Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4362 posty 1977 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Narodowcy przeciw NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CO PISZĄ INNI: Poniżej oświadczenie polskich narodowców i antysystemowców skierowane przeciwko NATO – największej organizacji terrorystycznej na świecie.

 

Trupi odór międzynarodowego żandarma demoliberalnego imperializmu amerykańskiego będzie roznosił swoją nieprzyjemną woń w naszej stolicy. W dniach 8-9 lipca 2016 roku zbiorą się tam międzynarodowi gangsterzy, którzy pod płaszczykiem zaprowadzania demokracji nie zawahają się bombardować szpitali, szkół czy innych cywilnych obiektów. Tak właśnie działa NATO, a właściwie zbrojne ramię amerykańskich lichwiarzy.

Pamiętamy zbrodnicze naloty NATO podczas wojny bałkańskiej, na Afganistan czy Libię. NATO nie jest niczym innym, jak kolejną organizacją mającą zamiar niszczyć państwa narodowe, a na słabsze państwa wywierać swą presję. Oczywistym kłamstwem jest, że „sojusz” udzieli pomocy w razie ewentualnego zaatakowania naszego państwa przez któregoś z naszych sąsiadów. Zostaniemy jak zwykle pozostawieni i skończy się na pohukiwaniu. Pamiętamy o zdradach „zachodnich sojuszników” i wiemy, że każdy polegać musi wyłącznie na sobie. Dlatego, jako polscy nacjonaliści uważamy, że członkostwo w NATO jest dla nas szkodliwe, a używanie tejże organizacji do celów propagandowych i wywoływania poczucia złudnego spokoju wśród narodu uważamy za kolejną zdradę demoliberalnych polityków. Jedynym wyjściem dla naszego kraju jest budowanie własnego potencjału obronnego i oparcie bezpieczeństwa państwa oraz obywateli właśnie na nim, a nie fałszywych sojuszach. Sprzeciwiamy się apelom wzywającym do budowy baz NATO w Polsce oraz zapraszaniu do nas obcych żołnierzy.

Przez lata głosy przeciwko naszej obecności w NATO, ale także ogólnie przeciwko całej organizacji były zbyt słabo słyszalne. Dziś, jako polscy nacjonaliści reprezentujący różne środowiska, stoimy razem przeciwko kłamstwom na temat zgubnego dla naszych interesów „sojuszu”, stojąc na stanowisku budowy niezależnej i silnej polskiej armii. Od dziś, pomimo różnic jakie nas dzielą, nasze wysiłki będziemy kierować przeciwko orwellowskiej rzeczywistości i propagandzie „demokratów”, aby dotrzeć do większości narodu, zanim stanie się on ofiarą zgubnej polityki. Szczyt Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego w naszej stolicy jest okazją do powiedzenia „STOP”, ale także wysłania sygnału, że jako polscy nacjonaliści nigdy nie ustaniemy w walce z NATO i innymi międzynarodowymi organizacjami chcącymi położyć na naszym kraju swoje brudne łapy.

Chcemy Polski suwerennej i silnej. Oto nasz cel!

 

Oświadczenie podpisują:

Szturm miesięcznik narodowo-radykalny

Dziennik Xportal.pl

Dziennik narodowo-radykalny Nacjonalista.pl

Portal niezależnych nacjonalistów Autonom.pl

Portal narodowo-radykalny Kierunki.info.pl

Drogalegionisty.pl

Portal narodowo-radykalny 3Droga.pl

Portal myśli socjalnej Antykapitalizm.pl

Nacjonalistyczne Stowarzyszenie „Zadruga”

 

/źródło: Xportal/

 

KOMENTARZE

 • PODPISUJE SIĘ POD TYM OŚWIADCZENIEM NARODOWCÓW !!!
  Słowianie ! żydowscy okupanci Polski [ z lewa i prawa ] TO ZDRAJCY ! dla tej żydowskich pasożytów tylko ich interes i bezpieczeństwo się liczy
  a Polskę i Polaków traktują jak kolonię którą można maksymalnie wyzyskać ograbić ! do tego procederu potrzebna im jest OCHRONA !
  !
  Polacy Słowianie nie są pewni , więc żydostwo ściąga żołdaków z USA ! jest to formacja najemnych bandytów , dla których nie ma żadnych świętości ! i to to żołdactwo z USA żydostwo pod pozorem ochrony przed Rosją ŚCIĄGA DO POLSKI !!!
  !
  Słowianie ! żydostwo w Polsce to śmiertelni wrogowie Polski Słowian i naszej Kultury !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH ! Uwaga Słowianie żydostwo w Polsce szykuje nam przedsionek piekła !!!!!
 • Prawo naturalne
  Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę,
  kto sieje burzę, ten zbiera cyklon.

  Kto mieczem walczy, ten od niego ginie.
 • To nie tylkoi UE ale i Nato przeciw narodowemu PiS ?
  Potrzebny jest narodowy front wsparcia katastrofalnego bliźniaka jak w sprawie popisowo bebelsowskiich kręgów podejrzewń o grfuntowego ziobrohaka wspierającego "naszo,ść" wojny z iRAKIEM.
  dOBRZE, ŻE SIĘ WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWUJE.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031