zagwarantowane inne miejsce zamieszkania – postanowiło MSW w Rzymie zapowiadając zmianę zasad postępowania w takich przypadkach. Decyzja może mieć związek ze zdecydowaną interwencją włoskich służb, której dokonał kilka dni temu w stolicy. Zgodnie z nowym rozporządzeniem, o którym informują w sobotę media, dach nad głową będzie zapewniany tym migrantom, którzy mają prawo do opieki i ubiegania się o azyl. Decyzja ta została podjęta po tym, gdy w Rzymie doszło w czwartek do poważnych starć między policją a kilkuset uchodźcami, głównie z Erytrei i Etiopii, których siłą eksmitowano z nieużytkowanego budynku koło dworca Termini. Imigranci z Erytrei i Etiopii okupowali w centrum Rzymu plac Niepodległości i budynek przy ul. Curtatone. Włoskie media podają, że mieszkało tam kilkaset osób, na placu natomiast było około setki koczowników.

  Na znak protestu przeciwko wyrzuceniu z biurowca migranci koczowali kilka dni na placu, a gdy policjanci podjęli próbę ich usunięcia stamtąd, zaatakowali ich. Funkcjonariusze odpowiedzieli użyciem armatek wodnych. Komenda Główna Policji poinformowała, że przeprowadzenie interwencji było konieczne. Według mediów w czasie zamieszek doszło do użycia siły po obu stronach. Aresztowano czterech migrantów, którzy atakowali policjantów. Wiele kościelnych i humanitarnych organizacji stanęło w obronie wyrzuconych ludzi, wśród których są kobiety i dzieci. Dziennik „La Repubblica” podkreśla, że decyzja MSW zabraniająca przeprowadzania eksmisji w przypadku braku miejsc zastępczych dla migrantów to próba znalezienia równowagi między poszanowaniem praworządności i ochroną tych, którzy nie mają dachu nad głową. Rozporządzenie ma zostać wysłane w najbliższych dniach do władz lokalnych w całym kraju. Na sobotę zapowiedziano w Rzymie marsz protestacyjny przeciwko eksmisji z budynku koło dworca. Mają w nim wziąć udział niektórzy z wyrzuconych stamtąd migrantów oraz działacze ruchów i organizacji społecznych, upominający się o ich prawa. Na przebiegiem manifestacji będą czuwać wzmocnione patrole sił porządkowych.

  Źródło: wolnosc24.pl
 • @trojanka
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/rodzina.jpg

