Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4283 posty 1949 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Czy będzie wojna?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Osobom znającym język rosyjski polecam ciekawy film dokumentalny, oparty na wywiadzie Sołowiowa z prezydentem Putinem, który wyjaśnia wiele przyczyn obecnej sytuacji na świecie.

 

KOMENTARZE

 • Dzis mi wstyd, ze nie chcialo sie uczyc rosyjskiego a to wazny jezyk.
  Lubie sluchac Putina, mowi miekko a ma w reku wielki kij.
 • @staszek kieliszek 05:50:17
  Ze mną jest podobnie.
  Jednak dzisiaj próbuję nadrabiać stracony czas i zaczynam się uczyć - kupiłem już nawet podręczniki.
  Dodatkowa motywacja: uwielbiam Biczewską.
 • @Robik 08:04:09
  Ja uwielbiam Vere Brezniewa.
  https://www.youtube.com/watch?v=P4J3XDwegU8
 • Rosja Białoruś Węgry to wolne kraje od zarazy żyedo-lewackiejg-globalnej
  Słowianie ! ŁĄCZMY SIE W ZWIĄZEK PAŃSTW SŁOWIAŃSKICH !!!!!!!
  !
  CHWAŁA SŁOWIANOM ! PRECZ Z zydo-lewactwem ! żydzi do Izraela !!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! potrzebna w UE JEST REKONKWISTA PRZECIW żydom i arabom !! Syjonizm judaizm globalizm islam PRECZ z Europy !!!!!!!
  !
 • Czy będzie wojna?
  Co na ten temat mówi Biblia? Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza także kryzys, w wyniku którego rozpadnie się UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji. Znów stacjonować tu będą wojska rosyjskie. To będzie ostatni znak przed wojną. Jak do niej dojdzie?

  "I [król północy] wkroczy na południe [to może być Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez "króla południa" - Wielkiej Brytanii] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a).

  Jezus zapowiedział, że ta wojna rozpocznie się od konfliktu etnicznego: "Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi", podobnie jak w 2008. To zmusi "króla północy" do reakcji. Wkroczy na południe, aby pomóc sojusznikom, a wtedy...

  Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu (US Navy)] i utrapią Aszszura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24). To będzie samobójcza misja. Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona zdąży także użyć "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak Armagedon, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

  Przyszły dyktator Rosji będzie militarystą i świetnie przygotuje armię do kolejnej wojny światowej (Daniela 11:36-39). Tym razem to Rosja i jej sojusznicy (wśród nich zapewne będą m.in. Chińczycy i Persowie) będą triumfować (Daniela 11:40-43). W pierwszej kolejności uderzone będzie imperium anglo-amerykańskie. Nikt nie oprze się tej "szarańczy" (Joela 2:1-11). Izrael też będzie wówczas okupowany (por. Ezechiela 39:23-29). To też nie będzie Armagedon.

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). W przyszłości "królem południa" będzie nowe imperium anglo-amerykańskie (Objawienie 13:11).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).
 • @ele 12:34:23
  Z tymi Węgrami wolnymi od lewactwa to się rozpędziłeś.
  Pamiętaj że Orban to lewak podobnie jak Kaczyński. W Polsce i na Węgrzech nie ma żadnej siły politycznej o której można powiedzieć że nie jest "lewacka".
 • Do @Galopujący Renifer 18:45:22
  Byłem w sierpniu na Węgrzech ! Polka przewodnik mieszkająca od 24 lat
  dużo opowiadała o Orbanie o zmianach polityczno-sytemowych na Węgrzech . Stąd wnoszę że Węgry sa wolne od żydowskiej mafii lewacko globalnej , [ Orban musi lawirować w żydo-UE bo jest otoczony przez państwa wasalne żydowskiej mafii ! ]
  !
  Orban Łukaszenko Putin to przywódcy mające wysokie poparcie swoich
  obywateli !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! polityka żydo-Pisowców sprowadzania żydo-NATO do Polski doprowadzi do tego ze Polska stanie się dla Rosji nr 1 do uderzenia Nuklearnego !
 • @ele 19:54:42
  Najistotniejsze jest to że Orban , Łukaszenko , Putin rządzą sami w swoich krajach i nie są agentami reprezentującymi obcy interes tak jak ma to miejsce od prawie 100lat w Polsce.
 • @ele 19:54:42
  A ten ma 104% i co ?

  http://gfx.dlastudenta.pl/photos/naszym_zdaniem/polityka/300kingjongil.jpg
 • @ele 19:54:42
  kundel jak zwykle nie wie o czym pisze i co czyta

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930