Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4286 postów 1949 komentarzy

Bogusław Jeznach

Bogusław Jeznach - Dzielić się wiedzą, zarażać ciekawością.

Noworoczne orędzie Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Życząc wszystkim Polakom i sobie, abyśmy doczekali się kiedyś takiego przywódcy jak Putin, zamieszczam jego noworoczne orędzie do Rosjan.

 

Drodzy Rosjanie! Drodzy Przyjaciele!

Za kilka minut powitamy nowy, 2016 rok. Przybliżenie tego wspaniałego momentu – między przeszłością a przyszłością – jest nam znane od dziecka. Czekamy na niego z radością, nadzieją i poruszeniem. Wierzymy w najlepsze i świetlane.

Zgodnie z tradycją obchodzimy to święto w gronie rodzinnym, z najbliższymi przyjaciółmi. Oczywiście, nie wszyscy mają możliwość powitania Nowego Roku z rodziną —  trzeba pracować w szpitalach i w zakładach, wypełniać obowiązki służbowe i wojskowe, strzec granic, pełnić stałe dyżury, ochraniać nasze bezpieczeństwo na lądzie, na morzu i w powietrzu.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy w dzień i w nocy, w dni powszednie i święta są zawsze na stanowiskach. Dziś chciałbym złożyć szczególne życzenia naszym żołnierzom, którzy walczą z międzynarodowym terroryzmem, bronią interesów narodowych Rosji na dalekich rubieżach, wykazując się przy tym wolą, zdecydowaniem, niezłomnością charakteru. Tych cech potrzebujemy zresztą wszędzie, zawsze i w każdej sytuacji.

Sukces całego kraju zależy od efektywnej pracy i osiągnięć każdego z nas. Jednoczy nas jeden cel: dążenie do przynoszenia korzyści Ojczyźnie, odpowiedzialność za jej los.

W mijającym 2015 roku obchodziliśmy chlubną 70. rocznicę zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej. Nasza historia, doświadczenie ojców i dziadków, ich jedność w trudnych czasach i siła ducha, jest dla nas wielkim przykładem. Przez ten przykład pomagali nam i będą nam pomagać w tym, abyśmy godnie radzili sobie ze współczesnymi wyzwaniami.

Drodzy Przyjaciele! Teraz, w noc sylwestrową, szczególnie zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważni są dla nas nasi bliscy, jak ważne jest to, by im się dobrze układało, by wszyscy byli zdrowi, by naszych rodziców otaczała troska i miłość, by wracało do nich wszystko to dobro, którego nas nauczyli i nadal nas uczą. 

Niech wszystkie nasze dzieci rosną mądre i pracowite, a miłość i serdeczność, hojność duszy i miłosierdzie było naszą ostoją w codzienności.

Do nadejścia Nowego Roku pozostało kilka sekund. Życzmy sobie sukcesów, radości i szczęścia, podziękujmy sobie wzajemnie za zrozumienie i wsparcie, za uwagę i czułość. I obowiązkowo wznieśmy toast za dobrobyt i pomyślność Rosji!

Szczęśliwego Nowego Roku 2016!

KOMENTARZE

 • autor
  Szczere, wdzięczne od serca życzenia, nie ma co porównywać do fałszywych i pełne zaprzeczeń życzeń Dudy, które były oprte na kłamstwie.
  Zazdroszczę Rosjanom, że mają swojego podkreślam swojego prezydenta w przeciwieństwie do nas.
 • Autor
  To jest prawdziwy Mąż Stanu. Nasi politycy to jedynie mężowie swoich żon.

  Z okazji Nowego Roku życzę Autorowi, Redakcji, Administratorom, Blogerom, Komentatorom i wszystkim Czytelnikom Neon24:

  POGODY DUCHA, WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I DYSTANSU DO OTACZAJĄCEJ RZECZYWISTOŚCI, PONIEWAŻ RZECZYWISTOŚĆ NIE TAK SIĘ MA, JAK SIĘ MA, LECZ TAK, JAK JĄ KAŻDY INDYWIDUALNIE POSTRZEGA.

  Pozdrawiam
 • 5*
  Też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego. Żebyśmy znowu zabłysneli w glorii i chwale. Żeby nasi potomni nie wstydzili się, że są Polakami. Ale może warto, żeby Pan Bogusław, który posiada taką wiedzę o świecie, dodawał więcej pozytywnych/inspirujących artykułów o Polsce i jej historii, a mniej takich gdzie Polska ciągle jest obrzucana błotem przez Sputnik.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930