  To się dzieje w Wielkiej Brytanii. Państwo funduje imigrantom hotele, a dziewięciosobowa brytyjska rodzina musi mieszkać w namiocie! W Wielkiej Brytanii nie wszyscy dostają mieszkanie za darmo. Niedawno dach nad głową straciła 9-osobowa rodzina, która została zmuszona, aby zamieszkać w namiocie w cudzym ogrodzie. Wielka Brytania wie, jak zadbać o imigrantów, jednak nie zawsze potrafi zapewnić godne życie własnym obywatelom. 26 – letni Gareth Agius i jego 9-osobowa rodzina zostali zmuszeni, aby zamieszkać w 5-osobowym namiocie na cudzym ogródku, po tym jak zostali eksmitowani ze swojego domu w miejscowości Hull. W tym samym czasie brytyjskie władze przeznaczyły 28 tysięcy funtów na utrzymanie syryjskiej rodziny, która zamieszkała w hotelu Staffordshire County. Według miejscowych przepisów, urzędnicy nie mogą bowiem wynająć prywatnej nieruchomości, w której mogliby zakwaterować imigrantów. Przez to zmuszeni są wynajmować hotel. Szkoda, że prawo to nie dotyczy również Brytyjczyków…Mężczyzna, który obecnie pracuje u swojego wujka w firmie dystrybującej gazowane napoje twierdzi, że jest u kresu wytrzymałości, nigdy nie sądził bowiem, że znajdzie się kiedyś w tak desperckiej sytuacji.
  „Żyjemy teraz w 5-osobowym namiocie na ogródku u matki mojej partnerki w Bilton Grange” – żalił się mężczyzna – „Muszę przyznać, że popełniliśmy błędy, a system jest bardzo skomplikowany i mylący, ale to nie znaczy, że zasłużyliśmy, aby żyć w ten sposób”. Agius nie jest biologicznym ojcem siedmiorga dzieci, jednak stwierdził, że odkąd poznał panią Hooper, traktuje je jak swoje własne. Dzieci są w wieku między 9 a 18 lat. Najstarsze z nich mieszka w domu z babcią, jednak reszta musi mieścić się w tym niewielkim namiocie. Jak większość bezdomnych, Gareth i jego rodzina czują się porzuceni. „Służby socjalne nie interesują się nami i czujemy się zapomniani” – powiedział -„Jestem na skraju wytrzymałości”. „Byłem na złej drodze, zanim poznałem Kay, paliłem zioło, ale ona mi pomogła, wtedy postanowiłem, że będę dobrym ojcem dla jej dzieci.” wspomina Agius. Mężczyzna powiedział, że jego partnerka korzystała ze wsparcia socjalnego, kiedy poznał ją 7 lat temu, jednak miał nadzieję, że uda im się osiągnąć moment, w którym nie będą już go potrzebować. ” Mieszkając w Bransholme otrzymywaliśmy dodatek mieszkaniowy w wysokości 80 funtów tygodniowo, ale niedługo potem przydzielono nam mieszkanie komunalne w Gipsyville w zachodnim Hull, którego według mnie wcale nie potrzebowaliśmy, a które kosztowało nas 180 funtów” – opowiada mężczyzna – „Kiedy tygodniowa opłata za mieszkanie wynosiła 80 funtów, pokrywało ją wsparcie socjalne, ale kiedy zamieszkaliśmy w nowym mieszkaniu komunalnym popadliśmy w dług.”
  Para, która nie była w stanie opłacić tak wysokiego czynszu musiała ponownie zmienić miejsce zamieszkania. Tym razem rodzinie przydzielono zakwaterowanie w domu tymczasowym w Princes Avenue.
  „To było straszne miejsce, gdzie roiło się od mysz” wspomina Agius – „ ostatecznie wylądowaliśmy w połnocnym Bransholme, gdzie spędziliśmy prawie pięć lat.” Jednak w pewnym momencie wszystko zaczęło się układać – „Dotarliśmy do punktu, w którym dzieci były dobrze wychowane, a ja miałem pracę. Czułem, że osiągam cele jakie sobie wyznaczyłem. Ustatkowałem się i byliśmy bardzo szczęśliwi” przyznaje Gareth. Rodzina nie zdawała sobie jednak sprawy, że spółdzielnia mieszkaniowa nie złożyła wniosku o zwolnienie ich z dodatku mieszkaniowego i dług narastał. „Pewnego dnia powiedziano mi, że jestem dłużny 6 tysięcy funtów i zagrożono mi eksmisją.” wspomina mężczyzna. „Zacząłem pracować u wujka i zdołałem jakoś zmniejszyć dług do 2 tysięcy funtów, ale oni chcieli pieniędzy jeszcze szybciej”. Agius powiedział, że zażądano od niego 400 funtów tygodniowo, ale on zarabiał jedynie 270 – „skontaktowałem się z nimi i poprosiłem o pomoc” wspomina. „Trwało już jednak śledztwo w tej sprawie i powiedziano nam, że jesteśmy bezdomni, ale z własnego wyboru, bo nie płaciliśmy zaległości. Byłem zdruzgotany”. Rodzina usłyszała, że ma się wynieść z domu w Greenwich Avenue w ciągu tygodnia „Otrzymaliśmy wniosek mieszkaniowy od pana Aigusa, jednak nie został on złożony bez wymaganych dokumentów uzupełniających” – stwierdził rzecznik rady miasta Hull. – „kontaktowaliśmy się z nim wcześniej, aby go o tym poinformować i wytłumaczyć, że bez tego wniosek nie może być dalej rozpatrywany.” Jednak rada miasta poinformowała, że wciąż istnieją dostępne opcję dla rodziny Agiusa. „Wzywamy pana Agiusa, aby skontaktował się z nami w możliwie najkrótszym czasie. Pomożemy mu wypełnić i przesłać formularz we właściwy sposób, a następnie poinformujemy go o dostępnych opcjach”.

  Źródło: Daily Mail


  http://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2017/08/11/1614437192531622845/636x382_MP4_1614437192531622845.mp4
 • @trojanka
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/07/imigranci_hotel_wolnosc24pl.jpg

  Zakwaterowanie uchodźców kosztowało podatników fortunę. Brytyjczycy w szoku. Zobacz, ile zapłacili za hotel dla rodziny z Syrii. 28 tysięcy funtów, tyle kosztowało brytyjskich podatników utrzymanie syryjskiej rodziny, która zamieszkała w hotelu Staffordshire County.
  Nie planują podjąć żadnej legalnej pracy, ubiegają się o azyl na terenie Wielkiej Brytanii i tak żyją od 10 miesięcy. 8 osobowa rodzina żyje wyłącznie z socjalu, czym rozwściecza lokalną społeczność. „Wykorzystywanie pieniędzy podatników do tego, by ktoś mieszkał sobie w hotelu jest śmieszne. Urzędy nie reagują, a my mieszkańcy musimy się z tym pogodzić” mówią lokalni Brytyjczycy. Ojciec rodziny bez problemu mógłby podjąć pracę. Doskonale zna bowiem język angielski. W 1998 roku studiował na wyspach, by później powrócić do Syrii i założyć rodzinę. Do Staffordshire County przybyli jako uciekinierzy przed wojną z Syrii. „Mamy obowiązek chronić tą rodzinę przed działaniami wojennymi. Musimy ich utrzymywać, bo sytuacja w ich kraju nie pozwala na powrót do domu” powiedział Mark Sutton, miejscowy urzędnik. Według brytyjskich przepisów, urzędnicy nie mogą wynająć prywatnej nieruchomości, w której mogliby zakwaterować imigrantów. Przez to zmuszeni są wynajmować hotel.

  źródło: express.co.uk


  Ps...Niech wszystkich Syryjczyków sprowadzą do UK. Taka oferta na pewno każdemu Syryjczykowi się spodoba bez względu na to, czy jest narażony na działania wojenne, czy nie. Anglicy razem z USA robili "kolorową rewolucję" przeciw Assadowi i finansowali, zbroili i szkolili islamskich obcinaczy głów w Syrii. 28000 funtów to i tak rażąco niska cena za zbrodnie na Syrii jakie Brytyjczycy popełnili. Dlatego nie żal mi ich!
 • @trojanka
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/stary-port-marsylia1.jpg

  Kolejny atak terroru? Nożownik zaatakował w Marsylii. Trzy osoby ranne. Sprawca zatrzymany. Trzy osoby zostały ranne w ataku nożownika w Marsylii. Napastnik został zatrzymany. Według francuskiego Le Point sprawca ataku w Marsylii jest chory psychicznie. To kolejny tak za pomocą noża, czy innego ostrego narzędzia do jakiego doszło w ciągu ostatniej doby. W Warszawie Palestyńczyk Ibrahim H. z Izraela uzbrojony w nóż i pistolet zaatakował policjantów. Jeden funkcjonariusz został ranny. Sprawcę aresztowano.
 • @Husky
  Włochy: Polka brutalnie zgwałcona przez imigrantów. Jej mąż dotkliwie pobity. Policja szuka czterech Afrykańczyków!
  Przez AAP - 26 sierpnia 2017 W nocy we włoskim Rimini doszło do tragedii. Podczas spaceru po plaży zgwałcona została Polka. Policja szuka czterech napastników z północnej Afryki. Nasza rodaczka wraz z mężem wybrała się późnym wieczorem na plażę. Para została zaatakowana przez czterech imigrantów, którzy najpierw dotkliwie pobili mężczyznę, a później na jego oczach dokonali wielokrotnego gwałtu na jego żonie. Dramat trwał do samego rana. Po ucieczce zwyrodnialców ofiary zdołały powiadomić policję. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Policja zadeklarowała, że zrobi wszystko, aby ująć sprawców. Funkcjonariusze proszą mieszkańców, żeby ci przekazywali wszelkie cenne informacje na temat horroru, jaki rozegrał się w nocy. Władze Rimini wyraziły swoje ubolewanie i przekazały Polakom wyrazy współczucia. Zapewniły jednocześnie, że otoczą ich opieką i postarają się nieść każdą możliwą pomoc.

  Źródło: tvp.info.pl
 • @Husky
  Za rok,-góra 2-Unię dopadnie następny kryzys i to już będzie Unii -OSTATNI-kryzys...Grecji, Hiszpanii, Irlandii- najbardziej i całej strefie monetarnej euro-kończy się kasa -pożyczona w 2013 roku. polska pożyczyła-chyba na wieczne oddanie 6.27 miliarda euro,łącznie fundusz ratunkowy wyniósł ponad 340 miliardów euro. Bez cudzej kasy EU-nie pociągnie dłużej....
 • @Fischer 13:08:29
  Niestety, Profesor ma rację- psychopaci rządzą światem. Nie zmienia to postaci rzeczy, że są oni także na szczytach finansowych. Wiadomo to z górą od lat ponad czterdziestu,gdy badania nad stanem tej rzeczy przeprowadził A. Łobaczewski czego efektem jest jego książka " Ponerologia polityczna". Pan Łobaczewski popełnił jednak błąd przypisując taki stan rzeczy tylko do obszaru komunistycznego. Tak niestety jest na całym świecie - na szczytach politycznych i finansowych są ludzie ze skłonnościami psychopatycznymi, gdyż oni pozbawieni skrupułów moralnych i zwykłej ludzkiej empatii zwyciężają w konkurencji z ludźmi normalnymi.
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/A.M.%C5%81obaczewski.-Ponerologia-polityczna-Nauka-o-naturze-z%C5%82a-w-adaptacji-do-cel%C3%B3w-politycznych.pdf

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930